پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی هواداران استقلال
کد : 743-49892      تاریخ انتشار : ۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۹ مهر تعداد بازدید : 526
هفته نهم لیگ برتر/توقف استقلال در خانه/برتری نفت مقابل راه آهن
استقلال در خانه مقابل همنام خوزستانی ...
 
استقلال در خانه مقابل همنام خوزستانی متوقف شد.
به گزارش سایت ناصر حجازی ، در پایان هفته نهم لیگ برتر همه نتایج به سود تیم های نفت، صبا و پدیده رقم خورد.
از ساعت 16:45 تیم نفت در ورزشگاه تختی میزبان راه آهن بود که با گل های وحید امیری و ارسلان مطهری راه آهن را شکست داد.
به این ترتیب نفت 8 امتیازی شد و اولین برد در لیگ برتر راکسب کرد.
همزمان با این مسابقه تیم های صبا و فولاد در ورزشگاه یادگار قم مقابل هم قرار گرفتند. که فولاددر نیمه اول با گل ساسان انصاری از حریف خود پیش افتاد اما صبا در نیمه دوم با گل های امیرحسین صادقی و محمد قاضی نتیجه را 2بریک کرد و با 14 امتیاز به رده پنجم جدول صعود کرد. همچنین تیم های ذوب آهن و گسترش فولاد در فولادشهر مقابل هم قرار گرفتند که این مسابقه با تساوی بدون گل خاتمه یافت.
دو تیم استقلال تهران و استقلال خوزستان هم در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک - یک خاتمه یافت در این مسابقه عقیل کعبی برای استقلال خوزستان و پروپچیچ برای استقلال تهران گلزنی کرد.
با این نتیجه استقلال با 18 امتیاز همچنان در صدر  جدول باقی ماند. 
یدالله جهانبازی داور مسابقه به روزبه چشمی از استقلال و محمد طیبی و روح‌الله سیف‌الهی از استقلال خوزستان کارت زرد نشان داد.
 
ترکیب استقلال خوزستان:
خسوس، سید جلال عبدی، محمدطیبی، موسی کولیبالی، عقیل کعبی، ادواردو، میثم دورقی، حکیم نصاری( از دقیقه 84 فرشاد جان‌فزا)، رحیم زهیوی، حسن بیت سعید، روح الله سیف الهی( از دقیقه 75 مهدی زبیدی).
سرمربی: عبداله ویسی
ترکیب استقلال:
مهدی رحمتی، حنیف عمران زاده، مگویان، میلاد فخرالدینی، امید ابراهیمی، روزبه چشمی، میثم مجیدی( از دقیقه 46 جابر انصاری)، سجاد شهباززاده، یعقوب کریمی ، آرش برهانی( از دقیقه 77 سیدمحسن کریمی) و پرو پیچ( از دقیقه 60 جاسم کرار)
سرمربی: پرویز مظلومی