اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 743-52692      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | ساعت: 16:31   تعداد بازدید : 2482

اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است

هنوزهم بوی جبهه و دوران دفاع مقدس می دهد، هنوز هم وقتی از روزهای جنگ و حماسه اسطوره های وطن سخن می گوید حرارت در کلامش موج می زند، او یک استقلالی با تعصب است و گرچه با او بی مهری ...

 

 
دیگر امثال شهید حاج حسین خرازی و حسن باقری اسطوره های جنگ نخواهند آمد.
ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است.
باشگاه استقلال پی گیر رفع مشکل حضور جانبازان متعصب استقلالی برای تشویق تیم کنار زمین همانند رقیب باشد.
هواداران صبور باشند استقلال با منصوریان به اوج خواهد رسید.
 
 
محمد رضا خان آبادی
به گزارش سایت ناصرحجازی؛ هنوزهم بوی جبهه و دوران دفاع مقدس می دهد، هنوز هم وقتی از روزهای جنگ و حماسه اسطوره های وطن سخن می گوید حرارت در کلامش موج می زند، او یک استقلالی با تعصب است و گرچه با او بی مهری شده اما از روی همان ویلچر با عشق و تعصب از تیمش حمایت می کند.
برحسب وظیفه فرصتی دست داد تا عمو "اردشیر شیرکول" جانباز و ایثارگر دفاع مقدس را از نزدیک زیارت کردیم و پای دردل هایش نشستیم باشد تا مسئولین ورزش و فوتبال بخصوص مسوولین باشگاه استقلال بیشتر قدر چونین هوادارانی را بدانند.
- خوب اردشیرخان از خودتان برای هواداران استقلال بگویید؟
بسم الله الرحمن الرحیم، من اردشیر شیرکول جانباز70 درصد قطع نخاع و طرفدار سرسخت استقلال هستم اوایل جنگ بود که وارد جنگ و عرصه دفاع مقدس شدم و درسال 63 در منطقه عملیاتی مهران مجروح شدم.
- ظاهرا در جنگ عضو اطلاعات عملیات بوده اید، از فرماندهان جنگ چنانچه خاطره ای دارید بیان نمایید.
بله من در اطلاعات عملیات و شناسایی فعال بودم خدا رحمت کند شهید خرازی که از اعجوبه ها و اسطوره های بی نظیر بود همچنین شهید حسن باقری که از بنیانگذاران اطلاعات عملیات سپاه بود. شهید خرازی را در فکه بعضا می دیدم شهید خرازی واقعا دیگر مثل او نمی آید بسیار فرد نمونه ای بود و با آن سن و سال فرمانده تمام عیاری بود.
_ قبل از مجروحیت اهل ورزش هم بوده اید؟
قبل از مجروحیت وزنه برداری کار می کردم، کوه نوردی هم می رفتم، فوتبال هم کم و بیش طرفدارش بودیم و از بعد از دوران مجروحیت درجنگ هم استقلالی بودم و علاقه زیادی به ورزش داشتم.
_  به ناصرخان حجازی از کی علاقمند بودید چنانچه خاطره ای یا برخوردی با ایشان داشته اید بیان بفرمایید؟
 ناصرخان که خداوند رحمتش کند حقیقتا محبوب دل ها بود و اسطوره بی بدیل فوتبال ما، گاهی که می رفتیم در دوران مربی گری ایشان تمرینات سلام و علیکی داشتم با ایشان، اوگاهی که ما را دربین مردم می دید با ما احوال پرسی می کرد.  یادهم هست که در تمرینات دوران مربی گری ایشان خیلی تماشاگرشرکت می کردند که نشان از محبوبیت فوق العاده ایشان داشت.
 _ از کی  برای تماشای مسابقات استقلال استادیوم می رفتید؟
 من  با توجه به وضعیتم زیاد استادیوم  نمی رفتم چون واقعا برایم سخت بود ولی زمانی که آقای فتح اله زاده و آقای قلعه نوعی بودند آمدند در همین جا ملاقات ما و از ما دعوت کردند که برویم استادیوم و آقای قلعه نوعی گفتند که حتما برای بازی ها برویم ولی یکی دو بار رفتیم ولی بعدش بچه های ما که رفته بودند متاسفانه آن ها را راه نداده بودند و گفته بودند بروید جایگاه و یا پشت شیشه که حقیقتا برای ما خیلی سخت هست اینجوری تماشا کردن فوتبال. آن روز هم که من رفتم استادیوم متاسفانه نگذاشتند من بروم از کنار زمین بازی را تماشا کنم و من هم رفتم در تونل ورزشگاه که از آنجا هم دیدن بازی بسیار مشکل شده بود.  من حتی به برخی از کادر استقلال هم گفتم که بگذارند من بیایم که خیلی توجه ای نکردند، حتی حراست استادیوم هم به من گفتند که باید از باشگاه بخواهید که موافقت کنند.
_ فکر می کنید دلیل مخالفت با رفتن شما  کنار زمین چه بود چون ظاهرا جانبازان پرسپولیسی مجاز به این کار هستند؟
بله اتفاقا من آن جا هم به برادران نیروی انتظامی و حراست ورزشگاه  این مطلب را عرض کردم که چرا برای جانبازان استقلالی چنین فرجه ای را در نظر نمی گیرند که آنها اذعان داشتند که باشگاه استقلال باید پی گیر این کار باشد و مسوولیت این کار را به عهده بگیرند و ظاهرا باشگاه پرسپولیس برای جانبازان هوادار تیم شان پی گیری های لازم را داشته اند که برای آن عزیزان مشکلی تاکنون به وجود نیامده است.
_ توقع و انتظار شما از مجموعه باشگاه استقلال چیست؟
  ببینید ما اینجا چند نفر استقلالی جانباز بسیار متعصب داریم که خیلی دوست دارند کنار تیم باشند باعث قوت قلب بازیکنان باشند ولی متاسفانه اجازه نمی دهند من انتظارم این است که باشگاه استقلال در این مسئله ورود داشته باشد چرا که با پی گیریهایی که کردیم دعوت خود باشگاه شرط اساسی برای رفع این مشکل است که امیدواریم باشگاه استقلال قدر طرفداران متعصب جانباز را بدانند. 
_ فکر می کنید فقدان اسطوره ای مثل ناصرخان حجازی چه لطمه ای به فوتبال ما زده است؟
  ناصرحجازی  اسطوره به تمام معنا بود  و  لحاظ اخلاق و شخصیت و مدیریت تیم تک بود و همه دوستش داریم و عکسش همیشه بالای سرما هست و در قلب ما یادش تا ابد زنده خواهد بود.  بی شک نبود مثل ناصرخان برای فوتبال ما ضایعه جبران ناپذیر است.
_ درمورد وضعیت فعلی استقلال با علی رضا منصوریان چه نظری دارید؟
 لیگ تازه شروع شده و چندهفته ای بیشتر نگذشته و قضاوت در مورد استقلال منصوریان زود است و من فکر می کنم استقلال در صورت حمایت لازم از منصوریان موفق خواهد شد.به بازیکنان استقلال هم توصیه می کنم قدر پیراهن استقلال را بدانند وبا تمام وجود درخدمت تیم باشند و بدانند که پیراهن چه تیم بزرگی را به تن کرده اند.
_ برای هواداران استقلال چه صحبتی دارید؟
 هواداران توجه داشته باشند  که در صورت حمایت و صبوری انشاله از هفته چهارم و پنجم استقلال راه خواهد افتاد و مطمئن باشند که منصوریان قادر است که استقلال را به سر منزل مقصود برساند.
_ سخن پایانی؟
 باتشکر از شما و دست اندرکاران سایت ناصرحجازی امیدوارم هرچه سریعتر این اجاز به ما داده شود تا بتوانیم همانند هواداران جانباز تیم رقیب  از نزدیک نظاره گر مسابقات تیم محبوبمان باشیم.
 
 
 
 
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / بزرگان فوتبال در آسایشگاه کهریزک / تقدیر مسوولان آسایشگاه از موسپیدان سرخابی
نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha