اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ پنج شنبه ۲۱ آبان | ساعت: 09:29   تعداد بازدید : 521

اختصاصی/اکبرپور: از نظر مردم، رحمتی بهترین است/استقلال هافبک طراز اول می خواهد


 

به گزارش سایت ناصر حجازی ، با نگاهی به جدول لیگ برتر مشاهده می کنیم که استقلال همچنان به صدر نشینی خود ادامه می دهد و ما تصمیم گرفتیم تا با علی رضا اکبر پور بازیکن سابق استقلال گفت و گویی داشته باشیم تا جویای نظرات ایشان درباره استقلال شویم .
 

از ابتدای فصل تا به حال فعالیت های تیم استقلال را چگونه ارزیابی می کنید؟
در حال حاضر تیم استقلال در صدر جدول است و روند خوبی را در پیش گرفته است و اگر بتوانند با همین روند به کارشان ادامه دهند می توانند نتایج بهتری هم کسب کنند . به نظر من اگر استقلال یک هافبک طراز اول داشته باشد می تواند به مراتب عملکرد بهتری داشته باشد.
 

آیا شما به قهرمانی این استقلال امیدوار هستید؟
من یک استقلالی هستم و در هر صورت و تحت هر شرایطی به قهرمانی تیم محبوبم امیدوار هستم و امیدوارم برای قهرمانی و دور بودن مشکلات از تیم به آنها بودجه بدهند تا همین طور خوب ادامه دهند  و تیم نتیجه بگیرد .
 

آیا تعطیلات لیگ برتر بر روند تیم ها تاثیری دارد؟
حتما بر روی تیم ها تاثیر دارد زیرا هرچقدر مسابقات لیگ برتر مداوم باشد تیم ها زودتر به نتیجه می رسند و برای تماشاگران هم بهتر است.
با مداوم بودن لیگ کیفیت فوتبال ما بالاتر می رود ولی با این تعطیلی ها شاهد افت کیفیت فوتبال مان هستیم و به نظر من این تاثیر برای تمام تیم ها می باشد.
 

به نظرتان دعوت از 3 استقلالی به تیم ملی کافی است؟
این موضوع به نظر سرمربی تیم ملی بستگی دارد و ایشان تعیین می کنند که کدام بازیکن در تیم ملی حضور داشته باشد ولی مسلما تیمی که صدر نشین لیگ برتر است بازیکنان اش توانایی بیش تری از سایر بازیکنان دارند.
 

درباره جاسم کرار و حاشیه هایش نظرتان چیست؟
نظر من از ابتدای فصل درباره جاسم کرار این بود که ایشان را در تیم نگذارند ولی به کرار هم حق می دهم چون او یک ایرانی نیست و به خاطر پول برای ما بازی می کند و وقتی ما نسبت به تعهدات مان در قبال او کوتاهی کنیم برای ما حاشیه می سازد . البته این موضوع بسته به شخصیت و جنبه بازیکن هم دارد!
کرار از زمانی که در تراکتورسازی بود حاشیه داشت و کلا بازیکن حاشیه سازی است.
 

نظر شما درباره عملکرد مهدی رحمتی از ابتدای فصل تا به الان چگونه است؟
رحمتی نشان داده که دروازه بان با کیفیتی است و به نظر من رحمتی می تواند دروازه بان اول تیم ملی باشد، حالا اگر نیست، عدم دعوتش به تیم ملی می تواند سلیقه ای و از روی لجبازی باشد و به هرحال تصمیم اش با سرمربی تیم ملی است اما از نظر ما و مردم رحمتی شایستگی حضور در تیم ملی را دارد.