اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ سه شنبه ۱۰ آذر | ساعت: 16:41   تعداد بازدید : 2319

اختصاصی/رضا صادقپور: 7 بازیکن پایه به بزرگسالان استقلال تحویل دادیم


 
 
سمیه مشیری
به گزارش سایت ناصر حجازی، با آقای رضا صادقپور مدیر آکادمی باشگاه استقلال و پیشکسوت استقلال گفتگویی داشتیم تا از اوضاع و احوالات تیم های پایه ای استقلال با خبر شویم.
 
شما به عنوان رییس آکادمی استقلال و همچنین عضو هیات مدیره باشگاه راه آهن معرفی شده اید ، در این راستا مقداری صحبت بفرمایید.
هیات مدیره قبلی استقلال و اعضای جدید هیئت مدیره ، مدیرعامل باشگاه آقای افشار زاده دستور دادند که ما این مسئولیت را بپذیریم.
مهم ترین و اصلی ترین وظایف هر باشگاهی در حوزه آکادمی و پایه های باشگاه ها است و با تمام توان مشغول به انجام وظیفه هستم.
خدارا شکر با حمایت های آقای افشارزاده و درایت ایشان و اعضای هیات مدیره ، آکادمی استقلال توانسته در این 2 سال به موفقیت های نسبی دست یابد تا بتوانیم زیرساخت های قوی تری را برای آینده داشته باشیم که باشگاه استقلال بتواند از تولیدات داخلی خودش مستقیم استفاده کند.
 
رضا صادقپور افزود: در این فصل سرمربی کنونی استقلال حمایت های خوبی از تیم های پایه ای داشته و چند بازیکن به تیم بزرگسالان انتقال پیدا کردند بازی هم می کنند حالا هم آقای مظلومی به جوانان تیم های پایه ای توجه می کند. بیش از 7 نفر از بازیکنان پایه ای ما در تیم بزرگسالان مشغول تمرین هستند و رابطه نزدیک و استانداردی را با سرپرست تیم بزگسالان آقای پورحیدری داریم و خروجی این رابطه قوی استفاده از محصولات داخلی باشگاه است که در نهایت باعث کسب درآمد برای باشگاه استقلال می شود و در کاهش هزینه های جذب بازیکن نقش کمکی داشته باشد.
 
در آکادمی استقلال استفاده حداکثری از پیشکسوتان را داریم. در بحث کادر فنی از اکثر چهره های قدیمی و خوب باشگاه استقلال نظیر آقایان: دین محمدی ، اکبرپور سامره ،سعید لطفی ، ایوب اصغر خانی ف وحید صالح نیا ، اشکان نامداری ، شکورزاده ، بهروز پرورش خواه استفاده کنیم.
 
از عملکرد کادر فنی و تیم های پایه ای استقلال رضایت دارید؟
الحمدلله کادر فنی پایه های استقلال نشان دادند که توانایی بالایی دارند ، چرا که در سازندگی و کسب عنوان در سال گذشته موفق بودند و کادر فنی و مربیان و مجموعه آکادمی امسال هم توانستند تیم هایمان را در رده های بالای جدول قرار دهند و در همه رده هابازیکن به تیم ملی داده ایم.
این ها نمایانگر توانایی های کادر فنی و مدیریتی و سایر عوامل اجرایی استقلال است که اعضای هیات مدیره ، افشارزاده ، کارشناسان و رسانه ها هم از این شکوفایی خشنود و راضی هستند. این بزرگترین دستاورد آکادمی استقلال است.
 
این قضیه محرومیت تیم امید استقلال که نمی تواند در نقل و انتقالات شرکت کند چیست؟
جا دارد از تک تک اعضای کادر فنی سال گذشته و امسال تشکر کنم چرا که ما نتوانستیم پرداختی حداقلی را برای آنها داشته باشیم.
در این راستا برخی از مربیان به دنبال حق و حقوق خودشان بودند . درباره نقل و انتقالات مکاتباتی داشتیم و انشاء... بزودی با برنامه ریزی و حمایت افشارزاده مطالبات مربیان انجام می شود و این موضوع هم رفع خواهد شد و از کادر فنی پشتیبانی صورت می گیرد.
 
قضیه بدهکاری و مشکل زمین تمرین تیم های پایه ای استقلال به کجا انجامید؟
تیم های پایه ای استقلال در سال های گذشته مجموعه مرغوبکار را در اختیار داشت اما از 2 سال قبل مرغوبکار به وزارت ورزش بازگردانده شد و برای تمرینات و بازی ها زمین اجاره می شود که همین اجاره بها به باشگاه هزینه هایی را تحمیل کرده و می کند.
مدیر آکادمی استقلال افزود: یکی از نکات جالب توجه در دوره ای که مستاجر هستیم این است که در ساعت مورد نظر مربیان خودمان نمی توانیم از زمین استفاده کنیم و ساعت با نظر مالک مجموعه مذکور برای ما تعیین می شود. اکنون تنها امید ما به پشتیبانی آقای افشارزاده است تا مجموعه ای  برای باشگاه بزرگ استقلال درنظر گرفته شود که تیم های پایه ای بتوانند به صورت مستقل از امکانات و زمین این مجموعه استفاده کنند. در صورت این اتفاق خوشایند شان نام بزرگ باشگاه استقلال حفظ و تیم های پایه ای به سهولت و البته حرفه ای به به فعالیت خود ادامه خواهند داد.
 
قادر به استفاده از زمین کمپ برای تمرینات تیم های پایه ای هستید؟
زمین چمن برای حفظ کیفیت قادر به میزبانی ازچند جلسه تمرین نیست ، چمن کمپ به بزرگسالان تعلق دارد و استقلال با 5 تیم در رده های مختلف نمی تواند همه تمرین ها را روی چمن کمپ برگزار نماید.
 
با توجه به عضویت شما در راه اهن آینده این تیم را چگونه می بینید؟
راه اهن با برنامه ریزی ، سازماندهی و مدیریت می تواند در بخش خصوصی یکی از الگوها باشد چرا که تعداد تیم های خصوصی کم است و از طرف تمام نهادهای حوزه ورزش نیاز به حمایت و تقویت دارد.
تقویت باشگاه های پایه نیاز به زمان دارد ، اگر فرصت و فضا در اختیار راه اهن باشد در یک حوزه 3 تا 5 سال الگویی برای بخش خصوصی کشور عزیزمان باشد.
 
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد