پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی هواداران استقلال
کد : 740-35536      تاریخ انتشار : ۱۳۹۴ دوشنبه ۲۵ خرداد تعداد بازدید : 1034
استارت آبی پوشان برای قهرمانی / سرمربی استقلال خارجی است! / منصوریان منتظر چراغ سبز نفتی ها
سرانجام قرار است تا اواخر روز جاری اسامی اعضای جدید ...

 

به قلم عباس افشین راد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی سرانجام قرار است تا اواخر روز جاری اسامی اعضای جدید هیأت مدیره و مدیرعامل و سرمربی فصل آینده باشگاه استقلال رسما معرفی شوند. تا پس از هفته ها بلاتکلیفی استارت آبی پوشان برای بستن تیمی در حد و اندازه های نام پر آوازه استقلال زده شود.
تا اوایل شب گذشته از علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی قطعی فصل آتی استقلال نام برده می شد و حتی نام دستیاران وی (خرمگاه و چینی) هم اعلام شده بود و برخی از جراید و خبرگزاری ها هم شرایط منصوریان را به گونه ای ترسیم کرده بودند که وی خواستار حضور امیدوار رضائی در ترکیب هیأت مدیره و علی امیری به عنوان معاون اجرایی باشگاه شده است و پا را از این هم فراتر گذاشته و مدعی شده بودند که منصوریان خواهان به خدمت گرفتن رحمتی، ادینهو، پادوائی، رضاییان، امیری، مبعلی، ارسلان مطهری و میلاد محمدی شده است.
از سوی دیگر از ماه ها قبل هم از گزینه ایی به نام دراگان اسکوچیچ صحبتهای بسیاری به میان می آمد که در رأس تمام رسانه ها باید به پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی اشاره کنیم که برای اولین بار نام دراگان اسکوچیچ را به میان کشید که پس از تکذیب های اولیه خیلی زود خبر ما توسط سایرین تأیید شد.
تا اینکه کمیته فنی باشگاه استقلال صحبت از چند گزینه داخلی و خارجی را به میان کشید که در بین آنها نام منصوریان، مظلومی، سیموندی اسکوچیچ و استیماچ برجسته تر از سایرین بود.
به هر حال منابع خبری سایت ناصر حجازی از ارائه برنامه عباس رضوی هم پرده برداشته که البته این خبر در میان هیاهوی نام های بزرگ دیگر کمتر به چشم آمد.
اما تمام این گمانه زنی ها به خط پایان نزدیک شده و قرار است تا ساعاتی دیگر نام اعضای هیأت مدیره که این روزها در بین آنها نام های ناشناخته ایی هم به چشم می خورد اعلام شود.
گر چه نام هایی مانند شهاب جهانیان در بین فوتبالی ها ناشناخته تر می نماید اما نام چهره های سرشناسی مثل حسین قریب، عباس کردنوری، پندار توفیقی، شاهرخ سبک دست، مقداد نجف نژاد، کامران صاحب پناه، امیدوار رضایی و... بیش از سایرین به گوش رسیده و حتی نام دو پیشکسوت محبوب سالیان دور آبی پوشان (حسن روشن و علی جباری) شنیده شد، که به مرور در هیاهوی نام های دیگر محو شد!
به هر حال شمارش معکوس برای معرفی ساختار جدید باشگاه استقلال به دقایق پایانی خود نزدیک می شود و تا این لحظه شانس علیرضا منصوریان در بین گزینه های داخلی البته و صد البته در صورت موافقت باشگاه نفت که متأسفانه در ساعات پایانی دیشب این باشگاه با صدور بیانه ای به طور رسمی مخالفت خود را با جدایی علیرضا منصوریان از جمع نفتی ها اعلام کرد بیشتر از سایرین بود که اگر در ظرف چند ساعت آتی مسئولین استقلال قادر باشند رضایت این باشگاه را جلب نمایند باید علیرضا منصوریان را سرمربی آبی پوشان نامید و در غیر این صورت از بین دراگان اسکوچیچ و استیماچ یکی عهده دار سکان هدایت بازیکنان تیم فوتبال استقلال خواهد شد، تا آغازی باشد جهت استارت آبی پوشان برای قهرمانی!