پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی هواداران استقلال
کد : 739-50315      تاریخ انتشار : ۱۳۹۴ يکشنبه ۱۷ آبان تعداد بازدید : 459
اختصاصی/بهتاش فریبا:استقلال هر وقت به جوانان اعتماد کرد نتیجه گرفت/مظلومی باید از تعطیلات لیگ استفاده کند
بهتاش فریبا پیشکسوت استقلال می گوید این تیم باید در تعطیلات لیگ ...

 

حامد اردهالی

بهتاش فریبا پیشکسوت استقلال می گوید این تیم باید در تعطیلات لیگ نقاط ضعف خود را بر طرف کند تا در صدر جدول باقی بماند.

بازی با فولاد چطور بود؟

استقلال نمایش خوبی مقابل این تیم داشت و از ضعف های تاکتیکی این تیم آگاه بود.فولادی ها از ارسال های جناحین ضربه پذیر بودند و مطلع هستم که استقلالی ها در تمرینات خود روی این موضوع کار کرده بودند و از همین طریق هم به گل رسیدند. استقلال روحیه خوبی هم داشت و با توجه به اینکه بازی های جام حذفی بازی اشتباهات است استقلال با کمترین اشتباه و بهره بردن از اشتباهات فولاد توانست به پیروزی برسد.

فولاد همیشه حریف سختی برای استقلال بود وحتی در تهران این تیم را برده بود اما چرا این بازی را راحت باخت؟

این تیم در مخمصه ای گرفتار شده که بیرون آمدن از آن راحت نیست.تیمی که به باخت عادت کرده است.از طرفی یکی از علل پیروزی استقلال استفاده از نیروی جوانی است.مظلومی هر زمانی که به جوانهای بیشتری میدان داده راحت تر بازی را برده است. این جوانها در کنار رحمتی،خسرو،حنیف و .. با دوندگی و قدرت ریسک پذیری بالا تیمی را ساخته اند که مقابله با آنها راحت نیست و دلیل پیروزی آسان استقلال مقابل فولاد هم همین بود.

برای استقلال جام حذفی مهم تر است یا لیگ؟

هر دو جام اهمیت خود را دارد اما فراموش نکنید که پایان هر دو رسیدن به سهمیه آسیاست و استقلال می تواند با 5 پیروزی در جام حذفی سهمیه آسیا را کسب کند.

استقلال پتانسیل باقی ماندن در صدر جدول لیگ را دارد؟

فکر می کنم تعطیلات لیگ فرصت خوبی باشد تا به این تیم برای صدرنشینی کمک شود.استقلال باید کارها تاکتیکی را مرور کرده و با تلفیق نیروی تجربه و جوانی با رفع نقاط ضعف به سوی قهرمانی پیش برود.البته اگر مسائل اقتصادی و مشکلات مالی حل شود باقی ماندن استقلال در صدر بعید نیست.

نقطه ضعف تیم کنونی مظلومی را چه می بینید؟

تیمی که در صدر جدول حضور دارد نقاط ضعفش کمتر هست یا کمتر دیده می شود.با این حال وجود یک فوروارد تمام کننده و چارچوب شناس و یک هافبک پشت فوروارد و پاسور که به خوبی مهاجمان را تغذیه کند مثل جباری و نویدکیا در این تیم حس می شود.