پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی هواداران استقلال
کد : 743-51283      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵ يکشنبه ۹ خرداد تعداد بازدید : 443
اختصاصی / حماسه فتح خرمشهر!
آن روزهای اول انقلاب خرمشهر فقط یک شهر بود.یک شهر مثل تمام شهرهای ایران...اما روزگار جوری ورق خورد که مردمان آن شهر آرام به تمام دنیا درس غیرت و آزادگی دادند...

 

سید امید صادقی
به گزارش سایت ناصر حجازی؛ آن روزهای اول انقلاب خرمشهر فقط یک شهر بود.یک شهر مثل تمام شهرهای ایران...اما روزگار جوری ورق خورد که مردمان آن شهر آرام به تمام دنیا درس غیرت و آزادگی دادند.
آدمهایی با دست خالی اما با همتی به بلندای تاریخ، گلوله ها و موشکهای دشمن را به آغوش کشیدند تا خاک وطنشان زخم برندارد.
...و حالا بعد از گذشت سالها خاک پاک همان شهر چنان حال و هوای غیرت و مردانگی و غرور را در وجود نسل امروز زنده می کند که وقتی در خیابانهایش قدم میزنی قدرتی مضاعف درون قلبت زاییده می شود...
این بود قصه کوتاه مردمان شهری که وجودشان مایه مباهات و افتخار یک ملت است.
درود بر خرمشهر و مردم دلاورش...
اما امشب در همان شهر که مظهر استقامت و ایستادگی است یک مسابقه مهم برگزار خواهد شد که نتیجه آن قهرمان جام حذفی ایران را مشخص خواهد کرد.
دلاورمردان خوزستان که از قدیم جملگی حامی و هوادار استقلال تهران هستند همچون ارتشی یکدست و یکصدا آماده اند تا غریو فریادهای خود را در آسمان نورانی خرمشهر رها کنند و تیم محبوبشان را تا رسیدن به جام قهرمانی یاری کنند.
تا ساعاتی دیگر خط مقدم ایستادگی و غیرت میزبان تیمی است که از ابتدا تا کنون در قلب مردم خوزستان جایگاهی ویژه و خاص داشته است و شاید بی دلیل نباشد که ذوب آهنی ها از چند روز قبل با بهانه تراشی های مختلف سعی کرده اند شکست احتمالی خود را پیشاپیش توجیه کنند و بهانه ای برای بعد از مسابقه داشته باشند!
جالب اینجاست که مدیرعامل ذوب آهن در مصاحبه ای اعلام کرده که ما از چند روز پیش بارها با آقای افشارزاده تماس گرفتیم که به ایشان اعلام کنیم حاضریم به جای خرمشهر در استادیوم آزادی مقابل استقلال بازی کنیم!
بیان این اعتراف از طرف مدیرعامل ذوب آهن نشان از واهمه و استرسی است که تیم اصفهانی برای بازی در خرمشهر دارد.آنها به خوبی میدانند که در خرمشهر غریب و تنها هستند.آنجا تماشاگران خونگرم خوزستانی فقط به عشق تیم محبوبشان استقلال به ورزشگاه خواهند رفت و این بدان معناست که در بازی امشب بزرگترین نقطه قوت استقلال بزرگترین نقطه ضعف ذوب آهن است!
استقلال با لشکری از عاشقانش و ذوب آهن غریب و خسته...
به امید قهرمانی استقلال و کسب عنوان قهرمانی برای هوادارانی که لیاقت بهترینها را دارند...
تا ساعاتی دیگر جشن قهرمانی استقلال در خرمشهر برگزار خواهد شد و پرچم آبی در دیار غیرت و ایستادگی به اهتزاز در خواهد آمد.