پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی هواداران استقلال
کد : 743-52503      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵ دوشنبه ۱۱ مرداد تعداد بازدید : 532
اختصاصی / مبادا دل منصوریان را بکشنید، مبادا دشمن شاد کن شوید
در آستانه دیدار هفته سوم مسابقات فوتبال لیگ برتر قرار داریم براساس اعلام برنامه های سازمان لیگ فوتبال برتر قرار است دو تیم استقلال تهران - نفت آبادان در روز جمعه 15 مرداد ...

 

بیت اله خندان
به گزارش سایت ناصر حجازی به نقل از سایت آوای آبی پوشان؛ در آستانه دیدار هفته سوم مسابقات فوتبال لیگ برتر قرار داریم براساس اعلام برنامه های سازمان لیگ فوتبال برتر قرار است دو تیم استقلال تهران - نفت آبادان در روز جمعه 15 مرداد ماه جاری رأس ساعت 20/30 دقیقه در ورزشگاه آزادی تهران، هفته سوم این مسابقات را برگزار کنند. طی دو هفته گذشته استقلال و منصوریان بدان گونه که انتظار می رفت نتوانستند به نتایج قابل قبولی دست یابند. عدم نتیجه گیری در دو بازی گذشته دلایل فراوانی دارد که شرح آن در همین سایت آوای آبی پوشان، خبرگزاری رسمی زنده یاد ناصرخان حجازی و اغلب خبرگزاری ها اعلام گردیده است که بیشتر این قضایا بر می گردد به بدن های ناآماده و تازه بدنسازی شده که با صبر و حوصله این مشکل ظرف هفته های آینده به امید خدا برطرف خواهد شد.
ما در اینجا لازم دانستیم که یک توجه برادرانه و هم خانواده به هواداران صمیمی و متعصب استقلال بدهیم. به عزیزانی که از آمدن علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی استقلال سر از پا نمی شناختند و همواره در رسانه ها و فضای مجازی داش علی، داش علی به راه انداخته بودند، هستند و بودن کسانی که خود را هوادار و جانثار استقلال معرفی کرده و می کنند ولی به هنگام دیدار دو تیم استقلال با استقلال خوزستان در فضای مجازی به گفتگو یا به زبان خودشان «چت» مشغول بودند و فقط خبر شکست استقلال را شنیدند و همین آدم های به اصطلاح استقلالی زبان به انتقاد از عملکرد علیرضا منصوریان در استقلال گشودند. گویی آقایان فراموش کرده بودند که با استقلال و داش علی منصوریان عهد و پیمان بسته بودند تا انتهای کار و رسیدن به قهرمانی فقط و فقط حمایت را در دستور کار خود قرار خواهند داد. 
بگذریم از این انتقاد کنندگان که فضای درونی استقلال هم چندان مناسب به نظر نمی رسد. صد البته در این راستا نوشتنی فراوان داریم ولی همان بهتر که ساکت باشد این دل به هر شکل هواداران و آقایان یادشان باشد امروزه فقط استقلال و منصوریان از شماها انتظار حمایت دارند مبادا با انتقادات جهت دار خود دل علی منصور استقلال را بشکنید چرا که شکستن دل منصوریان یعنی به انحراف کشیده شدن استقلال و عدم نتیجه گیری و کم کردن راه قهرمانی می باشد. 
بیایید مرد و مردانه از استقلال و منصوریان تاحصول نتیجه نهایی حمایت کنیم که منصوریان آخرین میوه دل باشگاه استقلال است. بیایید با انتقادات جهت دار از استقلال و منصوریان دشمن شاد کن نباشیم.