اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ شنبه ۷ آذر | ساعت: 14:42   تعداد بازدید : 2856

اختصاصی/شاهین بیانی: امیدوارم مادرم به حقش برسد/از طریق مراجع قضایی پیگیری می کنیم


 

سمیه مشیری
به گزارش سایت ناصر حجازی، شاهین بیانی پیشکسوت و مدافع سابق استقلال و تیم ملی در مورد مصاحبه اش راجع به شاهرخ بیانی اظهار داشت: از من راجع به شاهرخ سوال پرسیدند و من نظر شخصی ام را گفتم . وی درباره قهرمانی در جام حذفی گفت: تمام تیم هایی که به مرحله نیم نهایی و فینال راه یافتند شانس قهرمانی را دارند.
شاهین بیانی در رابطه با بازی استقلال و نفت اظهار داشت: دو تیم در کل بازی خوبی را انجام دادند و منصوریان نشان داد با تجربه ای که دارد تیم خوبی درست کرده است . جدا از مسائل لیگ ، این که نفت در جام حذفی تا اینجا بالا آمد عملکرد خوب منصوریان و تیم اش را نشان داد .
بازی استقلال نفت یک بازی یک طرفه نبود و هر دو تیم میتوانستند هم در طول 90 دقیقه و هم در طول 120 دقیقه برنده بازی باشند.
در ضربات پنالتی هم شانس تاثیر گذار بود.
وی درباره عملکرد رحمتی در ضربات پنالتی افزود: رحمتی بار دیگر شایستگی هایش را نشان داد و 3 پنالتی را گرفت و فکر می کنم مهدی رحمتی در برد استقلال نقش بسزایی داشت .
بیانی در ادامه درباره درباره شرایط استقلال و سایپا در لیگ افزود: در حال حاضر شرایط تیمی استقلال خیلی خوب است و به ثبات تیمی رسیده است، هرچند عیار استقلال هنوز مشخص نشده  و بازی های سنگین لیگ مانده اما در کل از نظر نتیجه گیری عملکرد خوبی داشته است.
استقلال تیم صدر جدول است و تمام تیم ها با انگیزه جلوی این تیم حاضر می شوند. تمام بازی های استقلال سخت است.
سایپا هم امسال خوب و تاکتیکی بازی کرده و تا کنون روند خوبی داشته است.
وی درباره نتیجه بازی استقلال و سایپا گفت: در این بازی شرایط هر دو تیم برابر است و هر تیم که از لحظات و فرصت هایش استفاده بهتری کند مسلما نتایج بهتری به دست می آورد اما در کل بازی های استقلال و سایپا همیشه دیدنی بوده است.
بیانی فرق این استقلال با سال های گذشته را در بازیکنان جوان استقلال می داند و می گوید این جوانان می توانند به استقلال کمک کنند اما به شرطی که آن ها را حفظ کنند و در سال های بعد هم از وجودشان استفاده کنند. و بهترین عملکرد کادر فنی استقلال را جوان گرایی می داند.
وی درباره صعود استقلال در جام حذفی گفت: وقتی 4 تیم در مرحله نیم نهایی و فینال می آیند همه شان زحمت کشیده اند تا به این مراحل رسیده اند و به نظر من شانس برابری برای پیروزی دارند .
مهم ترین اصل این است که بازی در کجا برگزار می شود ! به عنوان مثال اگر قرار است استقلال با تراکتور بازی کند این که این بازی در کجا برگزار شود در روند بازی تاثیرگذار است. و درباره قهرمانی در لیگ افزود: الان صحبت برای قهرمانی زود است اما با بررسی شرایط فعلی استقلال و سایر تیم ها ، استقلال قهرمان نیم فصل می شود.
شاهین بیانی درباره مصاحبه آخرش درباره برادرش گفت: مصاحبه من برای این نبوده که شاهرخ تماس بگیرد ، از من سوال کردند نظرت درباره شاهرخ چیست و من نظر شخصی ام را گفتم. حالا که این مساله عنوان شده و رسانه ای شده امیدوارم مادرم به حق خود برسد ولی جا دارد بگویم اگر از این طریق هم نتیجه نگیریم از طریق مراجع قضایی پیگیر این مساله می شویم.
وی درمورد مصاحبه مادرش با خبر ورزشی اذعان کرد :من اکنون کنار مادرم هستم و انشاء... تا دوشنبه بر می گردم و با امیر قلعه نویی صحبت می کنم تا ببینم چه کمکی می تواند به مادرم کند و این موضوع را صد درصد پیگیری می کنم.
بیانی از سایت ناصر حجازی تشکر کرد و از این که با تاسیس سایت ناصر حجازی بیشتر از قبل نام ناصر خان را که همیشه در قلب ها جاودان است می شنود ابراز خوشحالی کرد.

 

 

۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد