پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی هواداران استقلال
کد : 743-50983      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵ يکشنبه ۱۲ ارديبهشت تعداد بازدید : 903
اختصاصی / مذاکره جدی پرسپولیس با 10 بازیکن لیگ برتری
خبرهای رسمی و غیررسمی که در محافل فوتبال و فضای مجازی منتشر میشود حاکی از آن است که مدیران و مربیان پرسپولیس در چند هفته اخیر تحرکات زود هنگام خود را برای جذب ...

 

سید امید صادقی
به گزارش سایت ناصر حجازی به نقل از سایت آوای آبی پوشان؛ خبرهای رسمی و غیررسمی که در محافل فوتبال و فضای مجازی منتشر میشود حاکی از آن است که مدیران و مربیان پرسپولیس در چند هفته اخیر تحرکات زود هنگام خود را برای جذب بازیکنان جدید برای فصل آینده آغاز کرده اند و این در حالی است که به دلیل حساسیت خاص مسابقات لیگ برتر در هفته های پایانی،این اقدام پرسپولیسیها یک اقدام ناپسند و خلاف عرف و مغایر با اصول ورزشی است.زیرا از بین حدود 10بازیکنی که پرسپولیسیها مذاکرات جدی خود را برای جذب آنها در فصل آینده آغاز کرده اند تعدادی هستند که در همین هفته های پایانی تیمشان مقابل پرسپولیس قرار گرفته و بنابراین بازیکن از لحاظ روحی در شرایطی قرار میگیرد که شاید نتواند برای تیم خود که به آن تعهد اخلاقی دارد تمام و کمال و با دل و جان بازی کند.
علیرضا بیرانوند،کاوه رضایی،احسان پهلوان،فرشید باقری،سردار آزمون،عزت الله پورقاز،سینا عشوری،شجاع خلیل زاده و هادی محمدی بازیکنانی هستند که از هفته های قبل مذاکره با آنها به طور جدی آغاز شده و پرسپولیسیها در کوران حساسترین بازیهای لیگ به اقدام ناپسند متوسل شده اند تا به قول خودشان چند گام از دیگر تیمها جلو باشند!
اما به راستی این حرکت زشت در حساسترین هفته های لیگ آیا میتواند با معیارهای لیگ حرفه ای و روحیه پهلوانی که در کشور ما رکن هر ورزشی است همخوانی داشته باشد؟
کجای دنیا یک تیم در فاصله چند هفته به پایان بازیها با دروازه بان تیمی که با آنها بازی حساسی دارد وارد مذاکره میشود؟
البته انصافا بیرانوند در مقابل پرسپولیس کم کاری نکرد و در حد توانش برای نفت تلاش کرد اما نفس کار پرسپولیس به هیچ وجه زیبنده فوتبال ما نیست و امیدواریم مدیران پرسپولیس که ظاهرا خود را مکلف به رعایت موازین اخلاقی در فوتبال نمیدانند از این پس کمی دقت کرده و در اینگونه رفتارهای آماتوری تجدید نظر کنند.
هر چند آنها با الفبای مدیریت هم بیگانه اند و فعلا به لطف حمایتهای بی دریغ جانبی! شانس قهرمانی پیدا کرده اند.اما به هر حال مذاکره با بازیکنانی که تیمشان شانس قهرمانی یا کسب سهمیه آسیا را دارد به جز بی انگیزه کردن بازیکن و خیانت به تیمهای آنها هیچ تعریف دیگری ندارد!