پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی هواداران استقلال
کد : 739-50614      تاریخ انتشار : ۱۳۹۴ دوشنبه ۲ آذر تعداد بازدید : 515
اختصاصی/همدانی: مظلومی به موقع به جوانان بهاء داد/نفت بهتر از فولاد است
اکنون که استقلال صدرنشین لیگ برتر فوتبال است و یکی از ...

 

بیت اله خندان
به گزارش سایت ناصر حجازی، اکنون که استقلال صدرنشین لیگ برتر فوتبال است و یکی از مدعیان قهرمانی فوتبال حذفی کشور می باشد بی مناسب ندیدیم که با برخی از پیشکسوتان استقلال در مورد وضعیت این تیم و نقطه نظرهای آنان بیشتر با خبر شویم و اما این بار خبرنگار ما به سراغ ستار همدانی این پیشکسوت و مربی فصل گذشته استقلال رفته و با وی چند سوال را مطرح ساخته است. گفت و شنود همکار ما با همدانی را بخوانید:
 

* ستار همدانی مربی فصل گذشته استقلال این روزها به چه کاری مشغول است؟
ما فصل گذشته در استقلال مشغول به کار بودیم از آنجایی که مدرک مربیگری A آسیا را دارم از چند باشگاه پیشنهادهایی را داشتم که باب میلم نبود و همچنان منتظر هستم در باشگاهی مشغول به کار شوم و تجربیات خودم را در اختیار جوانان قرار دهم.
 

* بسیار خب، بازی استقلال-فولادخوزستان را چطور دیدید؟
استقلال شکر خدا روند خوبی را سپری می کند. از آنجایی که من بارها گفته ام استقلال باید به ساختار دفاعی خود سر و ساممان دهد تا در ضد حملات دچار مشکل نشود و اما استقلال در مقابل فولاد کاری کرد کارستان، در اهواز فولاد را بردن خیلی سخت است.فولاد همیشه برای استقلال دردسر درست می کرد ولی این بار فولاد را در اهواز شکست دادن برای ما استقلالیها افتخار است.
 

* بازی استقلال-نفت تهران در فوتبال جام حذفی را چگونه می بینید؟
بازی استقلال مقابل نفت تهران می تواند قوت قلبی باسد برای استقلال و ادامه راه قهرمانی، نفت طی این چند سال خوب سرمایه گذاری کرده است و یک مدعی برای قهرمانی بوده است. از طرفی حضور استقلالیها به ویژه علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی نفت می تواند به بازی دو تیم جذابیت های خاصی را ببخشد. به نظر من استقلال باید در مقابل نفت تهران متفاوت تر از بازی با فولاد بازی کند چرا که نفت شرایط بهتری نسبت به فولا د را دارد و وحدت تاکتیکی نفت خیلی بهتر از فولادخوزستان می باشد.
 

* نظرت در خصوص مسایل پیش آمده برای استقلال و کرار چیست؟
کرار یک بازیکن با هوش و بازیساز است و به درد استقلال هم می خورد. مسئولان استقلال یا نباید در اول فصل این بازیکن را جذب می کردند و اکنون که جذب کرده اند باید به مسایل و مشکلات وی رسیدگی کنند.
کرار یک قلق هایی دارد که باید آن قلق را پیدا کرد وگرنه همیشه مشکل ساز می شود. مشکل اصلی هم همان مالی می باشد. مسئولان استقلال باید یا قید او را بزنند و یا باید با او کنار بیایند که انشاءالله همه چیز بر وقف مراد باشد.
 

* به قهرمانی استقلال با وضع موجود می توان امیدوار بود؟
استقلال شرایط قهرمانی را دارد. کادرفنی خوب، بازیکنان با تجربه و جوان به ویژه اینکه مدعیان قهرمانی در مسابقات فوتبال لیگ برتر و حذفی از شرایط خوبی برخوردار نیستند. بنابراین امیدوارم استقلال از تمامی امکانات و داشته هایش نهایت استفاده را بکند و با قهرمانی در هر دو جام شادی را برای ما و هواداارن به ارمغان بیاورد.
 

* در خصوص جوانان آینده دار استقلال چه نظری دارید؟
جوانان یک سرمایه برای استقلال محسوب می شوند و آقای مظلومی هم خیلی به موقع به این جوانان بهاء داده اند و من امیدوارم استقلال همچنان به جای خرید بازیکنان گران قیمت از دست پرورده های خود باشگاه استفاده کنند.
 

* صحبت از شادمانی هواداران کردید، در این راستا چه صحبتی دارید؟
هواداران صاحبان اصلی استقلال هستند و در قلب ما پیشکسوتان جای دارند. این عزیزان همیشه در کوچه و خیابان ما را شرمنده خودشان می کنند و برای ما هواداران خیلی عزیز هستند. امیدوارم هواداران همچنان به حمایت خود از استقلال ادامه دهند تا جملگی در جشن قهرمانی استقلال شرکت کنیم.
 

* هر چند ناگفته فراوان است ولی اگر صحبت خاصی دارید، بفرمایید.
همانگونه که گفتم امیدوارم استقلال با قهرمانی دل همه هواداران و پیشکسوتان را شاد کنند و از سایت مرحوم ناصرخان حجازی هم تشکر می کنم که همواره از استقلال و استقلالیها و ما پیشکسوتان حمایت می کنند. سلام ویژه بنده را به خدمت فرد، فرد کارکنان سایت ناصرخان حجازی برسانید.