اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 743-52684      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | ساعت: 13:32   تعداد بازدید : 2052

اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد

امیر حاج رضایی را همگان می شناسیم یکی از برجسته ترین کارشناسان فوتبال کشور که با بیان دل نشین و نقطه نظرات فنی و حتی هنری خود مورد توجه اکثر فوتبال دوستان و کارشناسان قرار دارد، فرصتی دست داد ...

 

عصاره های استقلال آقایان پورحیدری و عبدالهی می توانند در موفقیت استقلال در کنار منصوریان نقش اساسی داشته باشند
ناصرحجازی از نظر اخلاق و رفتار جزو افراد برجسته بود و فقدانش ضایعه غم انگیزی برای فوتبال ایران بود
به گزارش سایت ناصر حجازی؛ امیر حاج رضایی را همگان می شناسیم یکی از برجسته ترین کارشناسان فوتبال کشور که با بیان دل نشین و نقطه نظرات فنی و حتی هنری خود مورد توجه اکثر فوتبال دوستان و کارشناسان قرار دارد، فرصتی دست داد تا در خدمت این پیشکسوت فوتبال و کارشناس معتبر باشیم که حاصل این گپ و گفت را در زیر می خوانید:
_ جناب آقای حاج رضایی عزیز، در حال حاضر سه هفته از شروع مسابقات  فوتبال لیگ برتر می گذرد نظرخودتان را در مورد این مسابقات بیان نمایید؟
باسلام خدمت شما، در حال حاضر سه هفته از مسابقات لیگ برتر گذشته است و تیم ها هنوز به هماهنگی لازم دست پیدا نکرده اند هرچند که من اعتقادی به اینکه می گویند تیم ها از نظر بدنی و بهتر بگویم از نظر آمادگی جسمانی آماده نیستند ندارم چرا که تیم ها قبل از شروع مسابقات باید به آمادگی جسمانی لازم برای شروع مسابقات دست پیدا کنند ولی حتی تیم های بزرگی مثل منچستریونایتد انگلیس هم به گفته مورینیو در بدو شروع مسابقات لیگ برتر جزیره هماهنگی لازم را ندارند، بنابراین تیم های حاضر در لیگ ما نیز به زمان نیاز دارند تا به هماهنگی تیمی دست پیدا کنند. تنها نکته ای که بنده را نگران میسازد وقفه های  پی در پی مسابقات لیگ برتر است که به تیم ها صدمه وارد می سازد.
_ درمورد مسابقات یورو و تاثیراتی که این مسابقات می تواند روی فوتبال ما داشته باشد چه نقطه نظراتی دارید؟ آیا مربیان تیم های لیگ برتر از این مسابقات الگو می گیرند؟
 فوتبال یورو نه فقط به لحاظ فنی و نوآوری های تاکتیکی که به لحاظ ساختارها و نکات مدیریتی و دهها نکته مهم دیگر بسیار اهمیت دارد و فوتبال ما می تواند از این نکات مهم و اثرگذار بهره مند شود به شرطی که اراده ای برای آن وجود داشته باشد. یک چیزی که من را بسیار امیدوار کرده ورود مربیان جوان، باانگیزه و خوب در چرخه مربیان فوتبال لیگ ماست، پیش از این ما کمتر شاهد ورود مربیان جوان با انگیزه با رویکرد علمی در فوتبال لیگ برتر بودیم ولی اکنون می بینیم که شصت هفتاد درصد مربیان لیگ ما جوان شده اند امثال آقایان ویسی، موسوی، خطیبی، گل محمدی و علیرضا منصوریان می توانند به پویایی لیگ برتر و آینده فوتبال ما کمک زیادی کنند.
_ در مورد وضغیت تیم ملی و کارلوس کیروش سرمربی تیم ملی و تاثیر وی در فوتبال لیگ ما چه نقطه نظراتی دارید؟
بنده از نظر فنی کارلوس کیروش را دوست دارم و به ایشان احترام می گذارم اما علم و تفکرات فوتبالی یک مربی برجسته اگر در بستر ساختارها و امکانات مناسب نباشد نمی تواند چندان نتیجه بخش باشد درواقع همانند پزشک جراح حاذق که باید امکانات متناسب و حرفه ای برای جراحی داشته باشد یک مربی نیز باید ابزار و امکانات لازم برای موفقیت را  در اختیار داشته باشد مضاف براین ها بنده شخصیت رسانه ای و نوع بیانیه های ایشان را نمی پسندم و از این لحاظ به ایشان انتقادات را وارد می دانم ولی به هر حال حضور کیروش در فوتبال ایران را مفید و و مثمر ثمر ارزیابی می کنم.
_ در مورد استقلال و علی رضا منصوریان چه نظری دارید؟
خدمت شما عرض کنم که بعد از گذشت سه هفته از لیگ برتر قضاوت در مورد استقلال و منصوریان زود است. به شخصه نگاهم به فوتبال و تیم های لیگ رنگی و از روی علاقمندی به تیم خاصی نیست ولی منصوریان مربی آینده دار و خوش فکر وبه لحاظ فنی مربی بسیار خوبی است که قادر است به لحاظ فنی در کیفیت و محتوای فوتبال استقلال تحول ایجاد کند باید به این مربی جوان فرصت داد و از وی حمایت کرد ضمن اینکه در استقلال دو شخصیت پیشکسوت و کاربلد و درواقع عصاره های فوتبال یعنی منصور پورحیدری و نصراله عبدالهی که به لحاظ شخصیتی نیز بسیار برجسته هستند حضور دارند که می توانند به منصوریان مشاوره های لازم را بدهند و هواداران استقلال صبوری داشته باشند تا افکار منصوریان به مرور در تیم استقلال جا بیفتد.
_ چنانچه خاطره ای از زنده یاد ناصرحجازی دارید بیان نمایید؟
بنده ارتباط خاصی با ایشان نداشتم ولی ایشان را از جمله افرادی می دانم که بسیار شخصیت اجتماعی والایی داشتند به لحاظ اخلاقی و رفتاری فرد برجسته ای بودند و مرگ زود هنگام ایشان برایم غم انگیز بود و ایشان خیلی زود از میان ما رفتند روحشان شاد.
_ سخن پایانی؟
آروزی سلامتی و توفیق برای شما عزیزان و سایت ناصرحجازی.
 
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / بزرگان فوتبال در آسایشگاه کهریزک / تقدیر مسوولان آسایشگاه از موسپیدان سرخابی
نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha