پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی هواداران استقلال
کد : 720-30219      تاریخ انتشار : ۱۳۹۴ شنبه ۱۹ ارديبهشت تعداد بازدید : 455
علی‌عسگری:از هواداران حلالیت می خواهم
علی عسگری بازیکن پرسپولیس اعتقاد دارد به خاطر تغییر پستی که داشته نتوانسته در چند بازی اخیر عملکرد خوبی داشته باشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی به نقل از ورزش سه ،حمیدرضا علی عسگری در دو بازی سپاهان و راه‌آهن اشتباهاتی داشت که او در این مورد و شرایط پرسپولیس گفت و گویی با "ورزش سه" انجام داد:

8 سال بازی کردم و 2 اشتباه داشتم

من قبول دارم در دو بازی اشتباه کرده ام اما باید در این مورد توضیحاتی بدهم. همه می دانند که من هافبک- مهاجم هستم نه دفاع چپ. در واقع من به خاطر نیاز تیم در پست دفاع چپ بازی می کنم که سبک بازی و وظایف این دو پست کاملا متفاوت است.من به عنوان یک مهاجم ریسکی بازی می کنم و باید در این پست توپ را بگیرم و پاس بدهم و در خط حمله با بازیکنان دیگر یک ودو کنم.من دفاع چپ نیستم که در این پست خوب کار کنم و در این پست هیچ آینده ای ندارم و تاوان بازیکن نداشتن را پس می دهم. من به خاطر نیاز باشگاه در این پست بازی می کنم. من 8 سال است در این تیم بازی می کنم و 2 اشتباه کردم. به همین خاطر منطقی نیست از منی که مهاجم هستم به خاطر اشتباهات در پست دفاع چپ انتقاد کنند.

در دفاع چپ ضرر کردم

در این فصل مشکلات زیادی دست به دست هم داده تا تیم نتیجه نگیرد. در این فصل از لحاظ فوتبالی و مالی ضرر کردیم. از اینکه در پرسپولیس ماندم پشیمان نیستم. پرسپولیس تیم بزرگی است و افتخار می کنم در این تیم باشم. اما از حضور در پست دفاع چپ و راست ضرر کردم. این تغییر پست باعث شده در شرایط ایده آل خودم نباشم.

از هواداران حلالیت می خواهم

من قبول دارم اشتباه کردم و از هواداران حلالیت می خواهم.اما یک سری ها که هواداران واقعی نبودند در حق من کم لطفی کردند. من عذرخواهی می کنم و اگر هواداران حرفی هم زده اند من به حساب تعصب شان می گذارند.من هنوز برای فصل آینده نتیجه نگرفتم و منتظر هستم تا ببینم چه اتفاقی می افتد و امیدوارم در این سه بازی باقی مانده هم نتیجه بگیریم.

بچه ها غیرت کردند

در مورد مسائل مالی صحبت نکنم بهتر است. بچه های ما باغیرت 12 امتیاز گرفتند و از گروه صعود کردیم وگرنه امکانات ما با تیم های دیگر قابل مقایسه نیست و ما در این چند بازی آخر لباس نداشتند و هر جای لباس مان یک مارک خورده بود.حتی قبل از بازی با بنیادکار به هتل اکسیر که جلوی فرودگاه بودیم چون مجانی بود!واقعا باید به این بازیکنان افتخار کرد.