اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و است اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تع اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی/ رضا حسن زاده : هواداران از منصوریان و استقلال حمایت کنند

اختصاصی/ تسلیت و همدردی خانواده ناصر حجازی به محمد پنجعلی

اختصاصی/ نامجو مطلق: باید به منصوریان فرصت داد/ تعویض ها اشتباه بود

اختصاصی/ حمایت پیشکسوتان استقلال از سرپرست جدید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ ب اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

اختصاصی / غفارمنش : استقلال بهتر از این می شود ؛ باید منصوریان را حمایت کنیم

اختصاصی/ حمایت برومند از رحمتی

اختصاصی/ پورحیدری: با یک برد مشکلات حل می شود

اختصاصی/ رضا افتخاری را بیشتر بشناسید

  • آکادمی فوتبال ناصر حجازی
  • مهرام
  • پایگاه اطلاع رسانی هواداران استقلال
ليگ برتر جام خليج فارس
ليگ برتر جام خليج فارس
بوندسلیگای آلمان
سری آ ایتالیا
لیگ برتر انگلیس
لیگ فوتسال
فرانسه لوشامپيونه
لالیگای اسپانیا
  • آوای آبی پوشان
تاریخ ایجاد : ۱۳۹۴ يکشنبه ۱۰ آبان | ساعت: 10:22   تعداد بازدید : 1507

اختصاصی/چه کسی تنبیه شد؟ استقلال یا کرار؟!؟ یا هواداران! و مظلومی؟


 

به قلم یک استقلالی دلسوخته
به گزارش سایت ناصر حجازی، دربی 81 و به عبارت بهتر مسابقه حساس استقلال و پرسپولیس با زیبایی خاصی برگزار شد صحنه های زیبایی در این مسابقه رخ داد و نتیجه ای که رقم خورد اگر چه به مذاق استقلالیها خوش نیامد و آنها تا پیروزی فقط چند ثانیه ای زمان داشتند اما به شهادت خیلی از کارشناسان نتیجه عادلانه بود. قصد ورود به موضوع فنی مسابقه را نداریم و اصلا به نوع چیدمان استقلال و یا تعویض ها و دلایل آن هم به صورت فنی نمی پردازیم، اما سوال خواهیم کرد که آیا مظلومی گزینه بهتری برای تعویض داشت که انجام نداد؟ نکته بعدی عدم آمادگی روحی بعضی از بازیکنان و حتی کادر فنی بود دلیل این موضوع چیست؟ یکی از مباحث خیلی مهم در هفته قبل از دربی حکفرما کردن آرامش در اردوی تیم هاست و تمامی ارکان یک باشگاه دست به دست هم می دهند تا این فاکتور بر روح و روان تیم جاری شود و تیمها بتوانند با آرامش خیال به بازی بپردازند و حتی تمام تلاش مدیران باشگاه ها در این هفته بر آن قرار می گیرد که حتما شارژ مالی صورت پذیرد تا خیال کادر فنی و بازیکنان راحت تر از گذشته شود.
اما چه شد که در اردوی استقلال آرامش از بین رفت؟ چرا نباید شرایط به گونه ای فراهم می شد که هواداران استقلال راضی و خندان ورزشگاه بزرگ آزادی را ترک نمایند؟
کرار مطابق معمول 2 سال اخیر حاشیه آفرید و در بازی نبود تا پرویز مظلومی نتواند از وی برای تغییرات تاکتیکی، سرعت بخشیدن به بازی، حفظ توپ و تغییر آهنگ مسابقه استفاده نماید و از او به عنوان تعویضی تأثیرگذار بهره لازم را ببرد!!
چرا که کرار نبود!؟ و اصولا چرا کرار حاشیه می آفریند؟
اگر به رفتار کرار دقت کنیم نوع جنجال آفرینی او در حال تغییر است او قبلا با هم تیمی ها و داور مسابقه و تیم های مقابل مسأله پیدا می کرد اما دو سال است که فقط بر سر مسائل مادی درگیر می شود و روی این قبیل مسائل تآکید می کند!!
آیا خواسته او غیر قانونی است؟ آیا بر خلاف قرارداد درخواست مطالبات دارد؟ آیا توقع زیادی دارد؟ آیا خواسته های او مطابق سیاستهای اقتصادی باشگاه استقلال نیست؟
اصولا چرا در آستانه دربی حساس که می توانست خیال مظلومی را از حیث امنیت خاطر هواداران و ایجاد فاصله مناسب با رقبا را راحت کند باید آرامش از اردوی استقلال برود؟
کرار چه می خواهد؟ آیا اگر کرار فقط براساس مبلغ قرارداد و جدول زمان بندی پرداختها درخواست داشته باشد و بعد از مدتی صبر به اعتراض لب بگشاید باید او را اخراج کرد؟ آیا اگر به او وعده پرداخت در تاریخی را می دهیم انجام نمی شود توقع داریم او هم مثل بازیکنان ایرانی، عرق و تعصب داشته و به عشق پیراهن آبی و هواداران فعلا حرفی نزند؟ آیا از او این انتظار را داریم که مثل عمران زاده رفتار کند؟
یادمان نرود که اگر کرار در استقلال است دلیل اول و آخرش شرایط مادی است و او اینجا را بهتر از جاهای دیگر دانسته است.
چرا وقتی می دانیم این بازیکن در مواقعی که تحت فشار مادی است مغزش خوب خونگیری نکرده و رفتاری را از خود بروز می هد و حرفهایی را می زند که آدم شاخ در می آورد اصرار به عقد قرارداد و قول و قرار با وی داریم؟ و حالا که قرارداد بستیم چرا با توجه به نوع رفتارهای وی شرایط را برای ممانعت از جنجال آفرینی وی فراهم نمی کنیم؟ از استقلال چه می خواهد و استقلال از او چه؟
پرویز مظلومی به هر دلیل به این بازیکن اعتقاد ویژه ای دارد آیا در هفته بازی با پرسپولیس زمان اعمال مدیریت و رفتار اقتدارگرایانه در برابر کرار است؟ مخالف هرگونه اهمال و باج دهی به بازیکن بوده و هستیم اصولا با پدیده بازیکن سالاری مخالفیم ولی آیا این موضوع را با بازیکن سالاری یکی بدانیم؟
کرار طبق قرارداد مطالباتش را می خواهد و کاری ندارد که دیگران چقدر می گیرند باشگاه منابع مالی دارد یا ندارد؟ عرق و هوادار و دلخوشی آنان را قبول ندارد حرفه ای پول می گیرد این وظیفه مدیران و مربیان استقلالی است که از او حرفه ای کار بگیرند و به اندازه دستمزدش از او در راستای خدمت به تیم کار بکشند و طوری از او بهره بگیرند که استقلال در آخر برنده قرارداد باشد نه کرار!!
قرارداد کرار مانند سایر خارجی ها امکان دارد به فیفا برسد و آنها مثل سایر قراردادها اول به تعهدات مقابل نگاه می کنند؟ اگر کرار اثبات کرد که مطابق زمان بندی قرارداد وجه را نگرفته دیگر همه بهانه هایش جور است و فقط مانند دهها پرونده قبلی رأی را به نفع بازیکن صادر می کند مدیران استقلال باید شفاف سازی نمایند که قرارداد کرار چه مبلغ بوده؟ و چه زمانهایی باید پرداخت می شده و تا قبل از دربی کرار باید چه مبالغ و امکاناتی را دریافت می کرده و کرده است و چقدر معوق دارد؟
آنگاه باید پاسخ داده شود که چرا درست در آستانه با پرسپولیس این اعمال اقتدار به فکر مدیران استقلال رسیده است؟ این همان کرار فصل قبل و ده هفته قبلی است!! نمی توان توجیه کرد که وجهی نبوده و با توجه به انجام بعضی از کارها مثل خرید خودرو یا اجاره منزل صلاح دیده شود و از این پرداخت ها به کرار چیزی نرسد کمبود منابع مالی استقلال نمی تواند تفی و عوض کننده شرایط قرارداد با کرار باشد افسوس که جهت ابلاغ خروج کرار از اردو به جای سرپرست و مدیر کادر فنی وظیفه به دیگری سپرده می شود. چرا پرویز مظلومی سکوت کرد؟
آیا باید توقع داشت کرار هم مثل حنیف باشد؟ و مانند او با هواداران ارتباط احساسی داشته باشد و اگر بر روی اسمش در لیست پرداختها قلم قرمز کشیده شد سکوت کند؟
چه کسی اردوی استقلال را به هم زد؟ چرا دست سرمربی خالی شد؟ مشکل مالی استقلال کی تمام می شود جواب هواداران سینه سوخته را کی و کی می دهد؟
این سوالاتی است که قبل از اینکه بپرسیم کرار می رود یا می ماند باید به آن پاسخ داده شود که چرا به دست خود ما استقلالی ها آب به هاون قرمزها ریخته اند؟
که صد البته اعتقاد داریم با پدیده بازیکن سالاری شدیدا مقابله شود و بزرگتر از کرار هم به حرمت پیراهن استقلال باید اخراج شوند البته اگر وفای به عهد کرده باشیم!!

 

۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ پرستو صالحی :منصوریان همیشه محبوب است ؛ همه از او حمایت می کنیم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / اردشیر شیرکول: ناصرخان اسطوره بی بدیل استقلال بود و فقدانش برای فوتبال ایران ضایعه ای غیر قابل جبران است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ لطفی : حداقل تا نیم فصل باید فرصت دهند ؛ منصوریان مربی با دانشی است
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ برای کرمانشاهی در امر قضاوت آرزوی موفقیت داریم
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصور پورحیدری: استقلال دو تا بازی نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند/ منصوریان با قدرت به کارش ادامه می دهد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حجازی : استقلال از فرصت یک ماه استفاده کند
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ حمایت استقلالی ها از منصوریان در برنامه ۹۰ ؛ رای منفی با رقبا بود‌
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ منصوریان برنامه تعطیلات را مشخص کرد
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی/ شایعه اولتیماتوم به منصوریان
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۹ مرداد | اختصاصی / منصوریان مربی بسیار خوبی است و درصورت حمایت لازم موفق خواهد شد