پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی هواداران استقلال
کد : 739-48554      تاریخ انتشار : ۱۳۹۴ يکشنبه ۱۵ شهريور تعداد بازدید : 625
اختصاصی / حمید استیلی : مردانگی بازیکنان ملوان را هیچ جا ندیده ام / برای جام حذفی برنامه داریم
حمید استیلی سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی روز یکشنبه در گفت وگویی با ...

 

حمید استیلی سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی روز یکشنبه در گفت وگویی با سایت خبری ناصر حجازی گفت : باوجود آنکه مشکلات مالی هنوز در ملوان پابرجاست اما بازیکنان ملوان با مردانگی تمام که نمونه آن را در هیچ جایی ندیده ایم ، به کار خود ادامه می دهند و خم به ابرو نمی اورند.

وی افزود: اردوی تدارکاتی خوبی در سرعین برگزار شد و بخاطر جام حذفی مجبور شدیم زودتر به انزلی برگردیم ولی در مجموع سفر پرباری به اردبیل داشتیم.

سرمربی ملوان بااشاره به اینکه کادر فنی ملوان برای حضوری قوی در جام حذفی برنامه ویژه ای در نظردارد ، افزود: ما روز چهارشنبه هفته جاری میزبان تیم عقاب تهران هستیم که تیمی است جوان و پرانرژی و هدف ملوان این است که هیچ حریفی را دست کم نگیرد و با قدرت به پیش برود.

     استیلی در خصوص شرایط مالی باشگاه ملوان تصریح کرد :مدیران باشگاه بخصوص آقای احمد دنیامالی رایزنی می‌کنند که یک اسپانسر جدی برای ملوان جذب کنند. بچه ها واقعا فداکار هستند و هم فصل گذشته بخشی از طلب شان را نگرفته‌اند و هم امسال نیز به قول و قرارها اعتماد کرده‌اند. آنها به هیأت مدیره باشگاه و احمد دنیامالی اعتماد دارند. انزلی هم امکانات برای جذب اسپانسر بسیار زیاد است. انزلی یک بندر آزاد است و همچنین رئیس شورای شهر، شهردار و برخی از مسئولین شهری مثل امام جمعه از اعضای هیأت مدیره باشگاه هستند و می‌توانند به این تیم کمک کنند.

وی در خصوص دیدار با راه آهن در هفته ششم لیگ برتر که قرار است در تهران برگزار شود گفت : راه آهن یک تیم خوب و روپاست که از کادر فنی و بازیکنان خوبی بهره مند است . من از این تیم آشنایی خوبی دارم و طبعا باید حواسمان را بیش از پیش جمع کنیم و برابر این تیم مرتکب اشتباه نشویم .

 سرمربی ملوان در پایان در خصوص جوانگرایی در تیم ملی گفت : خوشبختانه باشگاههای لیگ برتری دست به جوانگرایی زده اند و کی روش نیز به این ملی پوشان با انگیزه میدان می دهد و من امیدوارم که این استراتژی تداوم داشته باشد و تیم ملی ما بتواند با این جوانان مستعد به سمت موفقیت حرکت کند.