پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی هواداران استقلال
کد : 739-43527      تاریخ انتشار : ۱۳۹۴ شنبه ۱۷ مرداد تعداد بازدید : 977
اختصاصی/ رضا عادلخانی : شادابی جوانان استقلال را بفال نیک می گیرم
رضا عادلخانی مهاجم چپ پا و تکنیکی اسبق تیم ملی و استقلال ...

 

رضا عادلخانی مهاجم چپ پا و تکنیکی اسبق تیم ملی و استقلال روز شنبه در گفت وگویی با سایت خبری ناصر حجازی اظهار داشت : استقلال مقابل ملوان باطراوت و پرانرژی بود و شادابی جوانان مرا امیدوار کرد.

وی در ادامه گفت : مهمترین اقدام استقلال این است که در فصل یارگیری موفق عمل کرد و جوانانی را جذب نمود که اکنون عصای دست شده اند . از سویی دیگر تلفیق این نفرات با انگیزه و بازیکنان باتجربه باعث شده تا استقلال به یک تیم موفق تبدیل شود.

عادلخانی تاکید کرد : راستش را بخواهید توقع چنین نمایشی را مقابل ملوان نداشتم اما بازی یکدست و حساب شده ملوان مرا به وجد آورد.

البته امیدوارم که این جدیت همچنان تداوم داشته باشد و استقلال روی نوار موفقیت حرکت کند.

وی با تاکید بر اینکه مسوولان استقلال باید مشکلات مالی را برطرف کنند ، اظهار داشت : نباید استقلال در  این برهه وارد حاشیه شود و لذا مسوولان باید سریعا تنگناهای مالی را مرتفع کنند و انگیزه بازیکنان را با حل کردن مشکلات ، بیشتر کنند.

عادلخانی در خصوص بازی بعدی استقلال مقابل ذوب آهن گفت : من از ذوب اهن اطلاعات چندانی ندارم ولی تیمی که قهرمان جام حذفی می شود معلوم است که پتانسیل بالایی دارد . بهرحال استقلال اگر به همین روند ادامه بدهد وهمچنان با اراده و مصمم باشد ، تصور می کنم که در دیدار آتی نیز فاتح میدان خواهد شد.