اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 743-51282      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۵ يکشنبه ۹ خرداد | ساعت: 11:29   تعداد بازدید : 593

اختصاصی / آخرین اخبار از اردوی استقلال در آبادان

استقلالی ها قرار است تا ساعاتی دیگر در ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر مقابل ذوب آهن اصفهان صف آرایی کنند تا تکلیف فینال جام حذفی را روشن کنند...

 

 
 
اهواز - کریم عزیزنژاد
 
تهیه و تنظیم: بیت اله خندان
 
به گزارش سایت ناصر حجازی به نقل از سایت آوای آبی پوشان؛ استقلالی ها قرار است تا ساعاتی دیگر در ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر مقابل ذوب آهن اصفهان صف آرایی کنند تا تکلیف فینال جام حذفی را روشن کنند.
 
خبرنگار سایت آوای آبی پوشان کریم عزیزنژاد هم اکنون در کنار استقلالی ها می باشد و از حاشیه های اردوی استقلال اخباری را تهیه و ارسال کرده است که می خوانید.
 
استقلالی های شهرهای استان خوزستان در خرمشهر
 
به گزارش سایت آوای آبی پوشان تا ساعات باقی مانده به دیدار دو تیم استقلال تهران - ذوب آهن اصفهان فینال مسابقات فوتبال حذفی کشور استقلالی های شهرهای مختلف استان خود را به خرمشهر رسانیده اند و با پیراهن کلاه و پرچم آبی در خیابان های شهر خرمشهر جولان می دهند وقتی می گوییم استان خوزستان پایتخت استقلالیست باور کنید.
 
بازار عکس و امضاء داغ داغ است
 
به گزارش سایت آوای آبی پوشان استقلالی های شهرهای مختلف استان خوزستان در مقابل هتل کاروانسرای آبادان تجمع کرده اند و با شعارهای استقلال - استقلال بازار عکس فیلم و امضاء داغ داغ است.
 
عبدالهی و مجیدی پاسخ می دهند
 
به گزارش سایت آوای آبی پوشان استقلالی های شهرهای آبادان خرمشهر و سایر شهرهای استان خوزستان همواره از نصراله عبدالهی و فرزاد مجیدی در خصوص سرمربی آینده استقلال سوال می کنند که این دو عزیز استقلالی پاسخگوی سوالات استقلالی های استان خوزستان می باشند.
 
لیدرهای نفت آبادان: مظلومی حمایتت می کنیم
 
به گزارش سایت آوای آبی پوشان از اردوی استقلال در هتل کاروانسرای آبادان خبر رسید که لیدرهای نفت آبادان با شعار مظلومی مظلومی حمایتت می کنیم و همین شعارها و حمایت ها مظلومی و شاگردان این مربی آبادانی استقلال را به قهرمانی امیدوار ساخته است.
 
هواداران با پیراهن آبی مردم خرمشهر را به وجد آورده اند
 
به گزارش سایت آوای آبی وشان در آستانه دیدار دو تیم استقلال - ذوب آهن فینال مسابقات فوتبال حذفی کشور هواداران استقلالی شهرهای آبادان، خرمشهر، اهواز و سایر شهرهای استان با جولان در خیابان های خرمشهر مردم خوب این شهر را به وجد آورده اند.
 
بازار فروش پیراهن، کلاه و پرچم استقلال داغ داغ است
 
به گزارش سایت آوای آبی پوشان کریم عزیز نژاد از خرمشهر گزارش داد که در آستانه دیدار دو تیم استقلال تهران - ذوب آهن اصفهان فینال مسابقات فوتبال حذفی کشور بازار فروش پیراهن، کلاه و پرچم استقلال در نقاط مختلف شهر به ویژه در مقابل ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر داغ داغ است.
 
منصور با تعصب دوستت داریم ما
 
به گزارش سایت آوای آبی پوشان هم اکنون مقابل هتل کاروانسرای آبادان جای سوزن انداختن نیست هواداران استقلالی شهرهای آبادان، خرمشهر، اهواز و سایر شهرهای استان دست از تشویق استقلالی ها بر نمی دارند و لحظه ای که منصور پورحیدری جهت تست هوا به بیرون از هتل سر زد شعار هواداران استقلالی استان خوزستان طنین افکن تر شد منصور با تعصب دوستت داریم ما.
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد
نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha