اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ دوشنبه ۲ آذر | ساعت: 12:51   تعداد بازدید : 495

اختصاصی/همدانی: مظلومی به موقع به جوانان بهاء داد/نفت بهتر از فولاد است


 

بیت اله خندان
به گزارش سایت ناصر حجازی، اکنون که استقلال صدرنشین لیگ برتر فوتبال است و یکی از مدعیان قهرمانی فوتبال حذفی کشور می باشد بی مناسب ندیدیم که با برخی از پیشکسوتان استقلال در مورد وضعیت این تیم و نقطه نظرهای آنان بیشتر با خبر شویم و اما این بار خبرنگار ما به سراغ ستار همدانی این پیشکسوت و مربی فصل گذشته استقلال رفته و با وی چند سوال را مطرح ساخته است. گفت و شنود همکار ما با همدانی را بخوانید:
 

* ستار همدانی مربی فصل گذشته استقلال این روزها به چه کاری مشغول است؟
ما فصل گذشته در استقلال مشغول به کار بودیم از آنجایی که مدرک مربیگری A آسیا را دارم از چند باشگاه پیشنهادهایی را داشتم که باب میلم نبود و همچنان منتظر هستم در باشگاهی مشغول به کار شوم و تجربیات خودم را در اختیار جوانان قرار دهم.
 

* بسیار خب، بازی استقلال-فولادخوزستان را چطور دیدید؟
استقلال شکر خدا روند خوبی را سپری می کند. از آنجایی که من بارها گفته ام استقلال باید به ساختار دفاعی خود سر و ساممان دهد تا در ضد حملات دچار مشکل نشود و اما استقلال در مقابل فولاد کاری کرد کارستان، در اهواز فولاد را بردن خیلی سخت است.فولاد همیشه برای استقلال دردسر درست می کرد ولی این بار فولاد را در اهواز شکست دادن برای ما استقلالیها افتخار است.
 

* بازی استقلال-نفت تهران در فوتبال جام حذفی را چگونه می بینید؟
بازی استقلال مقابل نفت تهران می تواند قوت قلبی باسد برای استقلال و ادامه راه قهرمانی، نفت طی این چند سال خوب سرمایه گذاری کرده است و یک مدعی برای قهرمانی بوده است. از طرفی حضور استقلالیها به ویژه علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی نفت می تواند به بازی دو تیم جذابیت های خاصی را ببخشد. به نظر من استقلال باید در مقابل نفت تهران متفاوت تر از بازی با فولاد بازی کند چرا که نفت شرایط بهتری نسبت به فولا د را دارد و وحدت تاکتیکی نفت خیلی بهتر از فولادخوزستان می باشد.
 

* نظرت در خصوص مسایل پیش آمده برای استقلال و کرار چیست؟
کرار یک بازیکن با هوش و بازیساز است و به درد استقلال هم می خورد. مسئولان استقلال یا نباید در اول فصل این بازیکن را جذب می کردند و اکنون که جذب کرده اند باید به مسایل و مشکلات وی رسیدگی کنند.
کرار یک قلق هایی دارد که باید آن قلق را پیدا کرد وگرنه همیشه مشکل ساز می شود. مشکل اصلی هم همان مالی می باشد. مسئولان استقلال باید یا قید او را بزنند و یا باید با او کنار بیایند که انشاءالله همه چیز بر وقف مراد باشد.
 

* به قهرمانی استقلال با وضع موجود می توان امیدوار بود؟
استقلال شرایط قهرمانی را دارد. کادرفنی خوب، بازیکنان با تجربه و جوان به ویژه اینکه مدعیان قهرمانی در مسابقات فوتبال لیگ برتر و حذفی از شرایط خوبی برخوردار نیستند. بنابراین امیدوارم استقلال از تمامی امکانات و داشته هایش نهایت استفاده را بکند و با قهرمانی در هر دو جام شادی را برای ما و هواداارن به ارمغان بیاورد.
 

* در خصوص جوانان آینده دار استقلال چه نظری دارید؟
جوانان یک سرمایه برای استقلال محسوب می شوند و آقای مظلومی هم خیلی به موقع به این جوانان بهاء داده اند و من امیدوارم استقلال همچنان به جای خرید بازیکنان گران قیمت از دست پرورده های خود باشگاه استفاده کنند.
 

* صحبت از شادمانی هواداران کردید، در این راستا چه صحبتی دارید؟
هواداران صاحبان اصلی استقلال هستند و در قلب ما پیشکسوتان جای دارند. این عزیزان همیشه در کوچه و خیابان ما را شرمنده خودشان می کنند و برای ما هواداران خیلی عزیز هستند. امیدوارم هواداران همچنان به حمایت خود از استقلال ادامه دهند تا جملگی در جشن قهرمانی استقلال شرکت کنیم.
 

* هر چند ناگفته فراوان است ولی اگر صحبت خاصی دارید، بفرمایید.
همانگونه که گفتم امیدوارم استقلال با قهرمانی دل همه هواداران و پیشکسوتان را شاد کنند و از سایت مرحوم ناصرخان حجازی هم تشکر می کنم که همواره از استقلال و استقلالیها و ما پیشکسوتان حمایت می کنند. سلام ویژه بنده را به خدمت فرد، فرد کارکنان سایت ناصرخان حجازی برسانید.
 

۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد