اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 743-9243      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۳ شنبه ۲۹ آذر | ساعت: 14:01   تعداد بازدید : 339

زرینچه: فعلا در کادر فنی استقلال هستم

مربی تیم استقلال گفت:آندرانیک تیموریان با من خیلی رفیق است ولی اگر احساس کنم با همه وجودش بازی نمی کند حتی اگر همه تلاشش را انجام بدهد هم به او شک می کنم.

 

 
 
مربی تیم استقلال گفت:آندرانیک تیموریان با من خیلی رفیق است ولی اگر احساس کنم با همه وجودش بازی نمی کند حتی اگر همه تلاشش را انجام بدهد هم به او شک می کنم.
 
پایگاه اطلاع رسانی ناصرحجازی و به نقل از کاپ، جواد زرینچه ،درباره موضوعات مختلف حول و حوش استقلال پاسخگو بود.
 
شایعه شده است احتمال جدایی تان از کادر فنی استقلال وجود دارد.این مساله واقعیت دارد؟
 
نه،این بحث صحت ندارد.من فعلا در کادر فنی استقلال هستم.پیشنهادی هم از جای دیگری نرسیده است که بحث جدایی من مطرح شود.فقط چند روز قبل درباره صبا بحث هایی بود که این مساله همان زمان تمام شد.
 
*این روزها بحث وضعیت ملی پوشان استقلال داغ است.شما چه نظری دارید؟
 
واقعیت این است که این بازیکنان عملکرد خوبی نداشته اند و تا اینجای مسابقات از وضعیت ایده آل خود دور بودند.این بازیکنان نفراتی بودند که قلعه نویی با آنها قهرمانی به دست آورده است.بحث جدایی آنها هم به الان مربوط نیست.قلعه نویی وسط فصل هم می گفت که هر بازیکنی دلش با ما نیست می تواند رضایتنامه اش را بگیرد.
 
*در اواسط دور رفت،شایعاتی مبنی بر این منتشر شد که احتمال تغییر کادر فنی استقلال وجود دارد و شاید برخی بازیکنان تیم هم این موضوع را پذیرفتند.
 
آنها اشتباه کردند.یک مثال می زنم.محمد رضا خلعتبری را با آن همه سر و صدا از امارات به پرسپولیس پیوست اما شرایط لازم برایش در این تیم فراهم نشد و مجبور شد از این تیم جدا شود.خلعتبری با جدایی از پرسپولیس به نفع خودش کار کرد.بحث این نیست که ملی پوشان ما نخواهند بازی کنند؛یا کم کاری وسط باشد ولی زمانی پیش می آید که بهترین حالت جدایی است.در این شرایط بازیکنانی جذب می شوند که به تیم کمک کنند.ما باید پاسخگوی نتایج تیم باشیم.این تصمیم هم به صلاح باشگاه است،هم بازیکنان.تعویض کادر فنی پیش بینی اشتباه برخی افراد بود.من به بازیکنان گفتم که به این مساله فکر نکنید که قلعه نویی برود و فرد دیگری بیاید.ما تحت هر شرایطی کار را ادامه می دهیم و هیچ کسی نمی تواند به ما کمک کند جز خودمان.قلعه نویی همه ملی پوشان را دوست دارد ولی باید این مساله را به شکل منطقی ارزیابی کرد.انتقاد ما به عملکرد است و قرار نیست درباره شخصیت بازیکنان انتقادی کنیم.
 
*به نظر می رسد روی طرفین هم به هم کاملا باز شده است.
 
این مسائل آسیب می زند.حرف من هم همین است.وقتی کار به این جا می رسد جدایی بهترین راه است.من فکر می کنم سه بازیکن ملی پوشمان باید بروند.دیروز گفتم که بهتر است بروند ولی الان می گویم باید بروند.البته تیم های دیگر این ها را می خواهند و کیفیت شان را نشان می دهند.حضور این ها در تیم ملی به خاطر سابقه قبلی شان است.ما خودمان هم در دوران بازیگری به تیم ملی دعوت می شدیم اما پیش می آمد که در باشگاه در اوج نبودیم.الان به جز سجاد شهباززاده،بقیه ملی پوشان استقلال در یک سوم دفاعی بازی می کنند ولی بیینید که در بازی های مختلف تیم چگونه گل می خورد.
 
*کمی واضح تر صحبت می کنید؟
 
بگذارید مثالی بزنم.آندرانیک تیموریان با من خیلی رفیق است ولی اگر احساس کنم با همه وجودش بازی نمی کند حتی اگر همه تلاشش را انجام بدهد هم به او شک می کنم.این اتفاق راهی جز جدایی باقی نمی گذارد.
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد
نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha