اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 743-51472      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۵ چهارشنبه ۱۹ خرداد | ساعت: 15:47   تعداد بازدید : 1081

منصوریان: آستانه تحمل ما امسال پایین است/کسی پشت آرم استقلال قایم شود شفاف اعلام می‌کنیم

سرمربی استقلال در خصوص لیست خروجی این تیم که امروز اعلام شده و اینکه گفته می‌شود یک بازیکن در تهیه این لیست نقش داشته است گفت: همان طور که گفتم تغییرات در استقلال با مقاومت همراه خواهد بود در لیستی که من به ...

 

سرمربی تیم فوتبال استقلال اولین نشست خبری خود را برگزار کرد.
علیرضا منصوریان در نشست خبری اظهار داشت:در ابتدا ماه مبارک را تبریک می گویم. خوشحالم که بعد از ٨ سال با تلاش شخصی خودم و دعای خانواده توانستم به خانه خودم بر گردم.
وی افزود: خوشحالم در فضای سلامت به استقلال آمدم و امیدوارم تغییرات مثبت را انجام بدهم هر چند این تغییرات همراه با مقومت هایی خواهد بود.
وی ادامه داد: با آنکه معتقدم در انجام تغییرات با مقاومت‌هایی روبرو خواهیم شد اما  اعتقاد دارم اگر حمایت پیشکسوتان و هواداران از ما صورت بگیرد شاهد خواهیم بود اتفاق‌های خوبی انجام خواهد شد.
در لیست ورود و خروج دوستی‌‌ام با اشخاص را لحاظ نکردم
سرمربی استقلال در خصوص لیست خروجی این تیم که امروز اعلام شده و اینکه گفته می‌شود یک بازیکن در تهیه این لیست نقش داشته است گفت: همان طور که گفتم تغییرات در استقلال با مقاومت همراه خواهد بود در لیستی که من به باشگاه دادم حاصل تلاش‌های شخصی خودم نبود بلکه نتیجه یک گروه کارشناسی و تلاش گروهی بود که به احتمال فراوان فصل بعد در کادر فنی استقلال خواهند بود. من خارج از گود فوتبال ۵ - ۶ مشاور خوب دارم و چه در انجام مصاحبه و چه درانجام تمرینات به من مشاوره می‌دهند. می‌گویم که لیست ورود و خروج انتخاب شده در استقلال با کار کارشناسی بوده و من دوستی خودم را با اشخاص در آن لحاظ نکردم.پیش بینی کادر فنی ما در استقلال این بوده که این نفرات در فصل ۹۵-۹۶ نمی توانند آن طور که ما می‌خواهیم به ما کمک کنند. اگر قرار بود دوستی خودم را در این لیست لحاظ کنم قطعا لیست خروجی تغییر می‌کرد.
وی ادامه داد: صرفا منافع باشگاه را در نظر گرفتیم. هرچند که باید بگویم من با همه در استقلال دوست هستم اما به هرحال با بازیکنان قدیمی که شاید با خود آنها همبازی هم بوده‌ام رفاقت بیشتری دارم. من با این بازیکنان رفت و آمد خانوادگی دارم اما خارج از این مسائل همه بازیکنان در چارچوب کاری من در یک سطح قرار می‌گیرند. هرچند که به هر حال بازیکنان قدیمی برای من اعتبار بیشتری دارند چون آنها بازوی من هستند. همان طور که در تیم نفت ۴-۵ بازیکن که قدیمی‌تر بودند شاکله اصلی نفت را تشکیل دادند. در همین ابتدای کار باید بگویم که حد و حدودها رعایت شود هیچ بازیکنی به من کمک نکرده است.چرا که من بعد از ۸ سال از استقلال برگشتم و به اندازه کافی از این تیم اطلاعات دارم از طرف دیگر افراد خوبی در کادر فنی ما هستند و لازم نیست برای تغییرات از کسی دیگر کمک بگیریم.
امسال سال شفاف سازی است
سرمربی استقلال در خصوص جذب سه بازیکن جدید این تیم و سپس توقف جذب ستاره‌ها و اینکه گفته می‌شود از وزارت ورزش به باشگاه استقلال گفته شد که جلوی ریخت و پاش‌ها گرفته شود اظهار داشت: قبل از اینکه پاسخی به این سوال بدهم باید بگویم که در اوایل صحبت‌هایم هم گفتم که ما شفاف کار می‌کنیم و حرفهایمان را شفاف می‌زنیم. امسال ایده کادر فنی شفاف حرف زدن است و چیزی برای پنهان کردن نداریم. در این شفاف سازی اگر کسی بخواهد به دنبال منافع شخصی باشد آن را اعلام خواهیم کرد. امسال سالی نیست که ما بخواهیم ریسک کنیم و نمی‌توانیم آستانه تحملمان را بالا ببریم امسال آستانه تحمل ما پایین است و در این مسیر اگر کسی بخواهد پشت پیراهن استقلال و هواداران پنهان شود و یا اینکه با قایم شدن پشت آرم استقلال به ما و ادبیات ما ضربه بزند آن را شفاف اعلام خواهیم کرد.همچنین باید از بهرام افشارزاده و عزیزانی که در هیات مدیره باشگاه با ما همکاری می‌کنند تشکر کنم و جا دارد از آقای بهرام افشارزاده ، آقایان کردنوری، معینی، توفیقی،‌سبک دست،‌ نجف‌نژاد که رئیس هیات مدیره است و شخص آقای جهانیان که تلاش‌های زیادی انجام داده تشکر کنم.
۳ بازیکن جذب شده استقلال زیر سقف قرارداد امضا کرده اند!
وی ادامه داد: درباره سوال شما هم باید بگویم که برای استقلال به دنبال جذب بهترین بازیکنان هستیم چرا که هواداران توقع دارند آن چیزی که پارسال نداشتند را امسال بدست بیاورند. باید بگویم اگر منظور شما وزارت ورزش است که منظور وزیر از ریخت و پاش به هر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بود و آن هم برای ریخت و پاش عنوان نشد بلکه منظور وزیر در مورد سقف قرارداد و اجرای آن بود. ما سه بازیکن گرفتیم که هر سه نفر آنان زیر سقف قرارداد با ما قرارداد بستند کاری هم به تیم رقیب ندارم و مسیر خودمان را می‌رویم.همچنین باید از وزیر ورزش تشکر کنم که مهر تائیدی بر روی حکم مربیگری من در استقلال زد. من با وزیر یک جلسه خصوصی داشتم که در آن جلسه ندیدیم تفاوتی بین دو باشگاه قرمز و آبی باشد و یا فضا به گونه‌ای باشد که پرسپولیس و یا استقلال شرایط بازتری را داشته باشند. ما به روند جذب ستاره‌ ها ادامه می‌دهیم اما سقف قرارداد باید رعایت شود. ما برای هدفی که داریم ستاره می‌گیریم و هوادار هم این حق را دارد. امسال باید با رقبای خودمان به خصوص رقیب قابل احترام و سنتی مان پرسپولیس رقابت کنیم.

سرمربی جدید تیم استقلال در ادامه نشست خبری در پاسخ به این سوال که مبلغ قرارداد شما طی روزهای گذشته باعث ایجاد شائبه‌هایی شده و ظاهرا برای این موضوع با وزیر ورزش هم صحبت کردید گفت: تا ‌آنجایی که من یادم می‌آید خودم شخصا روبروی وزیر نشسته بودم و شخص دیگری در جلسه نبود و نمی‌دانم این حرفها از کجا شنیده شده است. من هیچ وقت منکر این نمی‌شوم که احساساتم نسبت به استقلال را پنهان کنم در ۸ سال گذشته هرگز ادبیات منفی علیه استقلال نداشته‌ام.

 

۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد
نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha