اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ پنج شنبه ۲۸ آبان | ساعت: 12:32   تعداد بازدید : 605

اختصاصی/داریوش یزدی: استقلال پتانسیل قهرمانی را دارد/حضور رحمتی کمک بزرگی به تیم ملی می کند


 

سمیه مشیری
به گزارش سایت ناصر حجازی ، با داریوش یزدی بازیکن و مربی سابق استقلال اهواز گفتگویی داشتیم تا جویای نظرات ایشان پیرامون تیم ملی فوتبال ایران و استقلال شویم.
 

عملکرد فعلی تیم ملی را چطور ارزیابی می کنید؟
بازی با گوام را نمی شود ملاکی برای عملکرد تیم ملی قرار داد . عملکرد تیم ملی از وقتی کی روش آمده مثبت است و توانسته تغییراتی را در تیم ملی به وجود آورد. جوان گرایی را هم که در تیم ملی انجام داده نکته مثبتی برای تیم ملی است. تنها خرده ای که می توانم به کی روش بگیرم و نکته منفی محسوب می شود عدم وجود پلی میکر در ایران است .
یکی از کارهایی که مربی انجام می دهد تربیت بازیکنان به صورت تخصصی است و ایشان بعد از 5 سال مربی تیم ملی بودن یک طراح ثابت را برای تیم تربیت نکرده و همیشه می بینیم که در آن پست نفرات جا به جا می شوند و نفر ثابتی را برای آنجا در نظر نگرفته است.
 

نظرتان درباره اخراج بیرانوند در بازی با گوام چیست؟
بازی ملی و بین المللی بیرانوند کم است و تجربه زیادی در بازی ملی ندارد و آقای بیرانوند در حالی که دروازه بان خوبی است آن صحنه را اگر بخواهیم قضاوتی داشته باشیم کم تجربگی بیرانوند باعث آن اشتباه شد.
 

آینده تیم ملی را چطور ارزیابی می کنید؟
جوان هایی که الان به تیم ملی آمده اند بد نیستند امادر کل آینده فوتبال ایران نگران کننده است به دلیل عدم ثبات در مدیریت فوتبال ایران !
من کی روش را مربی خوبی از لحاظ فنی در ایران می دانم اما این تسلط کاملی که روی فدراسیون ما دارد نگران کننده است و می تواند نوید روزهای بدی را برای فوتبال ما داشته باشد .ما باید فدراسیونی داشته باشیم که از تمام جوانب بر تمام کارکنان تسلط داشته باشد .
من فکر می کنم کی روش هرکاری را که فکر می کند باید انجام دهد را در فوتبال ایران انجام می دهد و هرچه را می خواهد به فوتبال ایران تحمیل می کند، این  موضوع می تواند نگران کننده باشد.
 

نظرتان درباره  اوضاع و احوال آبی پوشان از ابتدای لیگ چیست؟
شروع مسابقات نوید تیم خوبی را می داد و بعد در مسابقات هفته سوم و چهارم استقلال را آن طور که باید ندیدیم  و دلیل اش می تواند مسائل مالی باشد و یا حضور بازیکنی مثل کرار که به ایران می آید به خاطر اشکالات فوتبال ما و از ابتدا در تراکتور سازی مشکل به وجود می آورد و حتی در تیم ملی عراق هم به مشکل برخورد و کنترل شدنی نیست و در حال حاضر بازیکن جایگزین هم برای او ندارند که این ایجاد مشکل می کند اما در مجموع استقلال را تیم خوبی می بینم که پتانسیل قهرمانی را دارد اگر این مسائل را حل کند.
 

به نظرتان تعطیلی های لیگ در روند استقلال تاثیر گذار است؟
صد درصد در روند استقلال تاثیر گذار است زیرا استقلال در شرایط خوبی است و وقفه های ایجاد شده برای تمام تیم هایی که روند خوبی دارند مشکل به وجود می آورد.این هم یکی از ایرادهایی است که من به کی روش می گیرم چون خواسته ایشان است اما اگر ما باشگاه های خوبی داشته باشیم مسلما تیم ملی خوب و بهتری را خواهیم داشت.
 

جای رحمتی در تیم ملی ایران خالی نیست؟
امسال می توانیم از رحمتی به عنوان بهترین دروازه بان ایران به لحاظ فنی نام ببریم نه تنها من بلکه نظر بسیاری از کارشناسان هم همین است.
فکر می کنم دلیل عدم دعوت رحمتی فنی نیست . در این برهه زمانی و با توجه به نوسانات دروازه بانان تیم ملی حضور رحمتی می تواند کمک بزرگ و امیدوار کننده ای برای تیم ملی ما باشد .
 

پیشنهادی برای بهتر شدن عملکرد استقلال دارید؟
برای اینکه استقلال پر قدرت ظاهر شود ایجاد انگیزه برای بازیکنان است و حفظ شدن روحیه بازیکنان و تا قسمتی حل شدن مسائل مالی استقلال است.
گرفتن یکی دو بازیکن در پست های کلیدی و برای تیم تاثیر گذار است  که می توانیم به کرار اشاره کنیم که اگر بتوانند بازیکن خوبی را جایگزین این بازیکن کنند استقلال می تواند خیلی بهتر و قوی تر در نیم فصل دوم ظاهر شود.
 

حرف ناگفته ای دارید بفرمایید؟
آرزوی فوتبالی خوب و توام با پاکی برای ایران آرزومندم و امیدوارم مدیران ورزش ایران فکری به حال فوتبال کنند تا از این شرایط که اکنون بر فوتبال حاکم است که در بین مسئولین ورزش درگیری وجود دارد حل شود تا باعث به وجود آمدن فرصت برای افراد سودجو در فوتبال ایجاد نشود تا فوتبال ما شادی و نشاطی که برای جامعه لازم است را به وجود بیاورد.
از سایت ناصر حجازی به دو دلیل تشکر می کنم یکی زنده نگه داشتن یاد مرحوم ناصر حجازی است و اینکه وقت می گذارند و مصاحبه هایی را انجام می دهند تا بتواند به روند فوتبال ما کمک کند.
سایت ناصر حجازی هم از داریوش یزدی تشکر می کند که وقت گران بهایشان را در اختیار ما می گذارند تا نظراتشان راهی برای بهبود فوتبال ایران باشد.


 

۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد