پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی هواداران استقلال
کد : 739-50612      تاریخ انتشار : ۱۳۹۴ دوشنبه ۲ آذر تعداد بازدید : 500
اختصاصی/طاهری:دیدید استقلال بدون کرار بهتر بازی می کند/نفت همان تیم خوب فصل قبل است
بیژن طاهری پیشکسوت استقلال می گوید با نبود کرار در ترکیب ...

 

حامد اردهالی

بیژن طاهری پیشکسوت استقلال می گوید با نبود کرار در ترکیب استقلال خللی در بازی خوب این تیم ایجاد نشده است.

شرایط این روزهای آبی پوشان پایتخت را چطور می بینید؟

استقلال این روزها شرایط بسیار خوبی دارد و بر خلاف برخی نظرات و پیش بینی ها،بدون کرار هم زیبا و باانگیزه بازی می کند. روند این تیم روبه رشد بوده و در همه خطوط عملکرد خوبی داشته است.خط حمله آبی پوشان طوفانی است و این روزها بازی جابر انصاری به عنوان یک گلزن و گلساز خوب به چشم می آید.او در فجر سپاسی و گسترش فولاد چندان دیده نشد ولی در استقلال خودش را نشان داد.تیم این روزها نشان داد که بعضی ها که اصرار به بودن کرار می کردند اشتباه کردند و یکسری جوان بار این تیم را به دوش کشیده اند.

عملکرد خط دفاعی استقلال را چطور می بینید؟

من ابتدای فصل از منتقدین خط دفاعی استقلال بودم اما مشخص است که روی نقاط ضعف کار شده و مدافعان الان خوب کار می کنند. خط دفاعی استقلال در پوشش ها و جمع شدن دو دفاع مرکزی وضعیت بهتری پیدا کرده و الان کم ایراد است.

بازی با نفت در جام حذفی را چطور می بینید؟

بازی بسیار سختی برای استقلال است. پارسال نفت خیلی بیشتر از همه تیم ها بازی کرد چون در سه جام تا مراحل بالا پیش رفت و به نظرم به این دلیل افت نفت طبیعی است.نفت همان تیم خوب پارسال است و حریفی دشوار برای استقلال.امیدوارم آبی پوشان از بیراهه به آسیا برسند و بعد از چند سال هوادارانشان را خوشحال کنند.چون مشخص نیست در لیگ فرسایشی چه اتفاقاتی می افتد.