پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی هواداران استقلال
کد : 720-26235      تاریخ انتشار : ۱۳۹۴ جمعه ۲۱ فروردين تعداد بازدید : 553
ابهام در برگزاری دیدار داماش - صنعت نفت
دیدار هفته آینده داماش گیلان برابر صنعت آبادان تحت تاثیر سفر رئیس جمهور به استان گیلان قرار گرفته و برگزاری این دیدار در هاله‌ای از ابهام است.
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، به دلیل سفر دکتر روحانی در روزهای پایانی فروردین به استان گیلان، مسئولین امر تمهیداتی را اندیشیده‌اند و بر روی چمن مصنوعی عضدی هم کاورهایی کشیده شده است که پیرو همین برنامه‌ریزی‌ها، تیم فوتبال داماش گیلان در روزهای اخیر نتوانست در استادیوم دکتر عضدی رشت تمرینی را برگزار نماید تا بیش از پیش احتمال لغو این دیدار قوت بگیرد.

از سوی دیگر سازمان لیگ برای انجام این دیدار حساس که در سرنوشت صعود و سقوط گروه "ب" لیگ دسته اول تاثیرگذار است در زمان مقرر اصرار دارد و معتقدند باید دیدار نماینده فوتبال رشت در استادیوم دیگری برگزار شود.

فرامرز الماسخاله، رئیس هیات فوتبال گیلان گفت: به دلیل اینکه در سه هفته پایانی لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور هستیم سازمان لیگ اصرار به برگزاری بازی داماش با صنعت نفت دارد و ما هم به باشگاه داماش گیلان اعلام کرده‌ایم اگر مایل باشند بازی را در استادیوم سردار جنگل برگزار کنند و اگر به بازی در چمن مصنوعی اصرار دارند شرایط را برای میزبانی لنگرود از نماینده فوتبال گیلان مهیا خواهیم کرد.

الماسخاله در پایان از احتمال لغو این دیدار هم خبر داد و خاطرنشان کرد: همه این تمهیدات ما در حالی است که شورای تامین موافقت کند و به دلیل نزدیکی سفر رئیس جمهور به گیلان امکان مخالفت شورای تامین استان با برگزاری این دیدار حساس وجود دارد.