پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی هواداران استقلال
کد : 739-50462      تاریخ انتشار : ۱۳۹۴ يکشنبه ۲۴ آبان تعداد بازدید : 1071
اختصاصی/امید روانخواه: استقلال قهرمان می شود، ما و هواداران خوشحال
در پی تعطیلی مسابقات فوتبال لیگ برتر و در آستانه دیدار استقلال ...

 

بیت اله خندان
به گزارش سایت ناصر حجازی، در پی تعطیلی مسابقات فوتبال لیگ برتر و در آستانه دیدار استقلال-فولادخوزستان این بار همکار ما به سراغ امید روانخواه هافبک جوانی که به علت مصدومیت فوتبالش را زود تمام کرد، رفته است. این گفتگو را بخوانید تا از نقطه نظرهای امید روانخواه هافبک و پیشکسوت استقلال بیشتر با خبر شوید:
 

* با سلام، امیدخان کجایی به چه کاری مشغول هستید؟
در شرایط فعلی در کلاس مربیگری هستم و دوره مدرک A آسیا را می گذرانم.
 

* قبل از حضور در این کلاس مربیگری می کردید؟
من به عنوان مدیرفنی تیم های پایه ای استقلال مشغول به کار بوده و هستم.
 

* به واقع پیشنهادی برای مربیگری نداشتید؟
چرا از چند تیم لیگ دومی و چند تیم پایه ای باشگاه های تهران پیشنهاد داشتم، فعلا که مشغول دوره مربیگری A هستم تا در آینده خدا چه بخواهد.
 

* بازیهای استقلال را در لیگ برتر چگونه ارزیابی می کنید؟
استقلال در بازیهای لیگ فراز و نشیب زیاد داشت استقلال اگر قصد قهرمانی دارد باید به ثبات کامل برسد و من به عنوان یک استقلالی خیلی دوست دارم استقلال با قدرت کامل به قهرمانی دست یابد. اضافه کنم که استقلال در زمین حریف توپ را به درستی گردش نمی دهد و در ضد حمله ها ضعیف عمل می کند. هر چند این اواخر دیده شد که استلقال به وضعیت ساختار دفاعی خود سر و سامان داده است.
 

* به نظرت این استقلال قهرمان می شود؟
شرایط لیگ به گونه ای است که شانس قهرمانی استقلال خیلی بیشتر از مدعیان قهرمانی می باشد سایر تیمها و تعقیب کنندگان استقلال وضعیت چندان خوبی را ندارند و استقلال باید از این وضعیت نهایت استفاده را بنماید و مطمئنا استقلال قهرمان می شود و ما و هواداران خوشحال می شویم.
 

* وضعیت تیم ملی را چگونه دیدی؟
حریفان تیم ملی در شرایط فعلی زیاد قدرتمند نیستند و نمی توان با بازی تیم ملی با تیم ملی ترکمنستان بازی را ارزیابی کرد هر چند تیم ملی در کار دفاعی بهتر شده است.
 

* حرف ناگفته و خاصی دارید، بفرمایید.
از شما و سایت ناصرخان خدا بیامرز نهایت تشکر را دارم که همواره از استقلال، پیشکسوتان و هواداران حمایت می کنید و از هواداران می خواهیم از استقلال مثل همیشه حمایتکنند تا با قهرمانی استقلال حقانیت مکتب ما در فوتبال ایران ثابت شود.
سایت ناصر حجازی هم از شما تشکر می کند.