اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 743-52512      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۵ سه شنبه ۱۲ مرداد | ساعت: 09:53   تعداد بازدید : 319

کنعانی زادگان: فشار روحی و روانی به من وارد کردند تا نتوانم بازی خوبی را به نمایش بگذارم

راستش در این 2بازی نفت و استقلال‌خوزستان در داخل زمین من هر چه توان داشتم به نمایش گذاشتم و تمام سعی و تلاشم را کردم تا بهترین بازی‌ام را به نمایش بگذارم. پیش وجدان خودم راحتم که هر چه داشتم در زمین مسابقه گذاشتم. اما قبل از شروع لیگ هم مشخص بود که حساسیت روی تو زیاد است. در این باره چه صحبتی داری؟ متاسفانه خیلی فشارهای روحی و روانی به من وارد کردند که ...

 به گزارش سایت ناصر حجازی؛


راستش در این 2بازی نفت و استقلال‌خوزستان در داخل زمین من هر چه توان داشتم به نمایش گذاشتم و تمام سعی و تلاشم را کردم تا بهترین بازی‌ام را به نمایش بگذارم. پیش وجدان خودم راحتم که هر چه داشتم در زمین مسابقه گذاشتم.  

اما قبل از شروع لیگ هم مشخص بود که حساسیت روی تو زیاد است. در این باره چه صحبتی داری؟

متاسفانه خیلی فشارهای روحی و روانی به من وارد کردند که نتوانم بازی‌های خوبی که در ملوان و تیم‌ملی داشتم، در این 2بازی برای استقلال داشته باشم. نسبت به بازی‌هایی که در ملوان و تیم‌ملی داشتم در این 2بازی ابتدایی لیگ ضعیف‌تر بودم. با این حال می‌گویم هر چه توان داشتم در این 2بازی برای استقلال گذاشتم ولی آن‌قدر فشار رسانه‌ها و مردمی که  در خیابان من را می‌دیدند و انتقاد می‌کردند در روحیه‌ام تاثیر می‌گذاشت که نتوانستم توانایی‌هایم را آن‌طور که می‌خواهم به نمایش بگذارم. با این تفاصیل بهترین عملکرد را داشتم و سعی کردم هرچه دارم ر در زمین پیاده کنم. حالا درست است که یک اشتباه داشتم اما بزرگ‌ترین مدافعان جهان هم اشتباه می‌کنند. همه اشتباه می‌کنند.  

به نظرم این انتقادات باعث شده انگیزه‌ات برای بازی‌های آینده چند برابرشود؛ این‌طور نیست؟

 من همین‌جا قول می‌دهم که تا آخر فصل طوری کار کنم که عنوان بهترین دفاع وسط لیگ را به خود اختصاص دهم. درست مثل پارسال که این عنوان را به دست آوردم اما به دلیل اینکه ملوان سقوط کرد این موضوع زیاد به چشم نیامد. در برهه فعلی یک‌سری مشکلات درباره حضورم در استقلال به وجود آمد که تا حدودی فکرم را مشغول کرده بود ولی ان‌شاءالله در بازی‌های آینده سعی می‌کنم که بهترین عملکردم را داشته باشم.  

یعنی هم تو و هم استقلال در بازی‌های آینده عملکرد بهتری خواهید داشت؟

بله، صددرصد باید توجه داشته باشید ما تازه دور هم جمع شد‌ه‌ایم؛ 7، 8بازیکن تازه به استقلال آمدند که من جزو آنها بودم. نیاز به هماهنگی داریم اما این جمعه و بازی با صنعت نفت خیلی چیزها را ثابت خواهم کرد؛ البته متاسفانه در بازی با نفت مصدوم شدم و یک لحظه فکر کردم رباط پایم پاره شد اما امیدوارم این‌طور نباشد و شواهد هم این را می‌گوید که چیزی نباشد با این حال الان کلینیک دکتر نوروزی هستم و می‌خواهم MRI بگیرم؛ امیدوارم این موضوع در روندم در استقلال تاثیری نگذارد.

 به هر حال هواداران نگران آینده استقلال هستند؟

مطمئنا روزهای خوب استقلال فراخواهد رسید؛ خودم هم خیلی انگیزه دارم؛ فقط خدا کند که مصدومیتم جدی نباشد. درد شدیدی دارم، چراکه در بازی با فولادخوزستان هر چی داشتم در زمین گذاشتم.  

بعد از بازی با استقلال‌خوزستان به غیر از خودت از وریا غفوری و مگویان هم انتقاد شد؛ این نشان می‌دهد که خط دفاعی استقلال نیاز به کار بیشتر دارد.

درست است که برای رفع کامل مشکلات خط دفاعی ما باید هماهنگ‌تر شویم، چراکه بازیکنان تازه کنارهم قرار گرفته‌اند؛ در 2، 3بازی آینده چهره واقعی استقلال را خواهید دید همان‌طور که در بازی با استقلال‌خوزستان خیلی بهتر از بازی با نفت بودیم و فقط توپ‌هایم گل نشد و موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم و روی 2اتفاق به ما گل زدند. در بازی‌های آینده خیلی بهتر خواهیم شد. یک نکته هم بگویم اینکه در بازی با استقلال‌خوزستان هواداران حاضر در ورزشگاه به من و منصوریان خیلی فحاشی کردند.  

حرف پایانی؟

در ادامه لیگ طوری بازی خواهیم کرد که شرمنده هواداران نباشیم. من هم از جان و دل بازی خواهم کرد و به هیچ تیم دیگری فکر نمی‌کنم، چراکه آینده‌ام در استقلال است.

 پایان

  بیایید از استقلالمان و بازیکنانمان تا آخرین لحظه حمایت کنیم با خواندن این مصاحبه اگر استقلالی باشی ناراحت خواهی شد چون کنعانی زادگان از جون و دل برای استقلال بازی میکند بیائید به او و بقیه تیم فرصت و آرامش هدیه کنیم تا استقلال ما به روزهای خوب خود بازگردد.
 

۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد
نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha