پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی هواداران استقلال
کد : 721-19      تاریخ انتشار : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱ مرداد تعداد بازدید : 792
طلوع دوباره عشق و وفاداری
وب سایت ناصر حجازی برای تمام عاشقان اسطوره فوتبال ایران بسیار ارزشمند است . چراکه جزو معدود پایگاه هایی است که تمام هواداران را زیر یک سقف جمع میکند .

 

سحر عباسی
وب سایت ناصر حجازی برای تمام عاشقان اسطوره فوتبال ایران بسیار ارزشمند است . چراکه جزو معدود پایگاه هایی است که تمام هواداران را زیر یک سقف جمع میکند .
این وب سایت در زمان حیات اسطوره فعالیت خود را آغاز کرد  و بعد از دوسال با برگزاری مراسمی در شان اسطوره فوتبال ایران و با حضور اهالی سیاست و هنر و ورزش مجددا احیا شد.و با تلاشهای شبانه روزی توانست جایگاه خوبی را در میان مردم پیدا کند .و به عنوان یک هوادار اسطوره از زحمات ارزشمند مدیریت سابق وب سایت یعنی  امیر رفیعی تشکر  وقدردانی میکنم و برای ایشان در تمام مراحل زندگی آرزوی سربلندی دارم .  
پس از خداحافظی امیر رفیعی مدیریت وب سایت از سوی خانواده حجازی به عباس افشین راد سپرده شد .
همیشه در ذهن همه ما نام هایی هست که خاطره میآفریند و خاطره ها را زنده میکند .و نام عباس افشین راد برای من یکی از همان نام هاست .نامی که مرا به عمق خاطرات نوجوانیم میبرد .خاطرات روزهایی که در راه بازگشت از مدرسه مدت ها جلوی کیوسک روزنامه فروشی می ایستادم و محو تماشای روزنامه ها میشدم .و از میان آن همه تنها چند روزنامه وجود داشت که انگار حرف دل مرا تکرار میکرد.روزنامه . هفته نامه . ماهنامه و... نامش هرچه که بود فرقی نداشت اما همه انها نقطه مشترک مهمی  داشتند و آن حمایت همه جانبه از تیم محبوبم استقلال و  اسطوره ای بی نظیر به نام  ناصر حجازی بود  .
پرچم .پیام آور. هد هد . آوای ساوه . غریو . سینما ورزش وعباس افشین راد که نام آشنای تمام این جراید و خوانندگانشان بود .
آن چه که حمایت افشین راد را ارزشمندتر میساخت این بود که او در فضایی قلم میزد که اکثریت مدیران فوتبالی و مطبوعاتی بر علیه حجازی بودند و محبوبیت او را تاب نمیآوردند و بر ضد او سخن میگفتند .
همان اکثریتی که در مراسم در گذشت اسطوره اما سعی داشتند در جلوی صف بایستند تا به دیگران بفهمانند که ما بیشتر با حجازی دوست بوده ایم!!
ودر این هیاهو افشین راد و دوستان واقعی حجازی کنار ایستادند اما با سکوت آنها نیز تاریخ عوض نشد و نمیشود و تا ابد سند وفاداری آنها در آرشیو روزنامه ها موجود است. حتی اگر به مذاق برخی خوش نیاید..
و امروز بازگشت افشین راد با سایت ناصر حجازی برایم تداعی کننده همان روزهای خوش نوجوانی است .روزهایی که برای آمدن اسطوره فوتبال ایران به خانه اش لحظه شماری میکردیم روزهایی که چشمانمان برق میزد از دیدن ناصرخان با همان  ژست همیشگی و کت وشلوار معروف در کنار نیمکت تیم محبوبمان .
همان کت و شلواری که بعد از اسطوره به تن تمام مربیان بعد از او زار میزند .به راستی تو کیستی ناصر خان که کاروان این فوتبال بعد از سه سال و اندی هنوز از احتیاج به قافله سالاری تو خالی نیست.
ودر آخر طلوع دوباره عشق و وفاداری در وب سایت حجازی را به هواداران اسطوره و عباس افشین راد تبریک میگویم و امیدوارم او بهتر و پرصلابت تر از گذشته در راه اعتلای نام و یاد و خاطرات حجازی گام بردارد .