پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی هواداران استقلال
کد : 720-49453      تاریخ انتشار : ۱۳۹۴ دوشنبه ۶ مهر تعداد بازدید : 553
ورمزیار: کرار باعث شده آرامش استقلال بهم بریزد
مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه حضور کرارجاسم نظم این تیم را برهم زده است، گفت: نمی‌دانم چرا پرویز مظلومی اینقدر از این بازیکن حمایت می‌کند چرا که کرار فقط برای تیم مشکل درست کرده است.

به گزارش "سایت ناصرحجازی  و به نقل از مهر، صادق ورمزیار در خصوص وضعیت آبی پوشان در پانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر گفت: استقلال در ابتدای فصل دیرتر از برخی تیم ها کارش را شروع کرد و دیرتر از سایر تیم ها بدنسازی کرد، اما با وجود بازیکنان جوان و آینده دار در این تیم، این تیم توانست در هفته های اول نتایج خوبی گرفته و خود را به صدر جدول برساند.

وی تاکید کرد: کمی از مشکلات استقلال به بدنسازی مربوط می شود که با توجه به اینکه زمان شروع بدنسازی آنها عقب تر از دیگر تیم ها بود، یک مقدار از این بابت دچار مشکل شدند اما اعتقاد دارم هرچه از زمان بازیها بگذرد، این تیم می تواند شرایط بهتری داشته باشد.

وی در خصوص نبودن یک ترکیب ثابت در استقلال گفت: در بازیهای گذشته، استقلال با ارنج های متفاوت در زمین ظاهر شد و فکر می کنم یکی از دلایل آن حضور بازیکن بی انضباطی چون کرار است. این بازیکن باعث شده تا استقلال از آرامش به دور شود و هربار که در ترکیب قرار می گیرد، شکل بازی تیم به هم می خورد و مظلومی مجبور است با یک ارنج متفاوت تر تیمش را به زمین بفرستد.

وی تاکید کرد: در بازیهایی که کرار حضور نداشت، تیم روند رو به رشدی داشت و توانست با یک بازی روی زمین، نتایج خوبی کسب کند، اما حضور کرار ناآماده و پرحاشیه در زمین باعث می شود تا نظم تیمی استقلال بهم ریخته و نمونه بارز آن را در مقابل راه آهن شاهد بودیم که حضور او نه تنها برای استقلال مثبت نبود، بلکه باعث شد استقلال از آن روند خوبی که در بازیهای گذشته داشت، دور شود.

ورمزیار در ادامه خاطرنشان کرد: متاسفانه مشکل استقلال کرار است و من تعجب می کنم چرا مظلومی اینقدر به این بازیکن ناآماده بها می دهد و از جوانان خوب و آینده داری که دارد به جای او استفاده نمی‌کند. مظلومی باید مدتها برای این بازیکن تمرین اختصاصی بگذارد تا کرار به مرز آمادگی برسد زیرا غیبت های مکرر و نبودن در تمرین باعث شده این بازیکن دچار اضافه وزن شده و آن کرار چند سال پیش نباشد.

مدافع پیشین استقلال در ادامه خاطرنشان کرد: در دیدار مقابل راه آهن، جوان‌های راه آهن بسیار عملکرد خوبی مقابل استقلال داشتند و توانستند در همان دقایق ابتدایی دو گل وارد دروازه آبی پوشان کنند و حتی این پتانسیل را داشتند که یک یا دو گل دیگر در نیمه اول به استقلال بزنند اما به هر صورتی بود و با اتفاقاتی که در بازی افتاد، استقلال توانست از یک شکست خانگی بگریزد و یک امتیاز آن دیدار را از آن خود کند.

صادق ورمزیار در پاسخ به این سوال که آیا تعطیلی می تواند برای استقلال مفید واقع شود؟ گفت: مطمئناً ۲۰ روز زمان کمی نیست و مظلومی می تواند در این تعطیلی ناخواسته به مسائل بدنی و فنی بیشتر بپردازد تا شرایط استقلال بهتر شده و هنگامی که بازیها فشرده می شود، بازیکنان توان بدنی‌شان را از دست ندهند و بتوانند برای چند بازی پشت سرهم از آمادگی جسمانی بالایی برخوردار باشند.

صادق ورمزیار در ادامه خاطرنشان کرد: در این ۲۰ روز مظلومی باید تیمش را بر اساس همان بازیهایی که کرار نبود آماده کند، زیرا او دوباره حاشیه سازی کرده و اعلام کرده اگر مشکلاتش را حل نکنند به استقلال بازنخواهد گشت.

وی تاکید کرد: نمی دانم چرا مظلومی اینقدر از این بازیکن حمایت می کند در حالی که این هافبک عراقی هیچ کار مثبتی در این بازیها برای او انجام نداده و تنها به حاشیه سازی و درگیری با مسئولین استقلال پرداخته. ای کاش این بازیکن را از ابتدای فصل نمی گرفتند تا اینچنین وقت مسئولین باشگاه صرف جدال با او نشود.

صادق ورمزیار در پاسخ به این سوال که آیا در ۷ هفته اول لیگ ما نسبت به فصل گذشته پیشرفتی داشته است یا خیر؟ گفت: من اعتقاد دارم فصل قبل شروع بهتری نسبت به امسال داشتیم و تیم ها بازیهای بهتری از خود ارائه دادند و شاید یکی از دلایلی که امسال تیم ها نتوانستند بازیهای قابل قبولی از خود ارائه دهند، تعطیلی های مکرر لیگ است که ضربه زیادی به تیم ها می زند.