پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی هواداران استقلال
کد : 740-42941      تاریخ انتشار : ۱۳۹۴ دوشنبه ۱۲ مرداد تعداد بازدید : 1326
اختصاصی / علیرضا منصوریان و علی دایی در جنگ تن به تن / زردهای پایتخت در اندیشه نخستین پیروزی
هفته دوم لیگ برتردر حالی از پنجشنبه هفته جاری کلید می خورد که جدال ...

 

به گزارش سایت خبری ناصر حجازی ، هفته دوم لیگ برتردر حالی از پنجشنبه هفته جاری کلید می خورد که جدال نفت تهران و صبای قم نیز می تواند جاذبه های خاص خود را داشته باشد ، بخصوص اینکه در دو طرف میدان علیرضا منصوریان و علی دایی هستند که هردو برای کسب سه پوئن حساس آن به تکاپو افتاده اند .

نفت که در نخسین بازی خود در تبریز یک امتیاز حساس از تراکتورسازی گرفت ، حالا به نخستین پیروزی می اندیشد و منصوریان بر این باور است که در خانه بتواند بر یاران علی دایی فائق آید .

بیرانوند ، سید جلال حسینی ، ارسلان مطهری ، علیرضا عزتی ، ایمان مبعلی ، وحید امیری از جمله مهره های کارآمدی هستند که منصوریان روی تک تک این نفرات حساب ویژه ای باز کرده است .

بی گمان منصوریان برای آنکه تیمش در ابتدای فصل در جمع مدعیان بایستد به اب و آتش خواهد زد تا سه امتیاز لازم را در این بازی کسب کند وگرنه نیک می داند که توقف و یا شکست احتمالی مقابل تیم دایی ، کار نفتی ها را بیش از پیش دچار خدشه خواهد کرد .

در آن سوی میدان ، دایی نیز که در اولین گام در خانه مقابل استقلال اهواز متوقف شد سعی می کند که در تهران یقه حریف سخت کوش خود را بگیرد و بتواند خوسته قمی ها را اجابت کند .

صبا با نفرات مطرحی مثل حامد لک ، هاشم بیک زاده ، قاسم دهنوی ، رضا حقیقی ، خوزه ماچادو ، محمد قاضی قصد دارد در مصاف با نفتی ها ، ضمن از کار انداختن موتور تیم منصوریان به حداقل یک امتیاز این بازی برسد . هرچند که دایی به این مسئله واقف است که عبور از سد تیم چغری مثل نفت آنقدر هم که تصور می کند ، آسان به نظر نمی رسد.