پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی هواداران استقلال
کد : 739-50578      تاریخ انتشار : ۱۳۹۴ شنبه ۳۰ آبان تعداد بازدید : 481
اختصاصی/سرخاب:استقلال با این بازی ها قهرمان می شود/فاز هجومی آبی پوشان بسیار قدرتمند است
عباس سرخاب پیشکسوت استقلال می گوید این تیم در فاز هجومی بسیار ...

 

حامد اردهالی

عباس سرخاب پیشکسوت استقلال می گوید این تیم در فاز هجومی بسیار قدرتمند است و با این شرایط می تواند به سمت قهرمانی حرکت کند.

*بازی با فولاد و یک برد دیگر.این بازی را چطور دیدی؟

عالی بود.استقلال بسیار خوب و با برنامه بازی کرد و مهم تر از همه سه امتیازی بود که گرفت و باعث شد به صدر جدول برگردد. استقلال کم کم از شرایط روحی روانی خوبی هم برخوردار می شود و اگر از این بعد تقویت شود با توجه به نیروی جوانی و دوندگی و نیروی تجربه می تواند به سمت قهرمانی حرکت کند.

*نقطه قوت استقلال کنونی را در چه می بینید؟

استقلال ساختار تهاجمی بسیار قدرتمندی دارد و مظلومی از نیروهای سرعتی اش در زمان مناسب استفاده می کند.این سیستم هدفمند باعث شده تا استقلال بهترین خط حمله را داشته باشد.

*در مورد عملکرد این روزهای جابر انصاری و امادگی او چه نظری دارید؟

واقعا او دارد عالی کار می کند و بهترین مهره این روزهای استقلال است.هم از لحاظ فنی و هم روحی آمادگی خوبی دارد و هم به خوبی خودش را در تاکتیک تیم جا می دهد.امیدوارم همین روند را ادامه بدهد و مربیان تیم ملی هم شایستگی های او را ببینند.

*مشکل فولاد را در چه چیزی می بینید؟

فولاد از لحاظ روحی افت کرده است.این تیم خوب فوتبال بازی می کند اما مشکلات روحی باعث شده تا نتواند خوب نتیجه بگیرد.فکر می کنم اضافه شدن یکی دو بازیکن با تجربه که بتوانند تیم را در این شرایط از بحران خارج کرده و از لحاظ روحی دگرگون کنند شرایط فولاد رابهتر می کند.

*استقلال چهارشنبه با نفت تهران در جام حذفی بازی دارد. این دیدار را چطور می بینید؟

استقلال روند خوبی پیدا کرده و هم در لیگ و هم جام حذفی با انگیزه است.برعکس نفت که حالا با شکست از سپاهان کمی شرایطش بد شده و هنوز نتوانسته به تیم خوب فصل قبل تبدیل شود.استقلال می تواند نفت را شکست دهد هر چند نفتی ها تمام امیدشان به جام حذفی است.