پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی هواداران استقلال
کد : 739-50721      تاریخ انتشار : ۱۳۹۴ يکشنبه ۸ آذر تعداد بازدید : 3144
اختصاصی/بهنام برزای: ناصرخان را عاشقانه دوست دارم/با کمک هواداران قهرمان می شویم/رحمتی مهره کلیدی استقلال است
، روز گذشته بهنام برزای بازیکن جوان استقلال تهران به آکادمی زنده یاد ...

 

مریم کریمی

به گزارش خبرنگار سایت ناصر حجازی، روز گذشته بهنام برزای بازیکن جوان استقلال تهران به آکادمی زنده یاد ناصر حجازی رفت و از آنجا دیدن کرد. در پی نشر این خبر فرصت را غنیمت شمرده و با این مهاجم با اخلاق آبی ها تماس گرفتیم و دقایقی را با وی به گفت و گو پرداختیم. شرح کامل این مصاحبه از نظر گرامیتان می گذرد.

*از حضورتان در آکادمی فوتبال زنده یاد حجازی شروع کنیم ...علت حضورتان در این مجموعه چه بود؟
خب من خودم هم فوتبال را از آکادمی شروع کردم به همین دلیل وقتی متوجه شدم این آکادمی فوتبال با نام ناصر حجازی مشغول به کار است، خوشحال شدم و بیشتر راغب شدم تا به دیدن آینده سازان فوتبال بروم که البته این خوشحالی با دیدن شرایط خوب آکادمی و استعدادهای درخشان حاضر در آن جا افزایش یافت.

*بارها در صفحات شخصی شما عکس هایی از ناصرخان حجازی دیده ایم، از این ایشان چه میزان شناخت دارید؟
متاسفانه به دلیل شرایط سنی از ایشان خاطره ای ندارم اما  درباره ایشان شنیده ام که علاوه بر افتخارات فوتبالی ایشان مردی مهربان، صمیمی و خوش قلب بودند که همه این خصوصیات وی را به شخصیتی محبوب تبدیل کرد که همه از جمله من عاشقانه دوستش داریم.

*در مورد سایت ناصر حجازی چه نظری دارید؟
خدارو شکر پیشرفت خوبی داشته و من هم چندین مرتبه اخبار را از طریق این رسانه دنبال کردم در حال حاضر هم با وجود اینکه قبل از بازی  مصاحبه نمی کنم به دلیل نام ناصر خان علاقه داشتم با این سایت مصاحبه کنم.

*برویم سراغ استقلال، بازی فردا مقابل سایپا را چگونه ارزیابی می کنید؟
این بازی هم شرایط خاص خودش را دارد و یکی از ویژگی های لیگ پانزدهم این است که نباید هیچ تیمی را دست کم گرفت مخصوصا تیم سایپا که با مربیگری خوب مجید جلالی حریف خوبی به حساب می آید. در کل امیدوارم برنده میدان باشیم.

*یکی از دیدارهای مهمی که استقلال در پیش رو دارد بازی مقابل تراکتورسازی در جام حذفی است. پیش بینی شما از این بازی چیست؟
تراکتورسازی در بازیهای اخیر نتایج خوبی به دست آورده و به همین دلیل پیش بینی درباره این دیدار را کمی سخت می کند به هر حال با تلاش و تمرین های فشرده سعی می کنیم پیروز میدان باشیم .

*به هواداران قول قهرمانی می دهید؟
صحبت در مورد قهرمانی در حال حاضر زود است اما معتقدم با ادامه بازی های خوب استقلال قهرمانی دور از ذهن نباشد.

*به حضور در تیم ملی بزرگسالان فکر می کنید؟
هر بازیکنی آرزوی پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارد. من هم تلاش می کنم تا با ارايه بازی های خوب نظر کی روش را به خود جلب کنم تا انشاالله برای تیم بزرگسالان کشورم هم توپ بزنم.

*یکی از مهره های کلیدی تیم استقلال در حال حاظر سید مهدی رحمتی است با توجه به آمادگی بی نظیرش در این روزها جای او را در تیم ملی خالی نمی بینید؟
آقا مهدی در هر تیمی که باشد به نوعی ستون آن تیم حساب می شود و قطعا تیم ملی به او احتیاج دارد و جای وی درون دروازه تیم ملی خالی است.

*ممنون از اینکه وقت خود را در اختیار ما قرار دادید، در پایان گفتگو صحبت خاصی دارید بفرمایید.
صحبت خاصی ندارم اما از این جا از همه هواداران استقلال می خواهم تا با دعا و حمایشان به ما انرژی بدهند و این را بدانند من و دیگر بازیکنان استقلال تمام را برای کسب قهرمانی به کار می گیریم.تلاشمان