پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی هواداران استقلال
کد : 740-48809      تاریخ انتشار : ۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۸ شهريور تعداد بازدید : 647
اختصاصی / قصه رفتن برانکو به کرواسی/ سرمربی پرسپولیس بر سردوراهی
این روزها بحث حضور برانکو در نیمکت رهبری تیم ملی کرواسی داغ است و ...

 

به گزارش سایت ناصر حجازی ، این روزها بحث حضور برانکو در نیمکت رهبری تیم ملی کرواسی داغ است و هرچند که او این خبر را حدس و گمان توصیف کرده اما بعید نیست که سرمربی پرسپولیس در صورت پیشنهاد قابل توجه از سوی کروات ها ، قید سرخ پوشان را بزند و به زاگرب برود.

برانکو بتازگی تاکید کرده که پیشنهادهای اسلوونی و لهستان را برای سرمربیگری تیم ملی رد کرده و بیشتر تمایل دارد در عرصه باشگاهی فعالیت کند ، اما گفته می شود فدراسیون فوتبال کرواسی وی را در صف کاندیداهای سرمربیگری قرار داده و احتمال دارد که دو طرف پای میز مذاکره بنشینند.

سفر اخیر برانکو به ابوظبی و همچنین دستیار وی به زاگرب ، شاید در همین راستا باشد اما آنچه که مسلم است این است که سرمربی کروات پرسپولیس از شرایط مالی بدجوری نگران و عصبی است و احتمالا جدایی وی بخاطر همین مشکل اساسی باشد.

این را هم باید مدنظر داشت که مدیریت و اعضای هیات مدیره پرسپولیس با جدایی برانکو موافق نیستند ولی شاید این مربی در صورت دریافت پیشنهادی اغوا کننده ، راهی زاگرب شود . هرچند که وی در این صورت باید قید پول را بزند ، زیرا قرارداد برانکو با پرسپولیس تا پایان لیگ پانزدهم است  و اگر بخواهد به کرواسی برود طبعا نمی تواند تمامی دستمردش را بگیرد

از اردوی پرسپولیس خبر می رسد که وی بر سردوراهی مانده که آیا درجمع قرمزها ماندنی شود و یا در صورت پیشنهاد از سوی فدراسیون فوتبال کرواسی ، به آنها اوکی بدهد اما بنظر می رسد که تکلیف این قصه بزودی مشخص خواهد شد .