اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 747-6      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۳ سه شنبه ۱۵ مهر | ساعت: 15:43   تعداد بازدید : 853

پاسخ ناصر حجازی به 4 پرسش

1- فکر می کنم سخت ترین و مهم ترین گلی که تا به حال گرفته ام شوتی باشد که کاپیتان تیم ملی کره شمالی آن سه اوک (شماره 10) به طرز وحشتناک به گوشه راست دروازه زد و من خودم هم نمی دانم چطور شد که به سمت آن پرواز کردم و با یک دست آن را به کرنر فرستادم.

 

1- فکر می کنم سخت ترین و مهم ترین گلی که تا به حال گرفته ام شوتی باشد که کاپیتان تیم ملی کره شمالی آن سه اوک (شماره 10) به طرز وحشتناک به گوشه راست دروازه زد و من خودم هم نمی دانم چطور شد که به سمت آن پرواز کردم و با یک دست آن را به کرنر فرستادم.
مادر پیونگ یانگ با کره شمالی روبرو شدیم و نتیجه مساوی برای ماآرزو بود. 15 دقیقه به پایان بازی مانده بود و ما خدا خدا می کردیم که ثانیه ها زودتر بگذرد که این شوت ناگهانی از روی نقطه پنالتی زده شد. در یک لحظه فکر کردم کارمان تمام است و لحظه ای بعد دیدم که توپ در نقطه کرنر گذاشته شد.
2- ایرانپاک نزدیکیهای نقطه کرنر ایستاده بود و می خواست توپی را روی دروازه بفرستد معمولا دروازه بانها خود را آماده می کنند تا این ضربه های بلند را قبل از رسیدن به روی سر مهاجمان جمع کنند و در حالیکه خود را آماده کرده و جهش برداشتم که آن را در بالاترین نقطه مهار کنم توپ راه خود را کج کرد و به درون دروازه افتاد. با همه اینها و با نو میدی در هوا تغییر مسیر دادم و شیرجه ای سوی توپ کردم اما با آنکه توپرا گرفتم من و توپ با هم درون دروازه افتادیم.
نه من و نه هیچکس فکر چنین حادثه ای را نمی کرد این حادثه مربوط به بازی برگشت تاج و پرسپولیس در مسابقات قهرمانی ایران سال پیش است که پرسپولیس 0 – 2 برنده شد.
3- من دو فوروارد را می شناسم که خیلی خطرناکند و هر دروازه بانی از آنها می ترسد یکی همایون بهزادی است که با وجود گذشتن سن و سالی از او مانند جوانان سر حال بازی می کند و با پرشهای خوب دید عالی می تواند ضربه های سر کار سازی بزند به نظر من هنوز هم چند سالی جای او در فوتبال محکم است اگر خودش میل داشته باشد.
دیگری مژدهی است که با وجود جثه ضعیف در هر حال از یک گوشه سر در می آورد زرنگ است و با هوش با همه کوچکی بلند پرواز و سر زن و چون یک کنه دنبال توپ و حادثه و بازیکن مدافع است او در هر حادثه ای سهمی دارد.
4- پیش از این هر وقت می خواستم ضربه پنالتی را بگیرم 50 درصد تصمیم می گرفتم یعنی که به یک سمت می رفتم خواه زننده پنالتی آنجا می زد خواه به گوشه ای دیگر.
اما در حال حاضر به توپ نگاه می کنم و با اولین حرکت توپ به سمت جهت آن شیرجه می روم و لو اینکه به توپ نرسم و کاری از من بر نیاید.
دنیای ورزش – شنبه 3 آذر ماه 1352
 

۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد
نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha