پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی هواداران استقلال
کد : 740-35249      تاریخ انتشار : ۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۰ خرداد تعداد بازدید : 624
اختصاصی/مدیران 32 سال باشگاه استقلال در پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی
استقلال بسان عمارت باشکوه زیبایی است با قدمتی 70ساله که این ...

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی ناصرحجازی، استقلال بسان عمارت باشکوه زیبایی است با قدمتی 70ساله  که این عمارت باشکوه تاریخی مدتی است که در بلاتکلیفی به سر میبرد و تو گویی گرد و غبار ناشی از بی توجهی و بلاتکلیفی تارو پود آن را پوشانده است. استقلال نه فقط یک برند که صد البته برند معتبری در فوتبال قاره کهن است و نه فقط تیمی با قدمت تاریخی که خود تاریخ 70 سال حماسه و افتخار و با صدها قهرمان و نخبه و نهایتاً اسطو ره ای بنام ناصرحجازی است که روانش شاد باد. همه اینها به کنار که استقلال و سنگ بنای آن از دل و قلب مردم روییده است. مردم این خیل عظیمم هواداران استقلال که یک عمر را با استقلال خاطرات نابی را به تجربه نشسته اند.
مدیران عامل 32 سال تاریخ پر افتخار استقلال(10سال عباس کرد نوری ، 7سال کاظم اولیایی و 15 سال علی فتح اله زاده خویی) به همراه برخی از سینه سوختگان استقلال  به همت پایگاه اطلاع رسانی ناصرحجازی در یک نیمروز گرم در دفتر این پایگاه زیر یک سقف جمع شدند که بگویند:
این استقلال و این تاریخ و این قدمت و این عظمت باشکوه بیش از این شایسته بلاتکلیفی نیست و مردم و خیل عظیم هواداران میلیونی استقلال منتظر تصمیم سازی  صحیح و اصولی و در عین حال فوری در مورد استقلالند.
پایگاه اطلاع رسانی ناصرحجازی گمان دارد که با همت همه دلسوختگان، عاشقان و هواداران  فهیم و متعصب و تصمیم سازان دلسوز، استقلال سرو سامانی دوباره میگیرد.
بی شک ستاره سوم قاره کهن با تصمیمات درست بر سینه استقلال درخشش خواهد داشت انشاءله..