پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی هواداران استقلال
کد : 743-51051      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵ يکشنبه ۱۹ ارديبهشت تعداد بازدید : 273
اختصاصی/ گزارش نیمه اول دیدار استقلال و تراکتور سازی
در ادامه رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور و از هفته بیست و نهم این رقابت‌ها ۸ دیدار همزمان از ساعت ۱۸ امروز آغاز شد که در یکی از حساس‌ترین آنها تیم‌های استقلال و تراکتورسازی به میزبان آبی‌پوشان تهرانی در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که نیمه اول این دیدار ۲ بر یک به سود تراکتورسازی به پایان رسید.

 

 

 

 

 

نیمه اول دیدار تیم‌های استقلال و تراکتورسازی از هفته بیست و نهم لیگ برتر با برتری تیم تبریزی به پایان رسید.

به گزارش سایت ناصر حجازی، در ادامه رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور و از هفته بیست و نهم این رقابت‌ها ۸ دیدار همزمان از ساعت ۱۸ امروز آغاز شد که در یکی از حساس‌ترین آنها تیم‌های استقلال و تراکتورسازی به میزبان آبی‌پوشان تهرانی در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که نیمه اول این دیدار ۲ بر یک به سود تراکتورسازی به پایان رسید.

در دقیقه ۱۴ این دیدار حاج‌محمدی برای استقلال گل اول را به ثمر رساند. سزار در دقیقه ۲۱ برای تراکتورسازی گلزنی کرد و رفیعی نیز در دقیقه ۴۲ گل دوم تیم تبریزی را به ثمر رساند.

در دقیقه ۶ استقلال روی کاشته خسرو حیدری توسط پروپیچ صاحب یک فرصت مناسب شد که ضربه سر مهاجم استقلال دفع شده و در یک رفت و برگشت راهی کرنر شد.

دردقیقه ۱۳ سانتر خسرو حیدری از جناح راست استقلال را بازیکنان تراکتورسازی راهی کرنر کردند.

در دقیقه ۱۴ حملات استقلال سرانجام جواب داد و آبی‌پوشان روی سانتر خسرو حیدری با شوت امین حاج‌محمدی به گل اول مسابقه دست پیدا کردند.

در دقیقه ۱۹ بختیار رحمانی در موقعیتی مناسب و از روی ضربه کاشته این فرصت را داشت تا بازی را به تساوی بکشاند که شوت فنی این بازیکن را رحمتی مهار کرد.

در دقیقه ۲۱ و با اشتباه مسلم رحمتی در دفع توپ و برخورد وی با بازیکن خودی، در چند رفت و برگشت در نهایت توپ مقابل پاهای آگوستو سزار مهاجم تراکتورسازی قرار گرفت تا این بازکن راحت‌ترین کار را برای زدن گل مساوی داشته باشد.

در دقیقه ۲۶ سزار یک بار دیگر صاحب موقعیت شد اما ترجیح داد خود را به امید گرفتن ضربه پنالتی در محوطه ۱۸ قدم استقلال به زمین بزند که البته داور ادامه بازی داده و از دادن کارت زرد به مهاجم تراکتورسازی نیز امتناع کرد.

در دقیقه ۳۲ حاتمی روی یک ضدحمله از جناح چپ استقلال فرار کرد که در نهایت ضربه آرام این بازیکن در دستان رحمتی آرام گرفت.

در دقیقه ۳۲ یک بار دیگر روی سانتر حیدری صاحب فرصت ایده‌‌الی شدند که پروپیچ نیز این فرصت را از دست داد.

در دقیقه ۳۹ این بار خسرو حیدری از جناح چپ تراکتور نفوذ کرد که سانتر خسرو را بازیکنان حریف یک بار دیگر راهی کرنر کردند. استقلالی‌ها در نهایت نتوانستند از این ضربه کرنر استفاده کنند و این فرصت از دست رفت.

در دقیقه ۴۲ تراکتورسازی گل دوم را روی حرکت استثنایی سروش رفیعی به ثمر رساند. رفیعی پس از دریافت توپ از همبازی خود و با دریبل دو بازیکن استقلال، با یک ضربه فنی گل دوم تراکتور را نیز به ثمر رساند.

حسین زرگر داور این دیدار در نیمه اول به سیدمهدی رحمتی از استقلال و فرزاد حاتمی از تراکتورسازی کارت زرد نشان داد.