پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی هواداران استقلال
کد : 739-50272      تاریخ انتشار : ۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۴ آبان تعداد بازدید : 1015
اختصاصی/غفارمنش: دم مظلومی گرم/با ممنوع الکاری ضیا مخالفم
در پی پیروزی پر گل استقلال مقابل فولاد خوزستان بر آن شدیم تا ...

 

سمیه مشیری
به گزارش سایت ناصر حجازی، در پی پیروزی پر گل استقلال مقابل فولاد خوزستان بر آن شدیم تا با هنرمند استقلالی و متعصب کشورمان امیر غفارمنش تماس گرفتیم تاجویای نظرات ایشان پیرامون این روزهای استقلال و کارهای ایشان شویم.

به عنون یک استقلالی حتما از صعود آبی پوشان به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی خوشحال هستید.
بله از صعود استقلال بسیار خوشحال هستم و فکر کنم اگر روی دفاع بیشتر کار کنند تا سرعتی تر و هوشیار تر عمل کنند، صعود کنند.

چند درصد برای استقلال شانس قهرمانی در نظر دارید.
من شانس قهرمانی استقلال را 50 درصد می دانم و امیدوارم که استقلال بتواند قهرمان شود.

بسیاری از هنرمندان و مجریان تلویزیون استقلالی هستند اما آنها هرگز به پرسپولیسی ها توهین نکرده اند. نظرتان درباره توهین برخی از هنرمندان و مجریان قرمز به استقلالیها چیست؟
فکر می کنم آن آقا از دستش در رفت، در یک مجلس کاملا پرسپولیسی بود و فقط می توانم بگویم دم پرویزخان مظلومی گرم که با بزرگواری با ایشان برخورد کرد و پذیرفت عذرخواهی ایشان را و سپرد به دست صدا وسیما که تصمصم بگیرد.
منتها معضل این است که در تلویزیون می بینیم یکی از مجری ها رحمتی را با ایمان زائد همزمان دعوت کرده و شیطنت می کنند یا در یک شبکه ای که دو مجری پرسپولیسی دارد آقای صالح را دعوت کردند و می خواستند بگویند استقلال شانس آورد و شکست خورده هست در آن بازی و این سومین بار بود که به صورت مستقیم به یک استقلالی توهین شد.
به نظرم صدا و سیما باید به کارهای اینچنین مجری های سازمان نظارت کند ولی من با ممنوع الکاری علی ضیاء مخالفم ولی باید کاری کنند که این قبیل رفتارها تکرار نشود. کلا با کلمه ممنوع الکاری و ممنوع التصویری مشکل دارم جفتشان را دوست ندارم. روزی یک انسان من راضی نیستم قطع شود. من با انتقاد کردن موافقم اما با توهین کردن موافق نیستم. من در همان شب در صفحه اینستگرام خودم اظهار تاسف کردم برای این چنین رفتارهایی سال هاست که استادیوم می روم  و استقلالی هستم اما همیشه حرمت پرسپولیسی ها را نگه داشته ام و حتی با خیلی از بازیکنان پرسپولیس دوست صمیمی هستم. نوع هواداری ورزشی را باید به آقای ضیاء آموزش بدهند.
غفارمنش افزود: چهار پنج سال قبل یک مجری ورزشی از آقای رویانیان یک سوال کرد و ایشان شکایت کرد و او ممنوع الکار شدند فقط به خاطر یک سوال و نه توهینی بود نه حرف ناشایستی اما بعضی از مجری ها هر رفتار و حرکت زشتی را انجام می دهند و هیچ اتفاقی هم برایشان نمی افتد، صحبت من این است که تبعیض نباشد و با همه به یک دید نگاه کنند و به عملکرد و رفتار فرد توجه شود.

در حال حاضر مشغول چه سریال یا فیلمی هستید؟
یک پیشنهاد از استان گیلان دارم و یک پیشنهاد کار از اصفهان دارم و حالا باید سبک، سنگین کنم و از بین اینها یکی را انتخاب کنم.

تئاتر چی؟ آیا اجرایی در صحنه تئاتر دارید؟
یک نمایشنامه خوانی گرد مضاعف را داشتم در فرهنگسرای ابن سینا در شهرک غرب که تازه تمام شده و رضا تفکری و پروانه زاهد باران و حمید دلسوزی و ... بازی می کردند.

اگر صحبت خاصی دارید بفرمایید؟
من از استقلالیها می خواهم که هیچ وقت توهین نکنند اما انتقاد کنند که فرهنگ بچه های استقلال متفاوت و بهتر از بقیه باشد.