پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی هواداران استقلال
کد : 739-50617      تاریخ انتشار : ۱۳۹۴ دوشنبه ۲ آذر تعداد بازدید : 607
اختصاصی/دانایی فر: مظلومی بهترین شیوه را انتخاب کرد/استقلال امسال قهرمان است
این روزها ایرج دانایی فر این پیشکسوت استقلال به علت بیماری مادرش در ...

 

بیت اله خندان
به گزارش سایت ناصر حجازی، این روزها ایرج دانایی فر این پیشکسوت استقلال به علت بیماری مادرش در تهران به سر می برد. خبرنگار سایت ناصر حجازی در تماس با این پیشکسوت استقلال ضمن جویای احوالات چند سوال را با وی مطرح کرده است:
 

* بازی استقلال-فولادخوزستان را چگونه ارزیابی می کنید؟
استقلال در این فصل فوتبال را عالی بازی می کند. تیمی که در اهواز مقابل قرمزهای این شهر بازی بکند و برنده از میدان خارج شود مطمئنا تیم پرقدرتی می باشد هر چند باید بگویم از قدیم هم اهواز به شهر آبیها مشهور بود.
 

* استقلال به جوانان بهاء داده است در این راستا نظر شما چیست؟
فوتبال مال جوانان است، جوانان قدرت بدنی دارند، تکنیک دارند، تاکتیک پذیر هستند. آقای مظلومی بهترین شیوه را انتخاب کرده اند که به جوانان بهاء می دهند و مطمئنا با این حرکت استقلال چند سالی از نظر بازیکن بیمه می شود.
 

* با این اوضاع به قهرمانی استقلال امیدوار هستید؟
بله، اصلا شک نکنید که استقلال امسال قهرمان خواهد شد به نظرم کادرفنی استقلال تا می توانند از فرصت استفاده کنند و فاصله امتیازها را باید با سایر رقیبان بیشتر کنند.
 

* بازی استقلال-نفت را در فوتبالل حذفی چطور می بینید؟
نفت با منصوریان هر چند خوب بازی می کند و بسیار روی نفت سرمایه گذاری شده است ولی این استقلال در فوتبال ایران نمی تواند حریف داشته باشد. مطوئن باشید استقلال خیلی راحت از سد نفت هم عبور خواهد کرد.
 

* اینکه سیدمهدی رحمتی به تیم ملی دعوت نمی شود شما چه نظری دارید؟
رحمتی در شرایط فعلی بهترین دروازه بان حال حاضر فوتبال ایارن است. به نظر من در حق رحمتی ستم می شود رحمتی باید به اردوهای تیم ملی دعوت شود.
 

* آینده استقلال را چطور می بینید؟
آینده استقلال روشن است. پاسخ شما را در سوالات قبلی دادم. این استقلال در فوتبال ایارن قهرمان می شود و با قهرمانی استقلال ما و هواداران خوشحال می شویم. از هواداران هم درخواست می کنم دست از حمایت استقلال برندارند.
 

* ناگفته ای اگر دارید، بفرمایید.
ناگفته فراوان است فعلا به علت بیماری مادرم گرفتار هستم. از شما و مردم خوب ایران هم التماس دعا دارم. از سایت ناصرخان حجازی هم تشکر می کنم که جویای احوالات این حقیر شد. به هر حال آروزی موفقیت برای سایت ناصرخان حجازی و شما استقلالیها را دارم. در فرصت مناسب خدمت خواهم رسید.

سایت ناصر حجازی هم از شما پیشکسوت نامدار استقلال تشکر می کند و انشاءالله به امید خدا حال مادر مهربانتان هم خوب خواهد شد.