پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی هواداران استقلال
کد : 739-50536      تاریخ انتشار : ۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۷ آبان تعداد بازدید : 892
اختصاصی/مختاریفر: به عشق استقلال نفس می کشم/رحمتی بهترین دروازه بان حال حاضر ایران است/مربی با دانش در دنیا و ایران برای تیم ملی زیاد است
در آستانه دیدار دو تیم استقلال تهران-فولادخوزستان و فضای فعلی فوتبال ایران ...

 

بیت اله خندان
به گزارش خبرنگار سایت ناصر حجازی، در آستانه دیدار دو تیم استقلال تهران-فولادخوزستان و فضای فعلی فوتبال ایران بر آن شدیم این بار به سراغ جعفر مختاریفر پیشکسوت استقلال و هافیک تکنیکی مکتب آب یبرویم . سوالاتی را با وی مطرح کنیم.
هم اینک به گفت و شنود خبرنگار سایت ناصر حجازیبا جعفر مختاریفر توجه کنید و از نقطه نظرهای این پیشکسوت عزیز استقلال بیشتر با خبر شوید.
 

* سلام، جعفر مختاریفر آن هافبک تکنیکی سال های دور استقلال به چه کاری مشغول هستند؟
فعلا در کرج هستم و یک مغازه اجاره ای و به فروش لوازم آرایشی و بهداشتی مشغول هستم.
 

* مختاریفر با آن همه سابقه فوتبالی آیا مدرک مربیگری ندارد؟
راستش مدرک مربیگری C را دارم و مربیگری به کار من نمی خورد. من دور افتاده ام و ارتباطی با کسی ندارم.
 

* یعنی هیچ باشگاهی، تیمی به شما پیشنهاد همکاری نداده است.
گفتم که مربیگری در فوتبال ما ارتباطی است و من دور افتاده ام و با کسی هم ارتباطی ندارم.
 

* وضعیت استقلال را تا اینجای کار چگونه می بینید؟
استقلال تیم خوب و بزرگی است و بازیکنان خوب، جوانان آینده دار فراوان دارد و خوب هم نتیجه گرفته است فقط مقداری در کارهای تاکتیکی مشکل دارند که امیدوارم با درایت و دانش مربیان استقلال این قضیه هم حل بشود.
 

* نقاط ضعف و قدرت استلقال رادر کدامین جناح می بینید؟
نام استقلال بزرگ خودش نقطه قوت است. استلقال در تمامی جناحین پرقدرت است و اشکالات کوچک استقلال با مربیان بزرگش حلی می شود. باید در کار گروهی بیشتر کار کنند.
 

* بازی استقلال-فولاد را چطور می بینید؟
من خودم همسفر استقلال به اهواز می باشم. هوای اهواز شرجی است به نظر من تیم هایی که به اهواز می روند باید چند روز زودتر به خوزستان بروند تا با آب و هوای اهواز اخت پیدا کنند.
البته اکنون هوای اهواز بد نیست و من امیدوارم با شکست فوتبال بتوانم هواداران را شاد کنیم و استقلال هم به صدرنشینی خود ادامه دهد.
 

* نظرت در مورد جدایی و تقاضای مرخصی کی روش تیم ملی چیست؟
اول اجازه بدهید در مورد عدم دعوت سیدمهدی رحمتی به تیم ملی صحبت کنم. رحمتی بهترین دروازه بان فوتبال حال حاضر ایران است دوما یک مثال بزنم یادم است که سعید مراغه چیان با رایکوف دعوایشان شد ولی رایکوف در همان اولین بازی مراغه چیان را در ترکیب ثابت استقلال به میدان فرستاد اکنون هم به نظر من مسئولان فوتبال باید اجازه بدهند کی روش برود. در دنیا و در همین ایران خودمان بهتر از کی روش مر بی زیاد داریم این آقا با لج بازی فوتبال ما را به نابودی می کشاند باید از فوتبال ما کنار برود.
 

* با هواداران استقلال چه صحبتی دارید؟
استقلالمال هواداران است و به عشق هواداران زنده است. ما و هواداران اگر استقلال دسته پایین تر هم برود دوستش داریم. هوارداران باید تحت هر شرایط از اساتقلال حمایت کنند.
 

* حرف ناگفته ای دارید، بفرمایید.
از شما و سایت مرحوم ناصرخان تشکر می کنم که بالاخره از ما هم یادی کردید و فرصت صحبت کردن را به من دادید. سلام من را به کارکنان سایت ناصرخان و هواداران برسانید. بنویسید مختاریفر به عشق استقلال نفس می کشد.