پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی هواداران استقلال
کد : 743-52624      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵ يکشنبه ۱۷ مرداد تعداد بازدید : 867
اختصاصی / تجلیل از بزرگان رسانه های ورزشی / رضا میرزاییان : استقلالی ها ما را شرمنده کردند
این آیین دقایقی پیش از دیدار استقلال و صنعت نفت در ورزشگاه آزادی و در حضور 50 هزار تماشاگر برگزار شد و طی آن دکتر عبدالحمید احمدی معاون وزارت ورزش و جوانان و رییس انجمن ورزشی نویسان ایران ...

 

به مناسبت روز خبرنگار و در یک حرکت نمادین و ماندگار، مسوولان سازمان لیگ برتر ، دست به اقدامی جالب زدند و از چهار پیش کسوت عرصه خبری و سه عکاس ورزشی تجلیل کردند.
به گزارش سایت خبری ناصر حجازی؛ این آیین دقایقی پیش از دیدار استقلال و صنعت نفت در ورزشگاه آزادی و در حضور 50 هزار تماشاگر برگزار شد و طی آن دکتر عبدالحمید احمدی معاون وزارت ورزش و جوانان و رییس انجمن ورزشی نویسان ایران ، هدایایی به آنان اهدا کرد.
شهرام وزیری، حجت جیرودی، رضا میرزاییان، عباس عبدالملکی چهار تن ازچهر ه های صاحب نام عرصه خبری به همراه علی کاوه ، یونس علیشیری و جعفر تبریزی سه عکاس ورزشی باسابقه و تلاشگر در این مراسم مورد تقدیر قرار گرفتند که جا دارد از مسوولان سازمان لیگ برتر بخصوص حجت بهمنی تشکر شود که مبتکر این حرکت پسندیده شد.
در این خصوص رضا میرزاییان سردبیر سابق گروه ورزشی ایرنا و یکی از نویسندگان پرسابقه فوتبال به خبرنگار ما گفت : ما به نمایندگی از سوی همه خبرنگاران در این مراسم حضور یافتیم و جا دارد روز خبرنگار را به همه همکاران عزیزم تبریک بگویم.
وی افزود : واقعا استقلالی ها بخصوص منصورخان پورحیدری و علیرضا منصوریان ما را مورد محبت خود قرار دادند و هواداران این تیم نیز همینطور.
میرزاییان که دسته گل اهدایی را به منصوریان داد، در خصوص این حرکت خود گفت : علیرضا را از سالها پیش می شناسم و او را از صمیم قلب دوست دارم، به همین سبب این کار را انجام دادم و امیدوارم که او و تیمش در ادامه لیگ برتر به موفقیت برسند.
این چهره نام آشنا و کارشناس باسابقه خبری که پیشتر مسئولیت اجرایی سایت خبری ناصر حجازی را برعهده داشت، در ادامه گفت : اتفاقا دقایقی که در جریان این مراسم با پورحیدری صحبت می کردم، ذکر خیر زنده یاد ناصر حجازی شد و منصور خان تاکید می کرد که ناصر یکی از اسطوره های استقلال و تیم ملی بود و نظیرش دیگر نخواهد آمد.
میرزاییان در پایان گفت : جا دارد در خاتمه ازعباس افشین راد دوست بسیار نازنینم که سالها رفیق شفیق ناصر حجازی بود و در این سایت نهایت تلاش خود را می کند، تشکر کنم که همیشه به من لطف داشته است، همینطور بیت اله خندان عزیز که فردی است بی ادعا و با محبت.