پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی هواداران استقلال
کد : 720-48090      تاریخ انتشار : ۱۳۹۴ سه شنبه ۱۰ شهريور تعداد بازدید : 530
آذری: پنجشنبه با استقلال خوزستان یک بازی دوستانه انجام می دهیم
مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان گفت: باشگاه ما یک تیم فوتبال نیست که در خیابان بخوابد. این باشگاه به ورزش کشور خدمات زیادی ارائه کرده است.

به گزارش سایت ناصر حجازی به نقل از  "ورزش سه" و به نقل از فارس سعید آذری در مورد شرایط باشگاه ذوب‌آهن گفت: خدا را شکر وضعیت باشگاه ما خوب است. همچنین قصد داریم به زودی فهرست خدماتی که باشگاه ذوب‌آهن به ورزش کشور ارائه کرده را در قالب نامه‌ای سرگشاده بر روی سایت باشگاه منتشر کنیم تا همگان متوجه خدمات شایان باشگاه بزرگ ذوب‌آهن به ورزش کشور شوند.

وی ادامه داد: متاسفانه افکاری در حال شکل‌گیری است که صحبت از مدیران اصفهانی و غیراصفهانی می‌کنند و با دامن زدن به این فضا خیلی از خدمات باشگاه‌های اصفهانی را نادیده می‌گیرند. برخی آقایان در مجالسی می‌نشینند و فقط در مورد یک پنالتی صحبت می‌کنند و می‌گویند داوری به این طرف و آن طرف غش کرده در حالی که شاید اطلاعات کافی و کاملی از خدمات باشگاه ذوب‌آهن نداشته‌اند. باشگاه ذوب‌آهن هم در حمایت از ملی‌پوشان هم در ورزش قهرمانی کشور و هم در توسعه ورزش همگانی خدمات ارزشمندی ارائه کرده اما آقایان به خاطر یک پنالتی زمین و زمان را به هم می‌دوزند و حرف‌هایی می‌زنند و گزارش‌های ناصحیح می‌دهند که مایه تاسف و تعجب است.

آذری تصریح کرد: به همین دلیل می‌خواهم نامه سرگشاده‌ای را با ارائه فهرست و آمار دقیق از خدمات باشگاه ذوب‌آهن منتشر کنیم تا همه متوجه شوند صحبت‌های نادرستی علیه مدیران اصفهانی مطرح می‌شود. همان پولی که برخی آقایان می‌گیرند و حرامش می‌کنند ما هم می‌گیریم و به ورزش کشور خدمات می‌دهیم. در کشف و پرورش استعدادهای ورزشی فعال هستیم اما آقایان وقتی مورد سوال قرار می‌گیرند همه چیز را به یک پنالتی نسبت می‌دهند.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در مورد اینکه گزارش‌های نادرست از باشگاه ذوب‌آهن به چه نهادهایی ارائه شده گفت: بحث گزارش نیست بحث اطلاعات غلطی است که ارائه می‌شود. ما در توسعه سرانه ورزشی کشور هم فعال بوده‌ایم که این فاکتور یکی از مهم‌ترین مشکلات ورزش کشور است اما برخی آقایان برایشان باشگاه‌ها با هم فرقی ندارد و همه را در یک کفه ترازو قرار می‌دهند و وقتی در یک محفل بزرگ مورد سوال قرار می‌گیرند صحبت از پنالتی گرفتن برای یک باشگاه اصفهانی می‌کنند. آنها باید اطلاعات ورزشی‌شان را بیشتر کنند.

وی افزود: باشگاه ذوب‌آهن طلایه‌دار ورزش باشگاهی در کشور است و مثل یک تیم فوتبال نیست که در یک خیابان بخوابد. آقایان به جای آنکه باشگاه‌هایی مثل ذوب‌آهن را حمایت کنند هر جا می‌نشینند از قربانی شدن آن هم به خاطر یک پنالتی صحبت می‌کنند.

آذری در مورد وضعیت تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: تمرینات ما از روز یکشنبه آغاز شده است و با توجه به تعطیلی لیگ بیشتر تمرینات مربوط به‌ آمادگی جسمانی است. پزشک قاسم حدادی‌فر کاپیتان تیم هم به ما وعده داده که او در هفته ششم برای ما بازی کند با این حال به احتمال زیاد 4، 5 روز دیگر قاسم حدادی‌فر را برای پیگیری مداوایش به آلمان اعزام می‌کنیم. اگر در ایران به نتیجه نرسیم این کار را انجام خواهیم داد. قاسم حدادی‌فر یک سرمایه بزرگ و انسانی برای باشگاه ذوب‌آهن است و خدمات شایسته‌ای به ما ارائه کرده و من وظیفه خودم می‌دانم که هر کاری بتوانم برای او انجام بدهم.

مدیرعامل ذوب‌آهن در مورد اینکه کار خوبی در قبال یک قهرمان ورزشی انجام می‌دهد زیرا در گذشته ما بازیکنانی مثل عابدزاده را داشتیم که حتی برخی مدیران حاضر نشدند پول مداوای او را در ایران بپردازند، گفت: هر کسی یک طرز تفکری دارد. به عقیده من بزرگ‌ترین سرمایه یک سازمان نیروی انسانی آن است. من به عنوان مدیر باشگاه ذوب‌آهن وظیفه خود می‌دانم که اگر مداوای حدادی‌فر در ایران به نتیجه نرسید او را به آلمان اعزام کنم.

آذری در مورد برنامه ذوب‌آهن در تعطیلات لیگ گفت: ما قرار بود پنجشنبه با استقلال خوزستان یک بازی دوستانه انجام دهیم که آنها از ما عذرخواهی کردند و قرار است در این هفته یک مسابقه تدارکاتی برگزار کنیم.

وی همچنین در مورد وضعیت مصدومان دیگر ذوب‌آهن گفت: هادی محمدی وضعیتش خوب شده است. مهرداد قنبری هم که یک آسیب‌دیدگی کوچک داشت از فردا در تمرینات گروهی ما شرکت می‌کند. علی حمام و ولید اسماعیل دو ملی‌پوش لبنان هم برای بازی با کره جنوبی به کشورشان رفته‌اند و ما وضعیت آنها را هم رصد می‌کنیم. حمام یک مصدومیت جزئی داشت. با این شرایط باید بگویم این تعطیلی لیگ به سود ذوب‌آهن شد هرچند وقفه در مسابقات لیگ در درازمدت برای همه تیم‌ها مشکلاتی ایجاد می‌کند اما این بار برای ما خوب بود. ذوب‌آهن قرعه سختی را در لیگ برتر داشت و 5 بازی سنگین را در ابتدای مسابقات داشتیم که خدا را شکر نتایج خوبی گرفتیم.