خرید اینترنت همراه اول و ایرانسل با پیشخوان 24

ینترنت همراه اول

همراه اول، اولین اپراتور ارائه دهنده نسل چهار و نیم اینترنت همراه کشور، در راستای ارائه بهترین کیفیت اینترنت در شبکه 4.5G ، به نوسازی شبکه های خود همگام با به روز ترین تکنولوژی دنیا اقدام کرده است. در حال حاضر همراه اول، 11 هزار سایت شبکه 4.5G در سراسر کشور راه اندازی کرده و اپراتور پیشگام در زمینه بهره برداری از نسل چهار و نیم اینترنت همراه است. نتیجه این موضوع ایجاد پوشش مناسب در اکثر شهرهای کشور برای مشترکین می باشد.

روش‌های خرید اینترنت همراه اول

همراه اول روش‌های متنوعی را برای ارائه خدمات مربوط به اینترنت در اختیار مشترکین خود برای خرید اینترنت همراه اول قرار داده است:
سامانه جامع *10# با شماره گیری *10*32# می‌توانید به سادگی بسته‌های اینترنت همراه اول را مشاهده و سپس بسته موردنظر خود را انتخاب کنید.
سامانه *100# با شماره گیری *100# می‌توانید به سادگی بسته‌های اینترنت همراه اول را مشاهده و سپس بسته موردنظر خود را انتخاب کنید.
سامانه جامع پیامکی 009810 یا +9810 شما می‌توانید با ارسال ارسال عدد 32 لاتین به سامانه پیامکی 009810 بسته‌های اینترنی همراه اول را مشاهده و بسته مورد نظر خود را انتخاب کنید.
سامانه پیامکی 8080 شما می‌توانید با ارسال ارسال عدد 32 لاتین به سامانه پیامکی 8080 بسته‌های اینترنی همراه اول را مشاهده و بسته مورد نظر خود را انتخاب کنید.
حساب کاربری همراه من با مراجعه به آدرس اینترنتی «همراه من» و وارد کردن شماره موبایل و رمز عبور خود می‌توانید وارد حساب کاربری خود شوید و بسته اینترنتی مورد نظر را خریداری کنید.
اپلیکیشن همراه من مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن همراه من، به خدمات مختلف همراه اول از جمله خرید بسته ‌های اینترنتی به صورت آنلاین دسترسی داشته باشند. دیگر خدمات ارائه شده در این اپلیکیشن عبارتند از:

 • شاهده و پرداخت صورتحساب پایان دوره و میان دوره
 • مشاهده موجودی و خرید شارژ (ویژه مشترکین اعتباری)
 • دریافت گزارش کامل ریز مکالمات و خلاصه کارکرد
 • فعالسازی، خرید و مشاهده گزارش مصرف بسته های نوترینو
 • مشاهده و فعالسازی بسته ­های تخفیفی و هدایا

 

اطلاع از وضعیت بسته اینترنت همراه اول:

مشترکین همراه اول می‌توانند خرید شارژ  با استفاده از روش های زیر از وضعیت بسته خود، حجم باقی مانده، مهلت اعتبار و همچنین بسته رزرو خود اطلاع پیدا کنند:

 • سامانه جامع *10# : شماره گیری *10*320#
 • سامانه *100# :  شماره گیری *100*10#
 • سامانه جامع پیامکی 10: ارسال عدد 320 لاتین
 • سامانه پیامکی 8080: ارسال عدد 0 لاتین
 • حساب کاربری همراه من: مراجعه به حساب کاربری «همراه من» قسمت گزارش مصرف

 

رزرو بسته

در صورتی که مشترکی بسته ی فعال آلفا+ داشته باشد، اگر اقدام به فعالسازی بسته ی دیگری نماید، بسته ی جدید برای وی رزرو می گردد. به این معنی که پس از پایان بسته فعلی و یا در هنگام تمدید حجمی یا زمانی، بسته ی رزرو برای وی فعال خواهد شد. علاوه بر امکان رزرو بسته، می توان بسته رزرو شده را تغییر و یا حذف نمود. جهت تغییر بسته رزرو کافی است تا مجددا از طریق کد دستوری *100# بسته دیگری را خریداری و جهت لغو رزرو باید از کد دستوری *100*18# استفاده کنید.

پیشخوان 24

در صورتی که بسته به اتمام برسد و تمدید خودکار زمانی یا حجمی اتفاق نیافتد و یا مشترک بسته رزرو نداشته باشد، مصارف آتی اینترنت مشترک طبق تعرفه‌های زیر محاسبه خواهد شد:
سیم کارت دائمی:

 • تعرفه هر کیلو بایت تبادیل اطلاعات: 0.4 ریال
 • تعرفه هر کیلوبایت تبادل اطلاعات در سایت‌های منتخب داخلی: 0.2 ریال

سیم کارت اعتباری:

 • تعرفه هر کیلو بایت تبادیل اطلاعات: 0.6 ریال
 • تعرفه هر کیلوبایت تبادل اطلاعات در سایت‌های منتخب داخلی: 0.3 ریال

خرید اینترنت با پیشخوان 24

پیشخوان 24 در کنار تمامی خدمات خود، امکان خرید اینترنت سه اپراتور همراه اول، ایرانسل و رایتل را نیز برای کاربران عزیز فراهم کرده است تا به راحتی و با اطمینان خاطر بسته اینترنتی مورد نظر خود را خریداری کنند و در لحظه از آن استفاده کنند.

پیشخوان 24 انواع بسته‌های اینترنتی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا با توجه به نوع مصرف خود از نظر حجم و زمان، بسته مناسب را خریداری کنید و در زمان و هزینه صرفه‌جویی کنید.

کلیه تراکنش‌های شما برای خرید اینترنت در بخش سوابق پیشخوان24 ذخیره می‌شود و به راحتی می‌توانید بسته‌های خریداری شده را پیگیری کنید. علاوه بر این می‌توانید با چندین شماره موبایل مختلف بسته اینترنتی بخرید که برای دسترسی راحت‌تر آن‌ها امکان نام‌گذاری شماره‌ها در پیشخوان 24 برای کاربران عزیز فراهم شده است.

خرید شارژ با پیشخوان 24

اگر شما هم سیم‌کارت اعتباری دارید احتمالا یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های شما خرید شارژ است. پیشخوان24 برای راحتی بیشتر کاربران خود در کنار تمامی خدمات کاربردی، امکان خرید شارژ را نیز فراهم کرده است. دارندگان سیم‌کارت‌های اعتباری سه اپراتور همراه اول، ایرانسل و رایتل می‌توانند به راحتی خرید شارژ را با استفاده از سایت یا اپلیکیشن پیشخوان24 انجام دهند.

با استفاده از پیشخوان 24 امکان خرید انواع شارژ با مبالغ مختلف در اختیار کاربران عزیز قرار دارد تا به سادگی و با توجه به نوع نیاز و مصرف خود اعتبار مناسب را خریداری کنید

اتمام بسته اینترنت همراه اول

بسته‌ها در دو صورت به پایان می رسند: ۱.پایان مدت اعتبار بسته ۲.پایان حجم بسته
با پایان یافتن بسته شما: ۱.تمدید خودکار زمانی: این قابلیت مربوط به بسته­ های ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و یکساله آلفا+ می باشد که پس از گذشت مدت زمان بسته، به صورت خودکار تمدید می شوند. مشترکین می­ توانند با ارسال کد دستوری *100*8# تمدید خودکار را لغو کنند.
۲.تمدید خودکار حجمی: با اتمام حجم بسته های ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و یکساله آلفا+، این بسته ها به صورت خودکار تمدید حجمی خواهند شد. مشترکین می توانند با ارسال کد دستوری*100*8# تمدید خودکار را لغو کنند.
توجه: بسته های یک روزه و هفت روزه دیتا فاقد تمدید خودکار (حجمی و زمانی) است.

اینترنت رایتل

بسته‌های اینترنت سیم‌کارت دیتای رایتل، با حجم ترافیک‌های متنوع و سرعت حرفه ای جهت پاسخگویی به نیازهای شما مشترکین گرامی طراحی شده است. با پایان یافتن حجم ترافیک هدیه یا خریداری‌شده اولیه، مشترکان سیم‌کارت دیتای رایتل می‌توانند متناسب با نیاز خود، هریک از بسته‌ها را خریداری و در هزینه اینترنت خود نسبت به مصرف تعرفه آزاد، صرفه‌جویی نمایند.

روش‌های خرید اینترنت رایتل

با پایان یافتن حجم اینترنت بسته آغازین، شما می‌توانید مطابق نیاز خود، هر یک از بسته‌های مندرج در جدول زیر را خریداری و به میزان قابل توجهی در هزینه مصرفی اینترنت، صرفه‌جویی کنید. برای خرید و فعال‌سازی هر کدام از بسته‌‌ها می‌توانید از روش‌های زیراستفاده کنید:
خرید از طریق کد دستوری *142#  مشترکین رایتل با استفاده از کد دستوری #142* می‌توانند بسته‌های اینترنتی مورد نظر خود را خریداری کنند. برای این کار کافیست کد دستوری را به همراه کد بسته شماره‌گیری کنید. برای مشاهده کد بسته‌ها می‌توانید به آدرسه کنید.
خرید از طریق وب‌سایت رایتل/ صفحه اصلی خرید بسته مشترکین سیم‌کارت‌های رایتل برای خرید بسته ایترنتی مورد نظر خود می‌توانند از طریق سایت رایتل اقدام و بسته مناسب مصرف خود را خریداری کنند.
خرید از طریق سامانه مدیریت حساب سامانه مدیریت حساب رایتل خدمات جامعی از جمله خرید بسته اینترنت، پرداخت قبوض، افزایش اعتبار و … را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. برای ورود به این سامانه کافیست وارد سایت رایتل شوید و با وارد کردن شماره موبایل و رمز عبور خود به سامانه دسترسی داشته باشید.
خرید از طریق سامانه پیام کوتاه 2020 سامانه پیام کوتاه 2020 امکان اعمال تنظیمات مرتبط با خدمات و طرح‌های شرکت رایتل را با ارسال پیامک به شماره 2020 و به‌صورت رایگان برای تمامی مشترکین فراهم می آورد. برای خرید بسته‌ اینترنتی رایتل از طریق پیامک کافیست < کدبسته> ON را به این سرشماره ارسال کنید. برای مشاهده کد بسته‌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *