پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی هواداران استقلال
کد : 747-49839      تاریخ انتشار : ۱۳۹۴ سه شنبه ۲۸ مهر تعداد بازدید : 1164
اختصاصی/از انگلیس تا تهران برای بزرگ مرد فوتبال ایران/ناصر حجازی در تاریخ جام جهانی
ماریا نویسنده کتاب جام جهانی و خبرنگار روزنامه...
 
به گزارش سایت ناصر حجازی به نقل از هفته نامه غریو، ماریا نویسنده کتاب جام جهانی و خبرنگار روزنامه ورزش انگلیس روز یکشنبه به ایران آمد تا با اسطوره کشورمان برای کتابش مصاحبه کند.
در این کتاب از هر کشور با یک نفر به عنوان بزرگ فوتبالش مصاحبه شده و به عنوان مثال از برزیل پله ، از آرژانتین مارادونا، از آلمان بکن بائر از فرانسه میشل پلاتینی... انتخاب شده اند و ناصر حجازی نماینده شایسته فوتبال ایران زمین در کتاب ویژه انگلیسی هاست.
 
خانم ماریا صبح دوشنبه به منزل حجازی رفت و 3 ساعت تمام با دروازه بان و کاپیتان سابق تیم ملی گفت و گو کرد.
خانم ماریا تحت تاثیر خانواده تحصیل کرده حجازی قرار گرفته بود ، همسر حجازی، دختر ناصر خان و خودش با تسلط کامل با خانم ماریا به زبان انگلیسی صحبت می کردند و وی از انجام این مصاحبه لذت برد.
 
در این گفت و گو پیرامون سوابق ناصر خان ، خاطراتش با تیم ملی ایران از جام جهانی 1978 آرژانتین، مربی گری در ایران و بنگلادش وضعیت کنونی تیم ملی و هدفش از شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و ... صحبت شد و خانم ماریا از حجازی پرسید چرا زمانی که تیم منچستر یونایتد انگلیس خواهان شما شد و حتی برای این تیم 5 بازی انجام دادید به ایران برگشتید و چرا با این همه سابقه ، افتخار، علم و دانش بی تیم هستید و متوجه شد چون حجازی اهل سازش و زد و بند نیست مورد غضب برخی ها ! ها قرار دارد.