پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی هواداران استقلال
کد : 739-48631      تاریخ انتشار : ۱۳۹۴ دوشنبه ۱۶ شهريور تعداد بازدید : 657
اختصاصی / مرتضی یکه : طارمی و آزمون ثابت کردند ایران هنوز هم معدن استعداد است / با جیب خالی نمی توان پز عالی داد
مرتضی یکه مهاجم اسبق تیم ملی و استقلال و شاگرد زنده یاد ...

 

مرتضی یکه مهاجم اسبق تیم ملی و استقلال و شاگرد زنده یاد ناصر حجازی درباشگاه محمدان بنگلادش با اشاره به اینکه فوتبال ایران همچنان آکنده از استعدادهای ناب است ، گفت : طارمی ، آزمون و ترابی در بازیهای اخیر تیم ملی ثابت کردند که استعداد در فوتبال ما هنوز هم موج می زند و ایران معدن فوتبالیست های خلاق و مستعد است .

وی که با سایت ناصر  حجازی گفت وگو می کرد ، افزود : اکنون بهترین فرصت است تا کی روش دست به پشتوانه سازی بزند و نفرات با انگیزه و مصمم را برای فردای تیم ملی آماده کند . خداداد و علی دایی از همین مملکت بودند و حالا هم جوانان ملی پوش نشان داده اند که می توانند عصای دست تیم ملی ما باشند .

یکه که اشراف کاملی به فوتبال هند دارد ، در خصوص دیدار فردا با تیم ملی این کشور گفت : هندیها پیشرفت خوبی کرده اند و لذا نباید این تیم را دست کم بگیریم ، ولی من اطمینان دارم که تیم ملی ما در این بازی سربلند خواهد بود زیرا کی روش نفرات خوبی دارد که می توانند برگ برنده او باشند .

گلزن سابق تیم ملی و استقلال با ابراز تاسف از پابرجا بودن مشکلات مالی این باشگاه گفت : مسوولان ذیربط باید سریعا دست بکار شوند و چاره جویی کنند تا هم استقلال و هم پرسپولیس از این مهلکه جان سالم بدر ببرند  . زیرا تداوم این مشکل ، این دو تیم را دچار حاشیه می کند  و اوضاع را بهم می ریزد .

وی افزود: باشگاههایی که برای جذب بازیکن داخلی هزار و یک مشکل دارند نباید با این وضعیت مالی مبادرت به جذب نفرات خارجی کنند. مشکلی که حالا از سوی کرار انجام می شود ماحاصل نبود آموزه های حرفه ای در فوتبال ما ست  وگرنه اگر این بازیکن طلبکار نبود ، بخود اجازه نمی داد که دست به اعتراض های پیاپی بزند .

یکه ادامه داد : وضعیت بجایی رسیده که اکنون فیفا و همچینین " آی اف سی " اعتمادی به فوتبال ما ندارند و شکایت های متوالی بازیکنان خارجی ، هجمه فراوانی را علیه فوتبال کشورمان بوجود آورده است . درحالیکه اگر پیش از شروع فصل یارگیری ، بودجه مناسبی برای استقلال و پرسپولیس درنظر گرفته شود ، حالا این مشکلات تکرار نخواهد شد.