پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی هواداران استقلال
کد : 739-34850      تاریخ انتشار : ۱۳۹۴ شنبه ۱۶ خرداد تعداد بازدید : 1185
اختصاصی / دکتر قریب : شایعه است ، مدیرعامل نمی شوم/ برای استقلال در لیگ پانزدهم آرزوی موفقیت دارم
این روزها بحث حضور دکتر حسین قریب به عنوان مدیر عامل استقلال مطرح است و گفته می شود.......
 
رضا میرزاییان
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی ، این روزها بحث حضور دکتر حسین قریب به عنوان مدیر عامل استقلال مطرح است و گفته می شود ایشان یکی از نامزدهای کسب این پست خطیر است .
در این راستا با ایشان گفت وگویی انجام دادیم که دکتر قریب ضمن اشاره به اینکه این خبر شایعه ای بیش نیست ، اظهار داشت : من همیشه به استقلال احترام خاصی قائل بوده و هستم ولی بحث آمدن بنده به عنوان مدیرعامل صحت ندارد .
وی افزود: در سالهای پیش هم چنین مواردی مطرح بود که بنده به این پیشنهاد ها پاسخ منفی دادم زیرا حجم کار بنده گسترده است و آمادگی چنین پست حساسی را ندارم . هرچند که همیشه برای موفقیت استقلال دعا بوده و هستم و این باشگاه را جزو باشگاههای پرافتخار و ریشه دار می دانم و معتقدم که استقلال باید همیشه در صف بزرگان و مدعیان باشد.
از دکتر قریب پرسیدیم که آیا امکان دارد که ایشان یکی از اعضای هیات مدیره استقلال باشد که وی در پاسخ گفت : فعلا که خبری نیست  اما دوست دارم جوانترها پاپیش بگذارند و بتوانند خونی تازه در شریانهای استقلال جاری کنند.
مدیرعامل سابق استقلال در پایان گفت :برای استقلال در لیگ پانزدهم آرزوی توفیق روز افزون دارم و امید است که این تیم پرطرفدار بتواند مدعی اصلی باشد و سهمیه آسیا را نیز دریافت کند.
شایان ذکر است که استقلال در فصل 85-84 لیگ برتر و در سومین سال حضور دکتر قریب به عنوان مدیرعامل ، قهرمان شد .