پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی هواداران استقلال
کد : 743-52488      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵ دوشنبه ۱۱ مرداد تعداد بازدید : 394
پیشکسوت استقلال گفت:این قدر نباید زود قضاوت کرد و الان زمان آن است که پشت تیم بایستیم
دررابطه با شکست شب گذشته استقلال مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: با اینکه در دو هفته اول استقلال نتایج خوبی کسب نکرده اما من نگرانی آنچنانی ندارم چون منصوریان در چند سال اخیر نشان داده تیم هایش از هفته چهارم و پنجم راه می افتند. قطعا استقلال هم در چند هفته آینده وضعیت بهتری پیدا می کند. از هواداران می خواهم که کمی صبر داشته باشند تا تیم شان به شرایط ایده آل برسد. وی همچنین افزود: در این دو هفته استقلال نمایش بدی در زمین نداشته و فقط روی اشتباهات فردی گل هایی را...

 

به گزارش سایت ناصر حجازی؛ به نقل از کاپ ،سیاوش اکبرپور در گفت و گو با خبرنگار کاپ، دررابطه با شکست شب گذشته استقلال مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: با اینکه در دو هفته اول استقلال نتایج خوبی کسب نکرده اما من نگرانی آنچنانی ندارم چون منصوریان در چند سال اخیر نشان داده تیم هایش از هفته چهارم و پنجم راه می افتند. قطعا استقلال هم در چند هفته آینده وضعیت بهتری پیدا می کند. از هواداران می خواهم که کمی صبر داشته باشند تا تیم شان به شرایط ایده آل برسد.

وی همچنین افزود: در این دو هفته استقلال نمایش بدی در زمین نداشته و فقط روی اشتباهات فردی گل هایی را دریافت کرده است. فکر می کنم در هر سه گلی که استقلال خورده کنعانی زادگان یکی از مقصران اصلی بوده است. این بازیکن از نظر فنی خوب است اما به نظر می رسد از نظر روحی شرایط مناسبی ندارد. کادر فنی باید با او صحبت کند تا دیگر شاهد تکرار این اتفاقات در بازی های بعدی نباشیم.

پیشکسوت استقلال در ادامه خاطرنشان کرد: هواداران نگران نباشند. چون مطمئنم استقلال تا قبل از دربی به شرایط ایده آل می رسد. احتمالا از همین هفته که اولین بازی خانگی استقلال با تماشاگر برگزار می شود همه چیز تغییر کند. این قدر نباید زود قضاوت کرد و الان زمان آن است که پشت تیم بایستیم. 

سرمربی تیم جوان استقلال درباره بحث هایی که پیرامون آکادمی این باشگاه بین علی سامره و حسن روشن به وجود آمده گفت: دوست ندارم خیلی درباره این مسائل صحبت کنم اما فقط این را بگویم که در زمان مدیریت آقای روشن او به من اعلام کرده بود که می توانم تا 22 نفر را در لیست بازیکنان جای دهم.