اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۰ آبان | ساعت: 10:36   تعداد بازدید : 506

اختصاصی/مومنی: کرار تخلفی نکرده و ما هستیم که تخلف کرده ایم


 

به گزارش سایت ناصر حجازی ، در پی ماندن جاسم کرار در استقلال تعطیلی لیگ و تیم ملی تصمیم گرفتیم تا با محمد مومنی، پیشکسوت استقلال  مصاحبه ای داشته باشیم تا جویای نظرات ایشان درباره حضور جاسم کرار در استقلال و حاشیه هایش را بدانیم.
 

با توجه به تصمیم استقلال برای نگه داشتن جاسم کرار نظر شما چیست؟
جاسم کرار از لحاظ فنی بازیکن خوبی است و در آن شکی نیست و زمانی که بوشهر بودیم ایشان شاگرد ما هم بود ولی بازیکن سرکشی است ، موقعی که شما بازیکن خارجی دارید ایشان به مشکلات باشگاه کاری ندارد ، شما مشکلات تیمی یا درون سازمانی هم داشته باشید او کاری ندارد و می گوید من برای شما فعالیت می کنم و در قبال این فعالیت باید پول من را بدهید و آن حس هم وطن ما را ندارد که دلش برای تیم ما بسوزد.
این که ایشان می گوید من زحمت می کشم و در برابرش پول من را بدهید حرف سنجیده ای است به خاطر این که یک فرد غریب در مملکت ماست و این حق را به او می دهیم که باشگاه باید تعهداتش را در قبال او انجام دهد و اگر بخواهیم کرار را تنبیه کنیم چه کسی ما را تنبیه می کند که به تعهدات خودمان عمل نمی کنیم.
برای گرفتن یک بازیکن خارجی ما باید از قبل برنامه ریزی کنیم که اگر شرایط گرفتنش برای ما مهیا نیست نگیریم که به چالش کشیده شود ، حالا که گرفتیم باید این بازیکن را راضی نگه داریم و به نظر من کرار در امر کارهای تیمی تخلفی از خودش بروز نداده است و این ما هستیم که تخلف کرده ایم و به قول و وعده هایمان عمل نکرده ایم پس باید با او مدارا کنیم و صبور باشیم تا زمانی که پول دستمان بیاید و نیاز مالی اش را برآورده کنیم و به نظر من با دیکتاتوری برخورد کردن با او کار عبثی است.
از کسی باید انتظار داشته باشی که برایش کاری انجام داده ای و در قبال کار باید مقید بود.
 

اکثر مربی ها با تعطیلی لیگ برتر مخالف هستند نظر شما چگونه است؟
اگر دقت کنیم می بینیم که سازمان لیگ یک برنامه مدون داده که تاریخ ها معلوم است و مشکل حل شده است. این که بعضی از دوستان ناراحت هستند حق طبیعی ایشان است ولی وقتی مربیان طرح سالیانه می نویسند باید این ها را در نظر بگیرند . اگر همکاران من بر این موضوع مشرف باشند می دانند که چطور برنامه ریزی کنند و این اموزش آمده که اکثر ما چندین نوبت تعطیلی داشته باشیم چطوری بازیکنانمان را نگه داریم که در اوج باشند و این هنر مربی است .
به هر حال تیم ملی هم باید بازی کند اگرچه من برای بازی مقابل تیم هایی مثل گوام مخالف تعطیلی لیگ هستم ولی حالا که مربی تیم ملی بر این قضیه مشرف نیست باید تحمل کرد.
من نمی گویم مربی ها مقصرهستند ولی راه ها و جایگزین هایی دارند و می توانند این قضایا را مدیریت کنند تا بازیکنان در اوج بمانند.
 

به نظر شما 3 ملی پوش برای استقلال کافی است؟
این حق مربی است که یک سری را انتخاب کند ولی 3 نفر برای تیمی که صدر نشین است و توسط آقای مظلومی و همکارانش هدایت می شود کافی نیست . در سال های قبل که سپاهان و پرسپولیس و فولاد بود این موضوع برای آن ها حل شده بود ولی برای استقلال این اتفاق نمی افتد ! برمی گردد به دیدگاه سرمربی و برخوردهایی که مدیران باشگاه ها از خودشان در مطبوعات و رسانه ها بروز می دهند و شاید این دیدگاه ها نتوانسته آن خواسته بازیکنان استقلال را برآورده کند.
حالا درست است که همه تیم ها مشکل مالی دارند و با همه این اوضاع و احوال تصور کنید استقلال مشکل مالی نداشت چقدر خوب و بهتر در روند نتیجه گیری خوب عمل می کرد .
بعضی تیم ها مثل سپاهان و فولاد و ذوب آهن مشکل مالی ندارند ولی استقلال که با این مشکلات مبارزه می کند و صدر جدول است حتما ظرفیت تحمل بازیکنانش بالاتر از بقیه است و به نظر من آقای کی روش باید بیش تر به بازیکنان استقلال نگاه کند و و مهره های بیشتری را از استقلال انتخاب کند.
 

نظرتان درباره عدم دعوت کی روش از رحمتی چیست؟
در این که آقای مهدی رحمتی باید برای تیم ملی انتخاب شود شکی نیست حالا آقای کی روش زمانی که به وجود ایشان نیاز داشته و ایشان نتوانست آن موقع تیم ملی را همراهی کند به نظرم دلیل ناراحتیشان همان موضوع است.
به نظر من اگرچه مهدی رحمتی شایسته ایستادن در دروازه تیم ملی هست ولی باید به نظر سرمربی احترام بگذاریم و به ایشان این حق رابدهیم که انتخاب دست ایشان است ولی شایستگی های رحمتی هم نباید نادیده گرفته شود که می توانند در این قضیه رییس فدراسیون فوتبال و یا بقیه بزرگان پا در میانی کنند تا این مشکل حل شود.
 

شرایط این روزهای آبی پوشان را چطور میبینید؟
شرایط نرمالی است و از نظر نتیجه در صدر هستند و این نیاز به توصیف ندارد و باید خودشان را همچنان آماده نگه دارند تا بتوانند در ادامه راه این مسایل را رد کنند و این به هنر نیمکت استقلال بر می گردد تا بتوانند نتایج قابل قبولی را مثل بازی های گذشته به دست بیاورند و هوادارانشان را مثل قبل خوشحال نگه دارند.
 

۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد