پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی هواداران استقلال
کد : 739-50236      تاریخ انتشار : ۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۳ آبان تعداد بازدید : 535
اختصاصی/ نعلچگر : کرار نه بازی می کند نه اخلاقش خوب است
در آستانه دیدار دو تیم استقلال و فولاد خوزستان با رضا نعل چگر....
 
به گزارش سایت ناصر حجازی، در آستانه دیدار دو تیم استقلال و فولاد خوزستان با رضا نعلچگر ، پیشکسوت استقلال و مربی سابق فوتبال تماس گرفتیم تا پیرامون دربی و بازی استقلال فولاد جویای نظرات ایشان شویم.
نظر شما درباره دربی81 چیست؟
این دربی یکی از بهترین ها بود، نسبت به سایر بازی ها بهتر بود و از سرعت خوبی هم برخوردار بود و تماشاگران از تماشای آن لذت بردند و به نظر من نتیجه بازی تقریبا عادلانه بود.
عملکرد دو تیم استقلال و پرسپولیس را چگونه دیدید؟
استقلال این فصل را خوب شروع کرده  وخوب جلو آمده و از جایگاهش در جدول مشخص است .
استقلال شخصیت قهرمانی دارد و هر تیمی نقاط قوت و ضعفی دارد ولی قطعا با کادر مجربی که استقلال دارد می توانند نقاط ضعف را پوشش دهند .
پرسپولیس به نظرم بد شانسی اورده ولی بهتر از شروع فصل هست و حالا جایگاه این تیم هم تغییر می کند و بالا می آید و نوع بازی تیم نشان می دهد که با گذشت زمان در حال پیشرفت است .
به نظر شما چرا کی روش، رحمتی را به تیم ملی دعوت نمی کند؟
به نظر من بازیکنان باید مراقب رفتار و حرکاتشان چه در باشگاه ها و چه در تیم ملی باشند . بعضی مربی ها نمی توانند حرکت بد بازیکن را فراموش کنند و بازیکنان باید بدانند که نمی توانند در تیم به تنهایی تصمیم بگیرند .کی روش نیروهای دیگری دارد و دغدغه ای ندارد و ایرانی هم نیست و من افسوس می خورم که کی روش به خاطر رنجش اش ایشان را به کار نمی گیرد.
نظر شما درباره حضور جاسم کرار در استقلال چیست؟
یک زمان مهره ای با اخلاق هست و 50 درصد تیم است و استقلال از ایشان نفع می برد ، در آن زمان لازم است 5 برابر پول دهند ولی ایشان نه بازی می کند نه اخلاق خوب دارد ، به نظر من نباید زیاد به این بازیکن فکر کنند زیرا استقلال بدون او هم می تواند موفق باشد .
نظرتان درباره آینده تیم استقلال چیست؟
تیم استقلال الان تلفیقی از جوانان و با تجربه ها می باشد و این چیدمان جواب داده و از نتایج هم مشخص است و اگر بازی با پرسپولیس را می بردند از دو جهت به نفع تیم استقلال بود یکی این که رقیب دیرینه را برده بودند و باعث خوشحالی استقلالی ها بود و هم دو امتیاز دیگر برای تثبیت بیشتر مکان خود در جدول به دست می آوردند.
اگر مشکل به وجود نیاید و شرایط خوب باشد استقلال می تواند قهرمان شود.
صحبت خاصی دارید بفرمایید؟
دعا می کنم و امیدوارم استقلال به حقش برسد و استقلال بتواند قهرمان شود.