اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
کد : 721-50380      تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۰ آبان | ساعت: 15:24   تعداد بازدید : 577

کی روش: صحبت کنم اخراج می شوم

سرمربی تیم ملی فوتبال گفت:امتیازی که در بازی رفت مقابل این تیم از دست دادیم را ...

 

سرمربی تیم ملی فوتبال گفت:امتیازی که در بازی رفت مقابل این تیم از دست دادیم را باید جبران کنیم.

به گزارش سایت ناصر حجازی به نقل از کاپ، کارلوس کی روش در نشست خبری پیش از مسابقه مقابل ترکمنستان اظهار داشت: خوشحال می شویم که تماشاگران در بازی فردا خوشحال شوند. همان طور که مطلع هستید فردا بازی مهمی را مقابل ترکمنستان برگزار خواهیم کرد که بسیار حائز اهیمت خواهد بود. امتیازی که در بازی رفت مقابل این تیم از دست دادیم را باید جبران کنیم.

وی ادامه داد: در بازی رفت مقابل ترکمنستان بازی خوبی انجام دادیم اما از فرصت های خود خوب استفاده نکردیم. آن طور که باید و شاید از ضربات نهایی استفاده نکردیم اما امیدوارم فردا در استادیوم آزادی از موقعیت های خود استفاده کرده و به برتری دست یابیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال اذعان داشت: مطمئنا باید به سه امتیاز بازی فردا مقابل ترکمنستان فکر کنیم اما در بازی مثل بازی فردا نه فقط کسب سه امتیاز حائز اهمیت است بلکه باید آماده سازی برای آینده تیم ملی داشته باشیم. همان طور که در سمت چپ و راست من می بینید 4 دروازه بان در تیم ملی داریم. چند نفر دیگر مانند مظاهری می توانستند اینجا حضور داشته باشند. برگزاری اردوها به آمادگی دروازه بانان کمک می کند. اولویت ما سه امتیاز بازی فردا است اما نگاهی به آینده هم می خواهیم داشته باشیم.

کی روش درباره استفاده از 4 دروازه بان در این اردو خاطرنشان کرد: باید بگویم در مسیر جام جهانی باید به فکر آینده سازی برای فوتبال ایران باشیم. دلیل اینکه این 4 دروازه بان را به اینجا آوردم این است که ما نشان دهیم در بخش دروازه بانی شرایط مناسبی داریم.

وی اذعان داشت: دلیل حضور این 4 نفر در این نشست کمبود بازی های رسمی است. زیرا ما نیاز داریم که این نفرات در خلال بازی های دوستانه به آمادگی برسند اما حالا که می خواهیم در بازی رسمی به میدان برویم لازم است که شرایط روحی و روانی این نفرات بالا رود. اگر فرصت را داشتیم که در هر اردو از دروازه تا مهاجم از بازیکنان مختلفی استفاده می کردیم شرایط بازیکنان و آمادگی آنها بهبود می یافت. امروز صبح به دکتر گفتم اگر می شود قرص سردرد به من بدهد. زیرا انتخاب دو نفر از بین این 4 نفر برای من کار بسیار سختی است. با انجام این کار می خواهیم تصویر واقعی و فیزیکی از کاری که می خواهد صورت بگیرد انجام دهیم. 6،7 سال آینده دروازه ایران در دست این دروازه بانان است.

سرمربی تیم ملی در ارتباط با مشکلات تهیه ویزای گوام گفت: این مساله مساله ای اداری و اجرایی است و من نمی توانم در این رابطه صحبت کنم.

وی در پاسخ به سوالی، درباره حضور سه بازیکن که امروز به تیم پیوستند اظهار داشت:متاسفانه اینها مشکلات فوتبال حرفه ای است که بازیکنانی چون حقیقی و قوچان نژاد که در سطح اول فوتبال اروپا بازی می کنند نمی توانند همزمان با دیگران به تیم ملی بپیوندند و ما نمی توانیم با آنها کار تیمی را در اردو انجام دهیم.

کی روش در رابطه با صحبت های سرمربیان تیم های لیگ برتری که گفته بودند برای بردن تیم گوام یک روز اردو هم کافی است اذعان داشت: مساله ای که بسیار مهم است این است که بلافاصله پس از مسابقه مقابل ترکمنستان سفری 24 ساعته تا گوام داریم و 4 روز بعد مقابل این تیم بازی خواهیم کرد.

وی افزود: همه این حق را دارند که نقطه نظرات خود را ارائه کنند. بعضی از انتقادات هوشمندانه است. با برخی از نظرات می توان پیشرفت کرد و با بعضی از آنها می توان مخالفت کرد. اما می خواهم بدانم این مربی اگر یک بازی جام حذفی داشت حاضر می شد یک روز اردو برای این مسابقه بگذارد. برایمان اهمیتی ندارد که چه کسی چنین حرفی را زده است. من هم نقطه نظر خودم را دارم. من این اعتقاد را دارم که برای آماده سازی تیم ملی نه فقط به بازی فردا بلکه به مسیر طولانی جام جهانی روسیه توجه کرد. اگر این بازیکنان جوان زمان مناسب و اردوهای مناسب داشته باشند می توانند به هماهنگی بیشتر رسیده و به همین ترتیب تیم بهتری را در جام جهانی روسیه خواهیم داشت. من به شخصه به یک برنامه سیستماتیک و بلندمدت احتیاج دارم. البته شاید بعضی ها باشند که صبحانه، ناهار، شام را یک وعده کرده و به سرعت یک بازی انجام دهند. قبل از جام جهانی 2014 هم عده ای بازیکنان خود را به تیم ملی ندادند زیرا معتقد بودند که برای بازی مقابل نیجریه و آرژانتین نیازی به اردوهای بلند نیست.

کی روش درباره تاثیرات منفی مسیر سفر به گوام و احتمال اینکه این مشکلات روی بازی فردا اثر بگذارد، خاطرنشان کرد: اگر بخواهم راجع به این مساله صحبت کنم باید درباره مسائل دیگر صحبت کنم و ممکن است مرا اخراج کنند. به همین خاطر نمی خواهم درباره این مساله صحبت کنم. ترجیح می دهم درباره بازی با ترکمنستان صحبت کنم زیرا قبل از بازی با گوام مقابل ترکمنستان بازی داریم.

وی در این باره که گفته اگر صحبت هایی غیرفنی انجام دهد ممکن است اخراج شود، ادامه داد: من مردی از جنس احترام هستم. اگر کسی به من این را بگوید که صحبت نکنم من هم نمیتوانم صحبت کنم. اگر بعد از 34 سال مربیگری و در 62 سالگی از من درباره مربیگری بپرسید می گویم که در بهترین باشگاه های دنیا از قبیل رئال مادرید و همچنین در تیم ملی پرتغال مربیگری کردم و هیچ وقت چنین دستوری داده نشده است. اما وقتی به من چیزی گفته می شود من باید احترام بگذارم. ما باید الان فقط به ترکمنستان فکر کنیم. آنها در بازی اول نشان دادند که می توانند برای ما مشکل ساز باشند. ما باید تلاش کنیم که با کسب سه امتیاز در صدر جدول گروه قرار بگیریم.

۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد
نظر شما :
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
captcha