پایگاه اطلاع رسانی ناصر حجازی هواداران استقلال
کد : 721-1866      تاریخ انتشار : ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۷ آبان تعداد بازدید : 371
طالب‌لو: هدفم بازگشت به تیم ملی است
دروازه‌بان تیم راه‌آهن اعلام کرد هدفش این است با عملکرد خوب در این تیم تهرانی، شانس دوباره‌ای برای پوشیدن پیراهن تیم ملی بدست آورد.

 

 
 
 
دروازه‌بان تیم راه‌آهن اعلام کرد هدفش این است با عملکرد خوب در این تیم تهرانی، شانس دوباره‌ای برای پوشیدن پیراهن تیم ملی بدست آورد.
 
به گزارش سایت ناصرحجازی و به نقل از استقلال نیوز، وحید طالب‌لو در مورد شرایط تیم فوتبال راه‌آهن، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: ما تیم خوبی داریم که رفاقت در آن حرف اول را می‌زند. کادر فنی خیلی خوبی هم داریم که در راس آن حمید استیلی قرار دارد و تمام اوضاع را کنترل می‌کند.
 
وی در ادامه تصریح کرد: تیم راه‌آهن امسال تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه است که این مساله به سود تیم ما خواهد بود. ضمن اینکه در مسابقات لیگ هم تا به امروز عملکرد خوبی داشتیم و قطعا در ادامه مسابقات هم نتایج بهتری را کسب خواهیم کرد.
 
دروازه‌بان تیم فوتبال راه‌آهن در مورد رقابتش با ایگور ننزیچ و امیر عابدزاده در این تیم خاطرنشان کرد: تنها به کار خودم فکر می‌کنم تا برای باشگاهم مفید باشد. هدفم این است با عملکرد خوب خود به همراه تیم راه‌آهن در لیگ برتر، ابتدا برای راه‌آهن مثمرثمر باشم و بعد نظر کادر فنی تیم ملی به خودم جلب کنم تا دوباره فرصت پوشیدن پیراهن تیم ملی را بدست آورم.
 
وی در مورد بازگشت خود به تیم فوتبال استقلال هم اینگونه اظهار نظرکرد: فعلا تمام تمرکزم را روی تیم راه‌آهن گذاشتم و سعی می‌کنم برای این تیم مفید و تاثیرگذاری باشم. البته باید دید در آینده چه شرایطی پیش خواهد آمد.
 
طالب‌لو در پایان در مورد دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس هم گفت: امیدوارم قبل از همه چیز، همه هواداران از ورزشگاه سالم خارج شوند. همچنین دو تیم بازی خوب و تماشاگرپسندی را از خود به نمایش بگذارند.