پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی هواداران استقلال
کد : 744-49863      تاریخ انتشار : ۱۳۹۴ سه شنبه ۲۸ مهر تعداد بازدید : 909
اختصاصی/نگاه اجمالی به دیدار سیاه جامگان -پرسپولیس
دیدار دو تیم سیاه جامگان-پرسپولیس ، هرچند با پیروزی 2بر 1 پرسپولیس به ...
 
به گزارش خبرنگار سایت ناصر حجازی ، دیدار دو تیم سیاه جامگان-پرسپولیس ، هرچند با پیروزی 2بر 1 پرسپولیس به پایان رسید ولی خبرنگار ما از مشهد در خصوص این دیدار مطالبی را به رشته تحریر درآورده و ارسال کرده است که می خوانید
 
 
پرسپولیسی ها بر علیه پرسپولیس
 
در دیدار دو تیم سیاه جامگان با پرسپولیس ، شاهد حضور دو بازیکن و پیشکسوت پرسپولیس بر روی نیمکت سیاه جامگان بودیم. رضا شاهرودی مدافع و هافبک چپ سابق و مجتبی کرمتنی مقام مهاجم سابق پرسپولیس ، این پیشکسوت مربیگری ، بر روی نیمکت سیاه جامگان نشسته بودند.
 
هواداران پرسپولیس و هواداران استقلالی مشهد
 
در دیدار دو تیم پرسپولیس و سیاه جامگان ، شاهد حضور تعداد کثیری از هواداران مشهدی پرسپولیس ، بر روی سکوهای ورزشگاه ثامن مشهد بودیم.در این راستا گفتنی است که در دیدار استقلال تهران با پدیده مشهد هم ، هواداران استقلالی شهرمقدس مشهد با حضور در ورزشگاه ثامن مشهد ، ثابت کردند که هر دو تیم در شهر های ایران دارای هواداران متعصب می باشند که تحت هیچ شرایط حاضر نیستند تیم محبوب خود را در مسابقات فوتبال لیگ برتر و حذفی تنها بگذارند.
 
گل زدن پرسپولیس و رفتار...
 
در دیدار دو تیم سیاه جامگان مشهد با پرسپولیس تهران شاهد خروج فرشاد احمد زاده از میدان پس از گل زنی بودیم.سوال اینجاست وقتی بازیکنی بدون اجازه داور میدان را ترک می کند تا نیمکت خود می رود . در این موارد قانون قضاوت چگونه باید اجرا شود، هرچند قاضی این میدان به خوبی شبیه سازی گل زن اول پرسپولیس را با اخطار به موقع جریمه کرد.
 
یادی از تیم کاظمی و تلاش های سعید رمضانی
 
از مشهد خبرنگار ما گزارش داده است که هرچند سیاه جامگان در مصاف با پرسپولیس تن به شکست 2بر1 داد ولی بی انصافی ، اگر از بازی خوب شاگردان فرهاد کاظمی و تلاش های سعید رمضانی سرمربی سابق و قائم مقام فعلی سیاه جامگان یادی نشود، هرچند در طول بازی دروازه های هر دو تیم بارها لرزیدند.