اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 743-50926      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۵ يکشنبه ۵ ارديبهشت | ساعت: 12:22   تعداد بازدید : 643

اختصاصی / فرافکنی پرسپولیسی ها علیه استقلال اهواز

برخورد تبعیض آمیز فدارسیون و کمیته انضباطی با پرسپولیس موجب شده که آنها روز به روز گستاخ تر شده و بی انضباطی و تخلف خود را به گردن دیگران بیندازند.هنوز رفتار زشت...

 

سید امید صادقی
به گزارش سایت ناصر حجازی به نقل از سایت آوای آبی پوشان؛ برخورد تبعیض آمیز فدارسیون و کمیته انضباطی با پرسپولیس موجب شده که آنها روز به روز گستاخ تر شده و بی انضباطی و تخلف خود را به گردن دیگران بیندازند.هنوز رفتار زشت هواداران این تیم در بازی همین فصل مقابل تراکتورسازی از ذهن اهالی فوتبال پاک نشده است.رفتاری که یک جلسه محرومیت و برگزاری بازی بدون تماشاگر را در هفته بیست و چهارم برای پرسپولیس در پی داشت.
اما جالب اینکه پیش از برگزاری بازی بدون تماشاگر مقابل تیم سیاه جامگان وقتی مسولان پرسپولیس در حال فضا سازی و فرافکنی بودند تا به گونه ای آن محرومیت بخشیده شود،رییس کمیته انضباطی اعتراف کرد که چنین حرکات ناشایستی از هواداران پرسپولیس اگر برای اولین بار رخ میداد قطعا مشمول عفو و گذشت میشد اما چون بیش از 10مورد تخلف از هواداران این تیم در بازیهای این فصل به ثبت رسیده چاره ای نیست جز اعمال قانون!
پرسپولیسیها نیز که تمام درها رو به روی خود بسته میدیدند در آخرین لحظات سراغ نام هادی نوروزی رفتند و از کمیته انضباطی خواستند به خاطر بازی هفته بیست و چهارم و اینکه هادی نوروزی هم شماره 24بوده محرومیت بخشیده شود اما آش آنقدر شور شده بود که آشپز هم به ستوه آمده بود و نهایتا محرومیت پرسپولیس از حضور تماشاگر در بازی مقابل سیاه جامگان اعمال شد تا ردپای کمرنگ قانون در برخورد با پرسپولیس مشاهده شود!
گذشت و گذشت تا به بازی هفته قبل استقلال اهواز و پرسپولیس رسیدیم.دیداری که برای سرخپوشان بسیار حساس بود و از قبل هم پیش بینی میشد که استقلال اهواز علیرغم جایگاهش در انتهای جدول حریف آسانی برای پرسپولیس نباشد.
تاخیر حدود نیم ساعته در آغاز بازی باعث شد تا از همان ابتدا پچ پچ ها و حرفهای درگوشی از وجود حاشیه هایی حکایت کند که جو استادیوم تختی اهواز را ملتهب کرده بود.
بازی که شروع شد فضای ملتهب و مسموم ورزشگاه بیشتر خودش را نشان داد و در چند مورد که بازیکنان استقلال اهواز قصد زدن کرنر را داشتند با سنگ پرانی هواداران پرسپولیس مواجه شدند که اگر آن سنگها به سر بازیکنان استقلال اهواز برخورد میکرد معلوم نبود چه اتفاق ناگواری رخ دهد.
این اتفاق در طول 90دقیقه بازی بارها مشاهده شد و کاملا مشخص بود که بازیکنان میزبان در خانه خودشان هم برای زدن یک ضربه کرنر آسایش و امنیت ندارند.
تا اینکه در دقیقه90بازی طرفداران پرسپولیس که در قسمت جایگاه مستقر بودند از فنسهای اطراف زمین گذشتند و خود را تا میانه میدان رساندند.
این اتفاق که تاخیر حدودا15دقیقه ای در جریان بازی داشت بهانه ای شد تا پس از بازی پرسپولیسیها با هجمه ای از انتقادات و اتهامات تند هواداران استقلال اهواز را مقصر برهم زدن فضای ورزشگاه جلوه دهند و با مظلوم نمایی و انتشار چند عکس از هواداران خود که دچار شکستگی سر و بینی شده بودند تمام تقصیرها را به گردن استقلال اهواز و هوادارانش بیندازند.
اما اگر بخواهیم اتهامات مدیران و بازیکنان پرسپولیس را علیه استقلال اهواز و هواداران آبی دوست به صورت دقیق آنالیز کنیم این نتیجه حاصل میشود که استقلال اهواز در طول بازیهای این فصل و در حالی که فقط سه هفته تا پایان مسابقات باقی مانده حتی یک مورد تخلف از هوادارانش مشاهده نشده است و از این جهت بررسی پرونده انضباطی این تیم با پرسپولیسی که بیش از 10مورد تخلف داشته کار منصفانه ای نیست.
حال باید دید که رای کمیته انضباطی در خصوص حوادث تلخ ورزشگاه تختی اهواز چه خواهد بود اما امیدواریم مسولان کمیته انضباطی بدون در نظر گرفتن جایگاه دو تیم و فارغ از هرگونه تبعیض رای عادلانه ای صادر کند تا مقصر واقعی و عوامل ملتهب کردن فضای استادیوم تختی معرفی و مجازات شوند.
 
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد
نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha
نظرات بینندگان
انتشار یافته : 1
علی  | ۱۳۹۵ يکشنبه ۵ ارديبهشت
0
0
پاسخ
چه قدر این چهار گل بهتون فشار اورده از یک مشت وحشی دفاع میکنید
captcha